Pakloto pagalba grindų sukėlimas

Klausimas:
Daugiabučio bute išsibetonavau grindis ir pasirinkau 12 mm storio laminatą (33 kategorijos Express Click). Tačiau skirtumas tarp vonios ir tualeto plytelėm klotų grindų 20 mm. Nesiekiu suleisti grindų idealiai, bet mąstau apie 5-7 mm paklotą (tam, kad skirtumas liktų tik 1-3 mm). Kokį paklotą rinktis? Ir ar teisingas sprendimas pakloto pagalba sukelti grindis? Baiminuosi dėl susėdimo grindų 5-10 metų laikotarpyje.
Komentarai:
Labai teisinga abejonė dėl grindų pakėlimo naudojant grindų paklotą. Kuo jie storesni, tuo daugiau nusėda per laiką. Ypač jei jie turi nedidelį tankį, t.y. <75 kg/m3. Kokybiškai pakelti grindis galima arba naudojant išlyginamuosius mišinius, arba kurią nors iš plonesnių drožlių plokščių. Vienas iš dažnų klausimų ir ekspertai.lt yra apie laminato traškėjimą, tam yra daug priežasčių, tačiau viena iš jų tikrai yra nestabilus pagrindas po apačia, būtent dėl sėdančio pakloto, ypač jei tas traškesys atsiranda ne iš karto, o po kelių sezonų. Kita sėdančio pakloto sukelta problema - net ir nedaug atsiveriančios siūlės, į jas patenka nešvarumai, drėgmė, kurių nėra galimybės pašalinti, dėl to siūlė teršiasi, juoduoja.
Andrius, Geros Grindys
Iš esmės paklotai skirtingais storiais tam ir skirti, kad galėtume derinti skirtingus aukščius, sukurti papildomą izoliaciją ir pan. Jei vadovautis normatyvais, 12 mm laminuotai dangai dažniausiai reikalaujama min. ~70 kPa kietumo paklotas (tokie dažniausiai būna visi įprasto tipo lakštiniai). Vadovaujantis ilgaamžiškumo prasme, kuo paklotas kietesnis ir plonesnis, tuo mažesnis judėjimo krūvis suteikiamas užraktų sistemai.
Susėdimo atvejų praktikoje daugiau pastebėjome renkantis plaušinio tipo paklotą nes jis kiek jautresnis atmosferiniams pokyčiams. Vienok, jei paklotas ganėtinai tankus, grindys susėsti dažniausiai turi tikimybę jei pagrindas nėra teisingai išlygintas ir paklotas gauna didelius amortizacinius krūvius.
Grindu arsenalas, Grindų Arsenalas
Rekomenduočiau Paklotą KRONOTEX SOUND (Vokietija) storis 2.8mm, 5.5m2 pak. Yra integruota garo izoliacine plėvelė. Labai geras tankis, tinka ir šildomoms grindims. Puiki garso izoliacija.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366434 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150859 klausimų