Koks leidžiamas gyvatvorės aukštis, šalia kaimyninio sklypo

Kaimynai pasisodino tujų gyvatvorę. Kokiu atstumu nuo sklypo ribos ji gali augti. Dabar tujų gyvatvorės aukštis siekia virš 3 m.

Gyvatvorės sodinimo atstumas nuo sklypo ribos

Kokiu atstumu nuo sklypo ribos ir kokio aukščio gali būti gyvatvorė? Kaimo vietoveje tarp mūsų ir kaimyno sklypų yra įvažiavimo keliukas (valstybinė žemė), prie kurio kaimynas pasisodino gyvatvorę iš eglių ir pušų, kuri yra apie 5 m aukščio ir panaši į mažą mišką.

Landšafto projekto kaina

Domina 19 arų sklypo, kuriame jau yra statomas namas landšafto suprojektavimas. Kaip atrodytų sklypo landšafto projektas? Kokios sklypo landšafto projekto kainos?

Kokiu atstumu nuo sklypo ribos galima sodinti medžius

Kokiu atstumu nuo sklypus dalijančios tvoros galima sodinti vaiskrūmius, medžius?

Apželdinimo projekto ir konsultacijos kaina

Norėčiau sužinoti kiek maždaug kainuoja apželdinimo projektas ir konsultacija vietoje. Būtų maždaug 30-40 kv.m su akmenukais. Gal kainas už darbus parašytumėt maždaug. Domina apželdinimas su didesniais augalais.

Augalų sodinimas prie sklypo ribos

Kokiu atstumu nuo kaimyno tvoros galiu sodinti daržoves, gėles ir pan.? Ar yra patvirtintintas dokumentas, kuriame nurodytas konkretus atstumas?

Koks didžiausias leistinas tujų aukštis

Koks didžiausias leistinas tujų aukštis, jei jos pasodintos 1 metro atstumu nuo kaimynų sklypo ribos?

Leistinas medžių aukštis

Kokio aukščio medžius galiu auginti, jei jie pasodinti 1,3 m iki sklypo ribos?

Medžių atstumas iki tvoros

Kokiu atstumu nuo kaimyno tvoros galima pasisodinti gudobelę? Kokio aukščio ji gali būti? Vakarinę sklypo dalį nuo smalsių kaimyno akių užsodinau gudobele. Šie be galo pyksta, kad ji per aukšta( iki 180 cm), kad užstoja šviesą.

Kokiu atstumu nuo sklypo ribos galima sodinti medžius

Kokiu atstumu nuo kaimynų sklypo ribos pietinėje pusėje galima sodinti vyšnias?

Leistinas atstumas medžiams sodinti

Ar kaimynas gali liepti nupjauti medį, jei jis auga 2,3 m atstumu iki jo sklypo?

Gyvatvorės atstumas iki sklypo ribos

Kokiu atstumu nuo sklypo ribos galima sodinti medžius? Pasodinau tujų gyvatvorę, jų aukštis - 1,8 m, tačiau noriu auginti iki 3 m.

Kraštovaizdžio architekto paslaugų kaina

Kokia galėtų būti preliminari kraštovaizdžio architekto paslaugų kaina prie tokių poreikių: 65 arų sodybos sklypas, dalis sklypo, apie 30 aru yra aptveriama. Norime suplanuoti takelius, pavėsines, sodybos namuką, kelias lysves, bei kitus plotus. Sklypas apžėlęs miškeliu (retinti galima savo nuožiūra, jaunas pušynas).

Landšafto projekto ir darbų priežiūros kaina

Noriu susitvarkyti savo sklypo teritoriją. Sklypas nedidelis, 10 a. Kol kas jame turime tai, ką paliko buvę šeimininkai - gyvatvorę, veją ir mažą daržą. Norėtumėm, kad aplinka būtų jaukesnė, tad mane domina, kiek mums kainuotų suprojektuoti tokio dydžio teritoriją (augalai, takeliai, apšvietimas, laistymo sistema, pavėsinė (dar nesame dėl jos apsisprendę, tačiau, suprantu, užklausoje turiu būti maksimaliai konkreti, tad skaičiuokime), būtų gerai suprojektuoti ir kokį fontanėlį - gal atspindžių. Taip pat būtų pravartu iš karto žinoti, kiek kainuotų jūsų vykdoma landšafto projekto priežiūra...

Konsultacijos landšafto formavimo klausimais kaina

Sveiki, ar konsultacija landšafto formavimo klausimais mokama?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366933 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3245
Iš viso buvo užduota 151168 klausimų