Ar reikalinga hidroizoliacija ant pamato

Klausimas:
Pastatytas namas iš keramzitinių blokelių. Po blokeliais hidroizoliacijai buvo padėti 2 sluoksniai ruberoido. Pastačius nama, ruberoidas buvo nupjautas lygiai su blokeliais ir ta pamato dalis ištepta dysperbito mastika. Po kurio laiko vietomis ta mastika nuo betono atšoko Dabar ruošiamės nama šiltinti putų polistirolu. Ar reikalinga hidroizoliacija ant pamato, virš kurio bus putų polistirolas ir kaip ją tinkamai įrengti? Ar tiktų prilydoma stogo danga, kuri dar šiek tiek užsileistų ant blokelio?
Komentarai:
Tarp pamato horizontalios plokštumos ir namo konstrukcijos hidroizoliacinis sluoksnis yra būtinas, siekiant apsaugoti namo konstrukciją nuo kylančios drėgmes.
Kas liečia Dysperbitą, produkto privalumas - labai gera kaina, minusai - Lietuvos sąlygomis neužtikrina ilgalaikės apsaugos, kadangi yra pagamintas vandens pagrindu ir neatsparus temperatūrų svyravimui žiemą-vasarą.
Klaida buvo padaryta nupjaunant ruberoidą. Prieš dedant polistirolą, galima naudoti ir prilydomą stogo dangą (pirminio sluoksnio, be padengimo, pvz Mida Unifleks S3s), užleidžiant ant blokelio, tik prieš paklojant dangą, patartina užtepti ant pamato sluoksnį bituminės mastikos (pvz. TAMKO, tirpiklių pagrindu) palei tą vietą, kur yra nupjautas ruberoido sluoksnis. Tokiu budu sujungsite abu hidroizoliacinius sluoksnius ir neatsiras "plikos" vietos tarpelis drėgmei kilti.
Užsiregistravę
3420 specializuotų įmonių
au
0647***00
au***************@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą).domina kaina
zi
+3706*****49
zi********@***il.com
Sveiki, domina namo rūsio apsauga nuo vandens. Po didesnio lietaus pradeda sunktis vanduo iš grindų. Grindys yra pabetonuotos apie 10cm, tačiau jos yra nelygios. Tai tikslas jas išsilyginti ir apsaugoti nuo drėgmės. Turiu galimybę pakelti grindis apie 15cm. Gal reikėtu dėti šiltinimo sluoksni, po to betonuoti ir apsaugoti hidroizoliacijomis? Kaip reikėtu pasidaryti gerai, labai ačiū!
st
+3706*****61
st***********@bk.ru
Laba diena, Kur ir kaip gyvai nupirkti ir kokie ismatavimai?
sg
+3706*****46
sg*****@***il.com
Sveiki, ieškome kas galėtų išspręsti cokolinio aukšto šlapiuojančių sienų problemą iš vidaus. Po lietaus per parą surenkam 6 litrus vandens. Namas statytas prieš 18m.
ar
+3706*****29
ar**************@***il.com
Sveiki. Įsirenginėjame vonią mansardoje ir gaunasi, kad dušo/vonios zona taip pat patenka į šlaitą. Pasidarėme hidroizoliaciją ant grindų ir sienų, kur klosis plyteles. Bet ką turėtume daryti ten, kur bus dažoma šlaitinių lubų dalis ir jos susitikimas su siena? Lubos padarytos iš žalio gipso, bet ar užteks glaisto, vandeniui atsparaus grunto ir vandeniui atsparių dažų?
vy
0601***21
vy******@******ec.com
Domina Krystalizol 20kg - cementinė kristalinė hidroizoliacija. Kur galima isigyti sio produkto?
gr
0614***62
gr*****************@***il.com
Tarp lauko terasos ir namo sienos per lietų sunkiasi vanduo. Terasa uždengta plytelėmis, namo siena putų polisterinas. Reikalinga užsandarinti.
ug
0682***36
ug********@***il.com
Požeminio betoninio garažo (bokso) lubos šlapios - iš viršaus sunkiasi vanduo. Priėjimo iš viršaus nėra - reikia hidroizoliuoti iš vidaus. Kokie pasiūlymai?
la
+3706*****95
la***********@***il.com
Laba diena, reikia penetron kristalinės betono hidroizoliacijos. Ar turite? Gal galime susiskambinti?
ra
+3706*****95
ra************@***il.com
Rūsys Panevėžio raj., senas mūrinis sodo namas, kaupiasi vanduo, reikia sutvarkyti
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 433718 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3420
Iš viso buvo užduota 140723 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 63 specializuotų įmonių