Rekuperacinės sistemos su montavimu kaina

Klausimas:
Norėjau pasiklaust kiek kainuoja rekuperacinė sistema namui 200 kv.m su montavimu ir medžiagom? Namas yra 2 aukštų.
Komentarai:
Preliminari visos rekuperacinės sistemos kaina su montavimo paslaugomis vidutiniškai siekia 3500-4000 Eur su PVM. Detalesnę sąmatą ir techninių specifikacijų projektą atsiųsime, jei gausime iš Jūsų namo planą su patalpų plotais ir aprašymais. Paskaičiuosime sistemą su A klasės rekuperatoriumi, antistatiniais ir antibakteriniais ortakiais, akustiškai izoliuotais oro kolektoriais.
Marius Raulinaitis, UAB IDV Group
Vėdinimo sistemos, kaip ir namai - yra statomi iš daugelio atskirų elementų. Tai nėra kažkoks konkretus daiktas, kuris turi konkrečią kainą. Mes pvz, pradžiai aptariame su užsakovu kokios jis sistemos nori, ką turėti mokėti, kokius parametrus palaikyti ir t.t. (tame tarpe - kaip jį turi įsipaišyti į pasirinktą lubų dizainą). Po to parengiame vėdinimo projektą, suderiname jį su užsakovu ir tik tada paskaičiuojame sąmatą. O iš anksto sunku pasakyti. Su 250 m3/h našumo rekuperacinė sistema galima tilpti į kokius 3 tūkst. Eur. Galima tilpti ir į 2.5 tūkst., jei užsakovas norės pvz. vietoje grotelių su dvigubu srauto krypties reguliatoriais naudoti pigs difuzorius (arba - pasirinks tokią oro paskirstymo schemą, kad pavyks ortakius išdėstyti taip, kad vietoje 100 m, prireiktų tik 50)...
Bet jeigu orientuotis į kiek geresnę apykaitą, su 400 m3/h našumo rekuperatoriumi, tai kainos svyruos nuo jau nuo 3 iki 4 tūkst. Ir priklauso tai ne tik nuo pasirinktų grotelių kainos ar ortakių ilgio, bet ir pvz. nuo to iki kiek jūs norite apriboti triukšmą miegamajame (ir kiek tam reikalui teks panaudoti triukšmo slopinimo priemonių). Pasirinkus 500 m3/h našumo rekuperatorių (ir atitinkamo komforto lygio kitus sprendimus) jau reikia ruoštis, kad kaina gali pasiekti 5 tūkst. Eur ir t.t.
Žinoma, daug lemia ir gamintojo pasirinkimas. Jei paimti kokį išreklamuotą Paul rekuperatorių, tai sistema lengvai pasieks 6000 Eur jau prie 300 m3/h našumo.
O gi dar būtų logiška papildyti vėdinimo sistemą kanaliniu kondicionieriumi ir gauti kompleksinę šildymo-vėdinimo-kondicionavimo sistemą ir atsisakyti tokių nekomfortiškų, neekonomiškų šildymo/šaldymo būdų kaip grindinis šildymas, ar sieniniai kondicionieriai. Suprantama, tokios sistemos kainoja daugiau. Kainos prasideda kažkur nuo 5.5-6 tūkst. Eur.

Atkreipkite dėmesį, aš dar neliečiau klausimo koks pas jus yra kambarių skaičius, ar namo plotas. Šie dalykai, aišku, turi šiokios tokios įtakos, bet tai yra trečios eilės klausimai. Daugelis užsakovų stipriai klysta, manydami, kad pasakius namo plotą galima atspėti kiek kainuos rekuperacinė vėdinimo sistema. Atsiųskite užklausą su namo brėžiniais tiesiogiai į mūsų firmą ir galėsime aptarti kokia vėdinimo sistema jums labiau tinka ir kiek ~ tai gali kainuoti.
Eduardas, UAB "Oro centras"
Apytikslė rekuperacinės sistemos kaina būtų maždaug apie 4000 Eur. Kiekvienas namas yra individualus, todėl siūlytume pasidaryti normalų vėdinimo sistemos projektą, kurio kaina Jūsų namui būtų 75Eur. Turėtumėte projektą su medžiagų žiniaraščiu ir detalia informacija kur, kokie ir kaip turėtų būti išvedžioti ortakiai, koks rekuperatorius ir t.t. Meistrus galime rekomenduoti. Darbų kainas reikėtų derinti su meistrais.
vadybininkas Giedrius Kmieliauskas, Celsis
Orientacinės rekuperacinės sistemos su montavimu kainos:
1. Medžiagos - 1200 Eur spiraliniai cinkuoti (+30proc jei plastikinė - lanksti sistema)
2. Montavimo darbai - 600 Eur (priklausomai didėja nebent dėl skylių gręžimo sudėtingumo ir kiekio)
3. Brėžinys Švok inžinieriaus 150 Eur
3. Rekuperatorius pasirinktinai (vidutinės klasės apie 1800 Eur)
Ekspertai.lt
Tokio ploto II aukštų namui, rekuperacinės sistemos kaina gali svyruoti, nuo 3000-5000 Eur, viskas priklauso nuo patalpų išplanavimo, namo būklės (ką tik pastatytas, renovuojamas ir pan.) ir pasirenkamų medžiagų kokybės. Kad galėtumėme tiksliau įvertinti kainą, prašyčiau atsiųsti savo namo planą.
Tomas, UAB Toventa
 
Sritis:
Sritis: