Medinės perdangos privalumai ir trūkumai

Klausimas:
Kokie yra medinės perdangos privalumai ir trūkumai? Betoninių plokščių perdanga brangi, todėl planuoju dėti medinę sausą perdangą. Noriu statyti dviejų aukštų namą, pirmas aukštas iš blokelių, antras - karkasinis.
Komentarai:
Norint sumontuoti kokybišką medinę perdangą, reikia paskaičiuoti apkrovas, tada projektuoti perdangą, kitaip pasireikš visi medinių perdangų trūkumai. Jei nenorite sukti galvos, dėkite betoninę perdangą, jei karkaso statytojai išmano savo darbą ir gali teisingai sudėti medinę perdangą, tai darykite iš medžio.
Ką pasirinkti konkrečiai visiškai priklauso nuo jūsų pasirinkimo, tiesiog turite atsižvelgti į savo poreikius. Bendrais bruožais išvardinsiu medinės perdangos privalumus ir trūkumus: Privalumai: patraukli kaina, nereikalingi papildomi klojiniai, patogu sumontuoti izoliacines medžiagas, komunikacijas, viską galima paslėpti perdangos konstrukcijoseTrūkumai: silpna vieta yra dinaminė garso izoliacija, bet ši problema išsprendžiama - galima naudoti dvigubą OSB sluoksnį su sukietinta vata tarpe ir panašiai.
 
Sritis:
Sritis: