DOMO dirbtinės žolės privalumai

Klausimas:
Svarstome įsirengti teniso kortuose dirbtinę žolę. Norėtume sužinoti, kokie yra DOMO dirbtinės žolės privalumai teniso kortuose? Ar kokią kitą rekomenduotumėte?
Komentarai:
Malonu, kad domitės būtent dirbtine žole DOMO. Bene svarbiausias DOMO dirbtinės žolės privalumas teniso kortuose – tai tolygus ir vienodas kamuoliuko atšokimas, kurį užtikrina idealiai lygus paviršius. Klasikiniai molio ar žvyro kortai labai greitai tampa nelygūs bei duobėti. Tuo tarpu DOMO dirbtinės žolės kortai – tai fibriliuotų šerelių, aukšto tankio lygus paviršius. Dirbtina žolė klojama ant lygaus, stabilaus, drenuoto pagrindo, kas garantuoja tolygų kamuoliuko atšokimą.
Dar vienas svarbus bruožas: tinkamas pagrindo sukibimas. Standus, trumpas fibriliuotas šerelis užtikrina tinkamą sportininko batelių sukibimą su pagrindu.
Ant šių teniso kortų galima žaisti bet kuriuo metų laiku ir netgi iš karto po lietaus. Trumpų šerelių paviršius gaminamas iš polipropileno dirbtinės žolės pluošto, kuris dalinai užpildomas smėliu. Po lietaus teniso kortai išdžiūsta ypatingai greitai, kadangi dirbinės žolės kilimas turi vandens išėjimo sistemą, o pats pagrindas taip pat drenuojamas.
Spalvinis pasirinkimas. Dirbtinė žolė gaminama ne tik žalios, bet ir oranžinės, primenančios molį, spalvos. Galima dviejų spalvų kombinacija: aikštės vidurys oranžinis arba atvirkščiai. Linijos – baltos arba geltonos.
Minimali priežiūra. Klasikinių teniso kortų priežiūra reikalauja didelių laiko bei finansinių sąnaudų, bet to priežiūros laikotarpiu kortai negali būti eksploatuojami. Susiformavę nelygumai ant neprižiūrėtų teniso kortų sąlygoja prastą žaidimą: kamuoliukas atšoka netolygiai ir neprognozuojamai. DOMO dirbtinės žolės teniso kotų nereikia voluoti, laistyti, nereikia nuolat brėžti linijų. Be to kortai po lietaus džiūna daug greičiau nei klasikiniai molio kortai.
Stabilus paviršius. DOMO dirbtinė žolė gaminama iš fibriliuoto pluošto. Kiekvienas kuokštelis turi smėlį sulaikančias išpjovas - taip apsaugo smėlį nuo judėjimo. Pats smėlio užpildas užtikrina sintetinės dangos stabilumą.
Mantas Kleiza, UAB "Sportinės dangos"
 
Sritis:
Sritis: