Kokia sienų siūlių apšiltinimo ir hermetizavimo technologija geriausia

Klausimas:
Gyvename blokiniame name. Bendrijos sprendimu nuspręsta sutvarkyti namo siūles, jas apšiltinti ir užhermetizuoti. Gavome kelis įmonių pasiūlymus, bet nesame tikri, kad numatomi darbai bus efektyvūs. Gal galite paaiškinti, kokia sienų siūlių apšiltinimo ir hermetizavimo technologija būtų idealiausia ir tiktų labai senos statybos namui? Suprantame, kad viskas priklauso nuo turimų pinigų skaičiaus, tačiau nesinori darbų atlikti kelis kartus.
Komentarai:
Siūles reikėtų hermetizuoti poliuretaniniu hermetiku, o siūlių šiltinimas neturi prasmės, nes siūlės sudaro labai menką sienos dalį ir jų apšiltinimas neduos apčiuopiamos naudos. Reikia tik užsandarinti siūles, kad namas būtų sandarus. Norint šiltinti namą reikėtų pagalvoti apie kompleksinį sprendimą apšiltinant visas išorines sienas, stogą ir balkonus.
J.D., Bangų namas
Nemanau, kad apšiltinus siūles išsispres Jūsų problemos. Jei namuose pelyja kampai, vėsu kambariuose, patarčiau apsišiltinti butą iš vidaus. Kiekvienas butas gali tai pasidryti individualiai. Sūulyčiau naudoti REMMERS IQ Therm sistemą. Ši sistema Jūsų sienas apsaugos nuo drėgmės, pelėsio ir sulaikys šilumą buto viduje.