Mišinys ar specialios sandarinimo putos užtaisyti tarpui tarp angokraščio ir lango

Klausimas:
Norėčiau sužinoti, kokį geriau naudoti mišinį ar specialias sandarinimo putas užtaisyti tarpui tarp angokraščio ir plastikinio lango. Drėgmei atsparesnį. Suprantu, kad užtaisytą tarpą reikės pabaigai uždengti su plastikine juostele.
Komentarai:
Užsandarinti tarpą tarp lango ir angokraščio rekomenduojame su Penosil Window&Door Elastic sandarinimo putomis. Šios putos pasižymi elastingumu, nulinio poveikio plėtimosi jėga ir turi labai geras garso ir šilumos izoliacines savybes. Po panaudojimo ( kai putos susiformuos) turite būtinai papildomai apsaugoti putas nuo drėgmės ir klimato sąlygų.
Iš vidaus rekomenduojame naudoti Penosil Air&Vapour Membrane 660 garus izoliuojančią mastiką. Sustingusi sudaro elastingą, sandarią ir garams nepralaidžią membraną. Mastiką tepkite 2 sluoksniais, padarant tarp jų 60 min. pertrauką. Mastiką galima dažyti arba daryti apdailą ( pvz: glaistyti).
Taip pat iš vidaus vietoj mastikos galite naudoti Penosil Window Tape Full Glue Internal 400 vidinę langų sandarinimo juostą. Orui nepralaidi, elastinga, vidinė langų sandarinimo juosta padengta pilnu klijų sluoksniu. Juosta skirta drėgmei ir orui izoliuoti langų ir durų jungtis iš vidaus. Iš vienos pusės juosta padengta pilnu klijų sluoksniu, o kitoje pusėje – akrilinė lipni juostelė. Pilnas klijų sluoksnis garantuoja ypač tvirtą sukibimą su daugeliu įprastų statybinių medžiagų.
Iš lauko pusės rekomenduojame naudoti elastingą išorinę sandarinimo mastiką Penosil Airtight 704. Mastika skirta apsaugoti išorinėms langų ir durų juntims, įvadams bei kitoms jungtims nuo oro sąlygų. Sustingusi sudaro elastingą, besiūlį ir garams pralaidų sluoksnį. Mastika turi būti dažoma arba turi būti atlikta galutinė apdaila per 3 mėnesius po panaudojimo.
Taip pat iš išorės galite naudoti langų sandarinimo juostą Penosil Window Tape Full Glue External 404. Išorinė langų sandarinimo juosta yra elastinga. Apsaugo pastato konstrukciją ir langų bei durų sandūras nuo drėgmės ir vėjo prasiskverbimo. Iš vienos pusės pilnai padengta klijų sluoksniu, o iš kitos pusės – akriline lipnia juostele. Dvipusiai lipnūs sluoksniai garantuoja ypač tvirtą sukibimą su daugeliu įprastų statybinių medžiagų.
Lango rėmo ir angokraščio vidurinė sujungimo dalis užpildoma sandarinamo putomis SOUDAFOAM, taip gaunama garso ir šilumos izoliacija.
Išorinė jungties dalis dengiama hidroizoliacine juosta Folienband EC Outside, arba tepama mastika SOUDATIGHT WP, taip apsaugoma nuo lietaus ir vėjo.
Vidinė sandarinama dalis pilnai izoliuojama nuo drėgmės ir oro patekimo garo izoliacine juosta Folienband EC Inside, arba tepama mastika Soudatight LQ.
Panaudojus šias medžiagas ir teisingai atlikus darbus, montavimo siūlė atitiks reikalavimams - "trisluoksnis montavimas".
Gintaris, Soudal UAB
Tarpelis tarp lango rėmo yra sandarinimo siūlė, termoizolacija. Tam dažnai naudojamos putos. Jei tarpeliai didesni nei 4cm, naudokite šiltinimo plokštės juosteles jas apipūsdami iš abiejų pusių.
Termoizoliacijai nenaudojame mišinių, gipsų ir kitų medžiagų su prastomis termoizoliacinėmis savybėmis.
Svarbu siūlę apsaugoti nuo patalpoje esančio drėgnio. Tam naudojamos juostelės, mastikos (kaip siga fentrim is 20, soudatight LQ mastika). Apdaila jau pagal skonį ir kišenę :)
Remigijus, Septyni langai, UAB
Vamzdynų sandarinimas segmentiniais sandarikliais
Vamzdynų sandarinimas segmentiniais sandarikliais
UAB Termoinžinerija
6 atsiliepimai 84% rekomenduoja
50 €/vnt.
Koster NB 4000 | Sienų Hidroizoliacija
Koster NB 4000 | Sienų Hidroizoliacija
UAB Dažų prekyba
66 atsiliepimai 94% rekomenduoja
147 €/vnt.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399960 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3316
Iš viso buvo užduota 167737 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 26 specializuotų įmonių