Iškilnotų rūsio grindų išlyginimas

Klausimas:
Pašalas iškilnojo naujai statomo namo rūsio grindis. Ką daryti? Ar galima išlyginti rūsio grindis pilant papildomą betono sluoksnį ir po to jas apšiltinant? Ar reikia išdaužyti visas rūsio grindis ir iš naujo jas išlieti?
Komentarai:
O pamato ar nepakėlė? Esate iškasęs per daug seklią duobę pamatams su rūsiu. Reikėjo pamatus lieti giliau - po to pripilti gerą pusmetrį storio žvyro sluoksnį, jį gerai nudrenuojant. Žiemai, jei yra pastatytas tik rūsys, jo dugną vis tiek būtina laikinai apšiltinti polistirolu, o visą rūsį iš viršaus - uždengti, kad neprilytų ar neprisnigtų.Ir dar viena klaida - nesate atlikę inžinerinių geologinių tyrinėjimų ir neturite ataskaitos, kurioje būtų buvę aprašyti visi galimi pavojai ir nurodytos rekomendacijos, kaip jų išvengti. Klaidas taisyti yra daug brangiau, negu jų išvengti, laiku konsultuojantis su specialistais.
Jeigu grindų aukštis neriboja, galite nedaužyti esamo grindų betono, jis bus kaip pagrindas. Ant viršaus padėkite apšiltinimą, armatūrinį tinklą ir užbetonuokite 6 cm sluoksnį. Jeigu paviršius labai nelygus, palyginkite. Žiemai atviro rūsio nepalikite.
 
Sritis:
Sritis: