Blokeliai su apšiltinimu

Klausimas:
Norėčiau ekspertų nuomonės. Kokia blokelių ir apšiltinimo kombinaciją geriausia pasirinkti vieno aukšto namui, norint pasiekti 0,10 m2K/W koeficientą (A++)? Prioritetai: vidaus mikroklimatas ir kaina.
Komentarai:
Jūsų namui galime pasiūlyti medžio drožlių blokelius su apšiltinimu ISOTEX HD III44/22(šilumos laidumo koeficientas U=0,12).
Privalumai:
Pastatytas namas turi medinio namo savybes.

Puikios akustines savybes-garso varža 51dB.

Sienos "kvėpuojančios".„Sienos kvėpavimas“ , tai jos sugebėjimas praleisti vandens garus, o kai reikia ir juos absorbuoti ir atiduoti į vidų, taip reguliuojamas kambarių klimatas ir tuo pačiu gerinama oro kokybė.

Patalpoje nesusidarys didesnis dregnumas nei 65 proc.

Apsoliuciai nedegūs-degumo klasė A1.

Sienos iš ISOTEXl pasižymi šilumos akumuliacija. Betonas blokelio viduje yra inertinė medžiaga, dėl kurios sienos ilgai šyla, bet vėliau, net išjungus šildymą, išskiria sukauptą energiją. Vasarą sienos sugeria dalį į vidų ateinančios šilumos, o šaltesnės nakties metu šilumą atiduoda. Taip išlyginami temperatūros svyravimai.

Durys ir langai montuojami „šiltoje zonoje”-tai leidžia išvengti šalčio tiltų,naudojant kitas medžiagas reikės papildomų rėmų durų ir langų statymui šiltoje zonoje.

Darant sąramas naudojami tokie patys ISOTEX blokeliai,nereikia klojinių,dėl to mažėja darbo sąnaudos ir nesusidaro šalčio tilteliai,visa siena iš vienos medžiagos.

Nereikalingi gelžbetoniniai „žiedai“ ties perdangomis ir stogo murloto tvirtinimui.

Norint pasiekti A++ energetinę klasę,blokelius reikia šiltinti 5-8 cm termoizoliacijos sluoksniu.Šiltinimo būdas ir medžiagos priklauso nuo pasirinkto fasado apdailos būdo.
Arvydas Kalmaitis, MB Greenmaterials LT
Izodom2000 Super King blok system pilnai atitinka Jūsų poreikį, be jokių papildomų sąnaudų. Šių blokelių sienos varža R=10 m2K/W. Jokių papildomų darbų atlikti nereikia. Tuo pačių nėra nei vieno šilumos laidumo taško, gaunama tvirčiausia namo siena ir idealus namo sandarumas.
Edvardas, Ekspertai.lt