UAB Infes technologijos ekspertų komentarai

UAB Infes technologijos
Verkių g. 34B, 08221 Vilnius
Atsiliepimai 0

Smėlio yra daugiau ir reikia mechaninį filtrą dažnai keisti

O jeigu smėlio yra daugiau ir reikia mechaninį filtrą dažnai keisti, kokia būtų kita išeitis?
Reiktų atkreipti dėmesį koks tas smėlis (jo smulkumas), galbūt esmė, kad gręžinio įranga blogai sumontuota. Pigiausias būdas keisti kasetes, bet patikimiau būtų pasirinkti automatinį mechaninį filtrą, kuris pats save išvalytų praėjus numatytam dienų skaičiui.

Nemalonus kvapas vandens gręžinyje

Gręžinio vanduo turi nemalonų (greičiausiai supuvusio kiaušinio) kvapą. Geležies šalinti nereikia. Dėl kokių priežasčių gali būti kvapas ir kokie filtrai padėtų? Ar yra kokie nors filtrai tik sieros vandeniliui šalinti?
Žiūrint kiek tas nemalonus kvapas yra stiprus, jei tik truputį, galima naudoti specialią aktyvuotos anglies kasetę nuo blogo kvapo, jei kvapas stipresnis - naudoti automatinį aktyvuotos anglies filtrą, nuoroda žemiau.
https://www.ekspertai.lt/vandens_filtrai/automatinis_aktyvuotos_anglies_filtras_autotrol_ca_15t

Vandens nugeležinimo ir nukalkinimo filtrai minusinėje temperatūroje

Ar nebijo vandens nugeležinimo ir nukalkinimo filtrai minusinės temperatūros, tai yra - užšalimo? Filtrai - trys didelės mėlynos kolonos balionai plastikiniai ir dėžė druskai. Žiemą nenoriu sodybos apšiltinti, nes negyvensiu ten. Ką daryti? Nuleisti vandenį iš filtrų ar kokių kitokių variantų yra? Noriu išgirsti specialistų komentaro, kol dar ne žiema.
Taip, filtrai bijo minusinės temperatūros, korpusai gali skilti, įtrūkti. Reikia gerai izoliuoti nuo šalčio, išleidimas vandens nepadės, nes filtrų veiksmingumas smarkiai sumažės, o greičiausiai filtrai išvis nebeveiks. Panašiai būtų su automobilio akumuliatoriumi, juk išpylus visą skystį iš akumuliatoriaus - jo neužkonservuosime, o visiškai sugadinsime.

Vandens filtras, kai vandenyje rasta geležies ir amonio

Darėmės vandens tyrimą ir vandenyje rasta geležies ir amonio, kokius rekomenduotumėte dėti vandens filtrus gyvenamajam namui 4 asmenų šeimai?
Priklausomai nuo to, koks pas Jus geležies ir amonio kiekis, gali būti taikoma skirtinga technologija.
1 variantas gali būti statomas nugeležinimo filtras, kurį sudaro 2 kolonos. Pirmoje kolonoje vanduo yra maišomas su oru, kuris patenka pro inžektorių. Antroje kolonoje iškritusi geležis sulaikoma užpildo sluoksniuose. Filtro regeneracijai reikalingas vanduo. Tačiau jei
geležies kiekis didesnis gali reikti kompresoriaus, bet omonio kiekis yra labai ribotas, jo gali būti vos didesnis už leistiną kiekį higienos normoje. O jeigu vandenyje dar yra organikos ši technologija visiškai netinkama, nes filtro regeneracijai naudojamas tas pats nevalytas vanduo.
2 variantas statomas nugeležinimo filtras su specialiu užpildu. Šis užpildas puikiai susidoroja su labai dideliais kiekiais geležies, amonio, mangano bei organikos. Filtro regeneracijai naudojamas vanduo ir druska AXAL PRO.

Iš čiaupo bėga vanduo su oro burbuliukais

Gyvename naujai statomame kvartale. Jame turime geriamo vandens gręžinį. Tačiau iš čiaupo bėga tarsi gazuotas vanduo, su oro burbuliukais. Kol vanduo šaltas didesnių nepatogumų nėra, tačiau atsukus karštą vandenį, jis tarsi "spjaudosi" pro čiaupą. Didesnis nemalonumas antrame aukšte. Atsukus karštą vandenį, sienose esantys vamzdžiai pradeda drebėti. Norėjau pasiteirauti ar tai įmanoma išspręsti individualiai pasistačius kažkokį papildomą filtrą name, šiuo metu turime tik mechaninį. Ar čia gręžinio bėda?
Pabandykite sumažinti boilerio ruošiančio karštą vandenį galią, nes tikėtina, kad nuo per didelio energijos kiekio vanduo boleryje virsta garais ir susidaro papildomas slėgis sistemoje. Jeigu toks variantas nepadės kreipkitės, bandysime problemą spręsti kitu būdu.
UAB Infes technologijos
Verkių g. 34B, 08221 Vilnius