Pavasarį po didelio lietaus rūsyje prisirenka vandens

Klausimas:
Senos statybos name pavasarį po didelio lietaus, rūsyje prisirenka vandens, sudrėksta sienos. Po dienos vanduo pradingsta. Apie namą paklotos didelės plytelės, nėra labai gero nuolydžio ir yra atsiradęs 2 cm tarpas tarp plytelių ir namo pamato. Norėtume išspręsti problemą.
Komentarai:
Jeigu drėksta sienos ir rūsyje kaupiasi vanduo po lietaus, pradžioje reikia rasti visas priežastis, kodėl skverbiasi vanduo.
Jeigu 2 cm tarpas tarp plytelių ir pamato yra drėgmės kaupimosi priežastis, tuomet galite sandarinti tarpą Penosil High Modulus poliuretaniniu hermetiku. Šis hermetikas pasižymi ilgaamžiškumu, elastingumu, stipriu sukibimu su įvairiais paviršiais, ir atsparumu klimato sąlygoms, bei drėgmei . Spalva - Betono pilkumo – RAL 7004.
Šis sandariklis fasuojamas 600 ml folinėje pakuotėje, bei reikalingas profesionalus Penosil hermetikų pistoletas, PENOSIL Foil Pack Gun.
Paviršius turi būti švarus, nuo jo būtina nuvalyti nešvarumus, dulkes, riebalus, senų sandariklių liekanas.
Pirmiausiai reikėtų pasidaryti hidroizoliaciją iš išorės, tam kad nepatektų vanduo į rūsį.
Hidroizoliacijos medžiagos:
Gruntas: Koster TG-500, dengiama vienu kartu.
Mineralinė hidroizoliacija: Koster NB1 Grey, dengiama du kartus
Priedas hidroizoliacijai: Koster NB 1 Flex, maišoma kartu su NB1 Grey

Ant šios hidroizoliacijos reikėtų klijuoti hidroizoliacinė membraną ir visą pamatą užpilti skalda. Suformuoti nuolydi nuo namo.

Jeigu nėra galimybės atlikti hidroizoliacijos iš lauko, tuomet siūlomą sistemą reikėtų naudoti iš vidaus. Panaudojus hidroizoliacines medžiagas ant jos galite klijuoti plyteles arba palikti atvirą hidroizoliaciją, ji bus tamsiai pilkos spalvos.
Siūlytume hidroizoliuoti rūsį iš vidaus. Jei rūsio sienos betoninės tam geriausiai tiktų Xypex medžiagos. Apie jas ir kaip jas naudoti galite rasti mūsų tinklapyje arba internete. Mes galime atlikti darbus, suteikti garantiją o jei reikia parduoti medžiagas ir suteikti visą informaciją kaip naudoti.
Gintaras Vizbaras, UAB VIZGINTOS STATYBA
Rūsio hidroizoliacijai iš vidaus siūlome kristalinę giluminę hidroizoliaciją Vandex Super, kuri įsiskverbia į betoną ir užsandarina betono poras visame tūryje. Prieš dengiant, būtina suremontuoti esamas/potencialias prabėgimo vietas naudojant remontinius mišinius Vandex Plug/Vandex Uni Mortar 1
Užsiregistravę
3514 specializuotų įmonių
da
0614***83
da*******@***il.com
Lab diena. Prašau pateikti komercinį pasiūlymą šiam optimizuotam medžiagų kiekiui gamyklinėmis pakuotėmis su pritaikyta objekto nuolaida: 1. Universal Primer-2K-4060 – 1 komplektas (20 kg) 2. Hyperdesmo Classic (Pilka) – 5 kibirai (iš viso 125 kg) 3. Hyperdesmo Classic (Balta) – 4 kibirai (iš viso 100 kg) 4. Hyperdesmo-ADY 500 – 1 kibiras (20 kg) 5. Hyperseal-Expert (600 ml) – 3 vnt. 6. Armavimo geotekstilė (50 g/m²) – apie 130 m² (siauresnio formato juostomis, jei turite) 7. Sausas kvarcinis smėlis (0,4–0,8 mm) – 2 maišai (po 25 kg) Prašau nurodyti galutinę kainą su PVM ir ar visas pozicijas turite sandėlyje
ab
0694***69
ab*****@*mx.de
Laba diena. Požeminiai garaže drėksta sienos. Jau tepiau Ceresit kristaliniu tinku, bet po metų išstūmė tą tinką - druskos. PS garažo neįmanoma iš išorės iškast…., tik iš vidaus. Ką galėtumėt pasiūlyti?
ma
+3706*****54
ma*****************@***il.com
Sveiki, Ieškau kas gali sutvarkyti požeminio parkingo lubas. Virš parkingo yra gatvė klota trinkelėmis. Po stipresnės liūties ar sniego tirpimo vanduo prasiskverbia pro parkingo lubas. Lubos buvo padengtos paprasta mėlyna hidroizoliacija, bet po poros metų vėl pradėjo lašėti. Lubu plotas 16 m2. Vilnius, Pašilaičių raj.
ma
+3706*****54
ma*****************@***il.com
Sveiki, Ieškau kas gali sutvarkyti požeminio parkingo lubas. Virš parkingo yra gatvė klota trinkelėmis. Po stipresnės liūties ar sniego tirpimo vanduo prasiskverbia pro parkingo lubas. Lubos buvo padengtos paprasta mėlyna hidroizoliacija, bet po poros metų vėl pradėjo lašėti. Lubu plotas 16 m2. Vilnius, Pašilaičių raj.
vi
0698***73
vi******************@***il.com
Reikalinga balkono 34 m hidroizoliacija. Plytelės nuimtos, nelygumai nuvalyti. Kokios Jūsų galimybės ir kainos?
ga
ga**************@***il.com
Sveiki.Ar turite pardavimui Bitumo-Kaučiuko antikorozinė mastika ,,IZOFLEX" skiediklio pagrindu.Kokiose talpuose ? Ačiū.
vy
0678***51
vy**************@***il.com
Mano balkonas yra 1.35x 11m noreciau bespalves dangos kiek man reikes tos dangos ir kiek tai kainuos
vi
+3706*****87
vi********@***il.com
Senus cementinius laiptus reikėtų atnaujinti pagal Jūsų pasiūlytą variantą
kv
0671***12
kv******@***il.com
30kv. terasa, po apačia bus kambarys, šiuo metu terasa užlydyta bitumine danga, tačiau grindys nėra lygios ir po lietaus keliose vietose stovi iki 1 cm balutės. Koks įmanomas variantas papildomai hidroizoliuoti, kad nereikėtų lupti esamo bitumo ir lyginti? Gal Hyperdesmo-PB-2K padėtų? Aišku dar reiktų kažkuo padengti, kad būtų galima vaikščioti.... Kokie dar pasirinkimai būtų be šio?
pi
+370 6** ***48
pi******@*****ra.lt
Laba diena, Ieškau PENETRON hidrolizacijos medžiagų. Turime objektą, kur reikia užpildyti tarpą tarp betoninių šulinių (tarpas ~3cm, ilgis 2 m). Taigi siūlei (tarpui ) likviduoti reikia PENECRETE , o pratekėjimui likviduoti - PENEPLUG/WATERPLUG. Galite pasiūlyti PENETRON produkciją? Galite pasiūlyti alternatyvų variantą? Iš anksto dėkoju už greitą atsakymą.
JURGA Waterproof hidroizoliuojantis plastifikatorius 5L
JURGA Waterproof hidroizoliuojantis plastifikatorius 5L
UAB Frontalis
1 atsiliepimai 100% rekomenduoja
20,17 €/vnt.
Hidroizoliacija balkonams, pamatams, terasoms | Remmers Multi-Baudicht | MB 2K
Hidroizoliacija balkonams, pamatams, terasoms | Remmers Multi-Baudicht | MB 2K
UAB Dažų prekyba
103 atsiliepimai 96% rekomenduoja
54 €/vnt.
12vbg-300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 449988 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3514
Iš viso buvo užduota 154221 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 65 specializuotų įmonių