Landšafto projekto kaina

Klausimas:
Domina 19 arų sklypo, kuriame jau yra statomas namas landšafto suprojektavimas. Kaip atrodytų sklypo landšafto projektas? Kokios sklypo landšafto projekto kainos?
Komentarai:
Landšafto projekto kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo ir sudedamųjų dalių. Jis gali susidėti iš sklypo aukščių niveliavimo schemų, dendrologinių (augalų) planų, kietųjų dangų planų, apšvietimo schemų, mažosios architektūros projektų ir kt.
Pirmiausia projektas parengiamas 3D erdvėje, pateikiamos sprendinių vizualizacijos iš įvairių sklypo apžvalgos taškų. Modeliuojamas sklypo naktinis apšvietimas. Kai sprendiniai galutinai suderinami ir patvirtinami, parengiami detalūs brėžiniai ir aprašymai.
Projekto kaina nuo 700 Eur.
Ekspertai.lt
Landšafto projekto kaina nuo 650 Eur. Projektą sudaro:
Bendrasis projektuojamos erdvės planas
Takų dangų, aikštelių planas
Augalų sodinimo planas
Parinktų augalų biblioteka/sąrašas
Atraminių sienelių planas (jei reikalinga)
Dekoratyvinių tvenkinių (jei reikalinga)
Apšvietimo sistemos planas
Mažosios architektūros išdėstymo planas
Edita, Ekspertai.lt
Projekto kaina prasideda nuo 500 Eur, priklausomai ką reikia padaryti. Į projekto kainą įeina reljefo, apšvietimo, takų, augalų projektai. Terminas - iki 1 mėn laikotarpio suderinus eskizą ir gavus avansą. Laistymo sistemos projektas yra atskiras, vėl gi, kaina kintanti, nuo 150 -250 Eur už projektą.
Preliminari projekto kaina Jūsų sklypui būtų 700-770 Eur. Kaina priklauso nuo Jūsų poreikių sudėtingumo. Taip pat į kainą įeina kompiuterinės vizualizacijos.
 
Sritis:
Sritis: