Rodomi įrašai 1-9 iš 9.
Ar galima metaliniuose lauko turėkluose įmontuoti medinį porankį?
Metaliniuose lauko turėkluose galima montuoti medinį porankį, jei tik užsakovas to pageidauja. Tačiau geriau medis turėtų būti maumedis ar ąžuolas, bet tik ne uosis ar pušis.
Laiptai 7,5 metro statramsčiu, U forma, be aikštelės. Kokia gali būti kaina tokių laiptų turėklų?
Laiptų turėklų bėginio metro kaina prasideda nuo 200 Eur.
Kokiame aukštyje turi būti tvirtinami laiptų turėklai?
Standartiškai laiptų turėklų aukštis yra 0,9m.
Kokį laiptų tipą pasirinkti? Laiptai bus tarp dviejų lubų balkių (kurių judinti nenorime). Aukštis nuo grindų iki viršaus grindų - 3,50 m, laiptų angos ilgis - 2,30 m, laiptų plotis - 0,78 m.
Jei laiptų maršas yra ilgas ir sijos yra tarp pakopų (tokia konstrukcija), tokie laiptai surenkami, tik po to sumontuojami. Jiems pakelti reikia daug darbo jėgos, todėl aš pasirinkčiau klasikinius laiptus, kai sijos yra po pakopomis, o šiuo atveju kaip angos ilgis -2,3m, o aukštis 3,5m, tai pakopos aukštis bus didelis, laiptai bus nepatogūs vaikščioti.
Iš kokios medžiagos laiptai gaminami ir statomi ilgiausiai? (betoniniai apkalti medžiu, metalinio karkaso laiptai su medinėmis pakopomis, mediniai) Kurie laiptai greičiausiai pradeda girgždėti?
Ilgiausiai gaminami bei statomi laiptai yra iš betono,nes reikia betonui išdžiūti, tik po to galima klijuoti medines pakopas. Jei gerai ir teisingai bus pagaminti laiptai ir po 10 metų negirgždės.
Domina mediniai sraigtiniai laiptai, nedidelėje patalpoje, aukštis apie 2,5m. Kokia kaina būtų nuo iki?
Mediniai sraigtiniai laiptai kainuotų apie 3000 Eur.
Kokia klasikinio stiliaus laiptų su metaliniu karkasu kaina?
Laiptų metalo karkaso kaina nuo 1000 iki 1400 Eur, pakopos uosio apie 1000-1500 Eur ir porankio bėginis metras nuo 150 Eur.
Kokia kaina medinių laiptų į antrą aukštą apytikslė? Domintų koks ekonomiškas variantas.
Medinių laiptų kaina prasideda nuo 2000-3000 Eur ir daugiau, žiūrint kokia mediena, projektas ir t.t.
Norėjau paklausti apie laiptus gyvenamajam namui. Kiek esu domėjęsis, laiptai gali būti betoniniai, mediniai ir metalinio karkaso su medinėmis pakopomis. Kurie laiptai yra geriausi gyvenamajam namui? Kurių eksplotacija pigesnė? Kurie tarnaus ilgiau?
Taip, laiptai išvardinti gerai. Visi laiptai yra geri, jei teisingai ir kokybiškai pagaminti. Visi laiptai geri, tik ne kiekvienam dizainui tinka. Kiekvieno užsakovo skoniai ir supratimai skiriasi. Mediniai laiptai yra pigiausi, o eksploatacija sakyčiau medinių paviršių yra visų ta pati. Laiptai turi būti švarūs, jei bus smėlio, tai bet koks lakas neatlaikys ir greitu laiku bevaikštant lako ar alyvos sluoksnis nusišlifuos.
1 atsiliepimai
sl
2019-09-20,