Rodomi įrašai 1-3 iš 3.
Nuo ko priklauso baldų kainos. Kokio tipo baldai yra pigiausi, kokias rinktis medžiagas gaminant baldus?
Kainos priklauso nuo pasirenkamų baldų gamybai medžiagų. Jeigu daryt iš LMDP plokštės, pagal kainą pigesnė lenkiška, po to eina austrų gamybos plokštės ir pati brangiausia vokiška. Taip pat dažyta blizgi MDF plokštė brangesnė už matinę. Dar kaina priklauso nuo pasirenkamos furnitūros.
Renkuosi virtuvės baldus. Gal galite rekomenduoti iš kokios medžiagos turi būti virtuvinis stalviršis, kad jis tarnautų ilgai, būtų atsparus braižymui, praktiškas? Kokio gamintojo furnitūras virtuvei rekomenduotumėte?
Besirenkantiems virtuvės baldus rekomenduojame gaminius iš LMDP plokštės, MDF dažytos plokštės ar faneruotos plokštės. Šios plokštės yra atsparios temperatūrų svyravimams, drėgmei.
Galvoju apie svetainės baldus iš natūralios medienos – iš ąžuolo, uosio, beržo ir alksnio. Kuo skiriasi ši mediena, kokia mediena svetainės baldams yra geriausia, kokios medienos baldai būtų kokybiškiausi? Kokia būtų tokių baldų kaina?
Visa miedena yra kokybiška. Mediena skiriasi raštu, spalva, viena yra minkštesnė, kita yra kieta. Baldai priklauso nuo jūsų skonio. Baldus galima daryti ir iš faneruotos LMDP.
Totorių g. 17-9, Vilnius