Gyvatvorės. Ekspertų patarimai ir rekomendacijos apie gyvatvores, jų įrengimą, auginimą ir priežiūrą. Parašykite paklausimą ir gausite atsakymą iš kvalifikuotų ekspertų.

Prieš 3 metus pirkom sklypą SB, kuris ribojasi su keliu (gatve). Ant sklypo ribos, kelio pusėje žalių krūmų tvora auga 30 metų. Sodo pirmininkas reikalauja pašalinti želdinius, teigdamas, kad turiu 1 metrą atitraukti nuo sklypo ribos. Ar jis teisus? Ar jo reikalavimas teisingas? Kur turėčiau kreiptis?
Kokias tujas rinktis gyvatvorei? Noriu auginti apie 1,20 aukščio ištisinę.
Patarkite, kokias tujas sodinti vietoj gyvatvorės. Mes norėtume, kad gerai ir greitai augtų.
Mane domina kokiais augalais galima apželdinti tinklinę tvorą? Labai saulėta vieta.
Domina, kokio aukščio gyvatvorė gali būti pietvakarių pusėje, jei ji pasodinta nuo sklypo ribos 1 metro atstumu be kaimynų sutikimo. Nuo tvoros iki kaimyno namo (su langais) yra 85 cm atstumas. Kaimynams gaunasi šiaurės rytų pusė. Gyvename Kauno raj.
Kokiu atstumu nuo sklypo ribos, neturėdama kaimyninio sklypo savininko sutikimo, galiu sodinti tujas kaip gyvatvorę?
Nuo kaimynų noriu atsitverti tujų tvora. Kokio maksimalaus aukščio galiu auginti tujas ir kokiu atstumu nuo sklypo ribos galiu sodinti tujas, kad nepažeisčiau tvoros reikalavimų? Mums šiaurinė pusė, kaimynams pietinė pusė.
Planuoju sodinti gyvatvorę [Tujas] ir kokiu atstumu turėčiau sodinti nuo kaimyno ir mano sklypą skiriančios tvoros šiaurinėje pusėje? planuoju Tujas laikyti 2m aukščio.
Ar reikia kaimyno sutikimo įrengiant pintų karklų gyvatvorę?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 376020 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3263
Iš viso buvo užduota 155731 klausimų