Rodomi įrašai 1-25 iš 26.
Koks metalas optimalus stumdomų vartų varčios gamybai? 60x40? Kokio storio metalas turėtų būti?
Optimalus vamzdžio dydis ir sienelės storis priklauso nuo pravažiavimo pločio, aukščio, atsvaros ilgio, užpildo. Kiekvieniems nustumiamiems vartams medžiagos parenkamos individualiai - projektuojant.
Kodėl išpučia tvoros metalinius stulpelius?
Tvoros stulpelius išpučia užšalęs vanduo juose. Stulpai turi būti užsandarinti taip, kad į juos nepatektų arba patekęs neužsilaikytų lietaus vanduo, kuris užšalęs pučia stulpus.
Kokių būna stumdomų kiemo vartų? Kokie privalumai stumdomų kiemo vartų? Kokie trūkumai?
Stumdomi kiemo vartai gali būti vienos dalies (nustumiami į vieną pusę), dviejų dalių. Jie taip pat gali būti montuojami tiek kiemo, tiek gatvės pusėje. Didžiausias stumdomų kiemo vartų privalumas yra tas, kad stumdomiems vartams reikia mažiau vietos kieme, nei varstomiems kiemo vartams.
Kokia preliminari automatinių stumdomų kiemo vartų kaina?
Stumdomų kiemo vartų labai panaši kaip ir varstomų kiemo vartų (apie €400 bėginis metras), tačiau stumdomiems vartams reikalingas pamatas, dėl kurio bendra vartų įrengimo sąmata, lyginant su varstomais vartais, bus didesnė.
Kokia preliminari automatinių atveriamų kiemo vartų kaina?
Atveriamų kiemo vartų su automatika kaina apie €400 bėginis metras. Pvz. jei pravažiavimas 4 metrai, tai kiemo vartai kainuos apie €1600. Kaina labai priklauso nuo apdailos – lentelės, tinklas, skardos lankstiniai ir pan. kainuoja skirtingai, todėl ir galutinė vartų kaina gali skirtis.
Į ką atkreipti dėmesį renkantis stumdomus kiemo vartus? Kokie būtų patarimai?
Stumdomų kiemo vartų varčia įprastu atveju turėtų būti 40% ilgesnė, nei pravažiavimo plotis, todėl renkantis tokius vartus, patariame atkreipti dėmesį į tai, ar sklype užteks vietos juos pilnai atidaryti.
Į ką atkreipti dėmesį renkantis atveriamus kiemo vartus? Kokie būtų patarimai?
Renkantis vartus atveriamus į kiemą, patariame atkreipti dėmesį į tai, kad atstumas nuo vartų iki namo sumažės per varčios ilgį, todėl mažesniame kieme vietos parkuoti automobilį gali neužtekti. Renkantis vartus, atveriamus į gatvę, reikia atkreipti dėmesį, kad atidarytos varčios netrukdytų praeiti šaligatviu, ar pravažiuoti gatve.
Kokių būna atveriamų kiemo vartų? Nuo ko priklauso jų kaina?
Varstomus kiemo vartus galima gaminti dviejų tipų - atveriamus į gatvę arba į kiemą. Atveriamų kiemo vartų kaina priklauso nuo pravažiavimo pločio ir vartų aukščio.
Renkamės pramoninius vartus ir nežinome kaip išsirinkti geriausią variantą. Ką svarbu žinoti pasirenkant pramoninius vartus? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?
Renkantis pramoninius vartus atkreipkite dėmesį į: 1. Sandarinimą tarp segmentų, geresniam sandarinimui turi būti naudojama guminė tarpinė. 2. Ar tarp segmentų yra numatyta apsauga nuo pirštų prispaudimo. 3. Ar vartų komplektacijoje bus spyruoklių trūkimo apsauga, kuri yra privaloma visiems vartams. 4. Vartų bėgelių storį, kuris pramoniniams vartams turėtų būti bent 2mm. 5. Užsisakydami vartus pardavėjo paprašykite gaminio atitikties deklaracijos. 6. Atkreipkite dėmesį į šoninį vartų sandarinimą, kuris turi būti dvigubas.
Kiek laiko užtrunka pramoninių vartų gamyba? Kokie terminai?
Pramoninių vartų gamybos terminas 1-2 savaitės.
Kiek kainuoja pramoninių vartų sumontavimas?
Pramoninių vartų montavimo kaina priklauso nuo vartų dydžio, pakilimo tipo, priedų, todėl yra individuali kiekvienu atveju ir gali būti skirtinga net tų pačių matmenų, bet su skirtingais priedais, vartų.
Kokie privalumai yra pramonių vartų iš plieninių segmentų?
Plieniniai segmentai užtikrina pramoninių vartų stabilumą ir ilgaamžiškumą. Tai yra pagrindinis privalumas šių vartų. Skirtingi gamintojai, naudoja skirtingo storio skardą vartų segmentams, todėl renkantis vartus, rekomenduojame pardavėjo paklausti, kokio storio skarda naudojama konkrečių vartų segmentams. Storesnė vidinė sekcijų skarda (bent 0.4-0.5mm) užtikrina vidurinių lankstų stabilumą, po ilgesnio naudojimo lankstai nepradeda klibėti.
Kaip nustatoma pramoninių vartų kaina? Kokia pramoninių vartų kaina už m?
Tiek pramoninių tiek visų kitų vartų kaina skaičiuojama kiekvienu atveju individualiai. Ji priklauso nuo vartų dydžio, pakilimo tipo, priedų (durelių, langelių, ventiliacijos grotelių ir kt.).
Koks pakeliamų garažo vartų šilumos laidumas? Koks sekcijų storis ir koks užpildas?
Sekcinių pakeliamų garažo vartų šiluminis laidumas yra 2 W/(m²K). Paprastai kalbant, sekciniai vartai yra tokie pat „šilti“ kaip ir mediniai, tik nebijo drėgmės ir temperatūros pokyčių. Sekcijos yra 40 mm storio per visą sekcijos aukštį. Užpildui naudojamas neturintis freono poliuretanas.
Ką reikia žinoti prieš užsakant garažo vartus? Kokie matmenys reikalingi užsakant garažo vartus? Ar reikia paruošti vartų angą pagal standartinius matmenis?
Prieš užsakant garažo vartus, reikia išmatuoti nišos aukštį, plotį ir sąramos aukštį. Kalbant apie tai, kiek reikia palikti vietos sienoje garažo vartams sumontuoti, tai įvažiavimo angos šonuose reikia palikti po 10 cm, o virš sąramos bent 8-12 cm, priklausomai nuo vartų dydžio. Kadangi vartai yra gaminami pagal individualius išmatavimus, Jums nereikia ruošti jokių vartų angų.
Koks pakeliamų garažo vartų gamybos terminas? Kur jie gaminami? Kokių spalvų gali būti?
Pakeliamus garažo vartus pagaminame ir sumontuojame per 14 dienų. Vartai yra gaminami Lietuvoje. Standartinių spalvų yra 12. Jei tarp jų nerasite Jums tinkamos spalvos, vartus nudažysime Jūsų pasirinkta RAL spalva.
Ką reikia žinoti prieš užsakant kiemo vartus? Kokie matmenys reikalingi užsakant kiemo vartus?
Prieš užsakant kiemo vartus reikia žinoti ką reikia išmatuoti. Atveriamiems kiemo vartams reikia matuoti varčios aukštį ir pravažiavimo plotį. Nustumiamiems kiemo vartams reikia matuoti varčios aukštį, pravažiavimo plotį ir laisvą atstumą vartų atsidarymo kryptimi.
Koks valdymas yra kiemo, garažo vartų? Ar galima vienu pulteliu valdyti garažo ir kiemo vartus?
Taip. Vienu pulteliu galima valdyti iki 4 skirtingų kiemo, garažo ar kitų vartų.
Kas turi būti atlikta prieš įrengiant automatinius kiemo vartus?
Prieš tvarkant kiemą ir gerbūvį, būtina pakloti maitinimo ir valdymo kabelius. Tad prieš įrengiant automatinius kiemo vartus būtinai paprašykite vadybininko „laidų klojimo schemos“.
Norėčiau paklausti ar reikalingas kaimynų sutikimas kolektyvinio sodo sklype tinklinei tvorai įsirengti? Tvoros aukštis 1,50 m su 50x80 mm akutė, metaliniai stulpai 50x50 mm. Tarp sklypų yra įrengti riboženkliai. Sodai už miesto ribų.
Detalius reikalavimus tvoros įsirengimui, pagal tvoros tipą ir pan., pateikia Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija juos rasite čia http://www.vtpsi.lt/node/1164
Kokie yra slenkiančių ir atveriamų vartų privalumai ir trūkumai?
Jei kieme užtektinai vietos, galite rinktis tiek varstomus, tiek nustumiamus į šoną kiemo vartus. Jei vietos nuo vartų iki namo nėra daug, rinkitės nustumiamus į šoną vartus. Tiek nustumiamų į šoną, tiek varstomų vartų naudojimo saugumui užtikrinti naudojami fotodavikliai, pneumo gumos, signaliniai švyturėliai. Pasirinkus nustumiamus į šoną vartus, automobilį kieme galėsite statyti prie pat vartų, naudojantis varstomais vartais, reikės palikti tiek laisvos vietos, koks bus varčios plotis
Koks vartų tipas tinkamesnis individualiam namui: slenkantys ar atsiveriantys vartai?
Jei kieme užtektinai vietos, galite rinktis tiek varstomus, tiek nustumiamus į šoną kiemo vartus. Jei vietos nuo vartų iki namo nėra daug, rinkitės nustumiamus į šoną vartus. Tiek nustumiamų į šoną, tiek varstomų vartų naudojimo saugumui užtikrinti naudojami fotodavikliai, pneumo gumos, signaliniai švyturėliai. Pasirinkus nustumiamus į šoną vartus, automobilį kieme galėsite statyti prie pat vartų, naudojantis varstomais vartais, reikės palikti tiek laisvos vietos, koks bus varčios plotis.
Kuo atskirti gamybines ir administracine patalpas? Angos išmatavimai 1,50 x 2,10 m.
Jei tarp patalpų reikia išlaikyti temperatūrų skirtumu, patalpas galima atskirti pakeliamais, varstomais, nustumiamais į šoną vartais. Pakeliami vartai patalpoje užimtų mažiausiai vietos ir daiktus laikyti galėtumėte prie pat jų.
Nuo ko priklauso garažo vartų kaina?
Garažo vartų kaina priklauso nuo vartų dydžio, spalvos, vietos virš angos, vartų modelio, priedų (langelių, durelių vartuose, automatinio pakėlėjo, užrakto, ventiliacijos grotelių), montavimo sąlygų.
Mano garažo aukštis nuo grindinio iki perdengimo plokštės yra 2.05 m aukščio. Kokio tipo vartus geriausia būtų sumontuoti? Vertikalaus dvigubo varstymo netinka, nes užstotų praėjima į sodo namą.
Tokiomis sąlygomis vartai bus žemo pakilimo. Jei reikalingas automatinis pakėlėjas, angą reikės žeminti 12cm, jei automatinis pakėlėjas nereikalingas - 8cm. Nurodytos sąlygos galioja, jeigu vartų plotis iki 3,5m.
Savanorių pr. 404d, 50301 Kaunas
1 atsiliepimai
ne
2019-12-05, Rokiškis