Šilti medžio drožlių blokeliai

Klausimas:
Reikalingi šilti blokeliai namo statybai. Ką galėtumėte pasiūlyti?
Komentarai:
Siūlome rinktis didelio formato IZOBLOK blokus, kurie leis mėgautis sveiku mikroklimatu Jūsų namuose, tuo pat metu užtikrinant puikias garso bei šilumos izoliacines ir akumuliacines savybes. Turime daug patenkintų klientų visoje Lietuvoje, kurie su malonumu rekomenduoja tiek mūsų naudojamus Izoblok blokelius, tiek mūsų, kaip profesionalų, paslaugas visoje statybų eigoje.
Jūsų namui galime pasiūlyti medžio drožlių blokelius su apšiltinimu ISOTEX HD III44/22 (šilumos laidumo koeficientas U=0,12). Pastatytas namas turi medinio namo savybes. Puikios akustines savybes-garso varža 51dB. Sienos "kvėpuojančios". „Sienos kvėpavimas“, tai jos sugebėjimas praleisti vandens garus, o kai reikia ir juos absorbuoti ir atiduoti į vidų, taip reguliuojamas kambarių klimatas ir tuo pačiu gerinama oro kokybė. Patalpoje nesusidarys didesnis drėgnumas nei 65 proc. Absoliučiai nedegūs-degumo klasė A1.
Sienos iš ISOTEXl pasižymi šilumos akumuliacija. Betonas blokelio viduje yra inertinė medžiaga, dėl kurios sienos ilgai šyla, bet vėliau, net išjungus šildymą, išskiria sukauptą energiją. Vasarą sienos sugeria dalį į vidų ateinančios šilumos, o šaltesnės nakties metu šilumą atiduoda. Taip išlyginami temperatūros svyravimai. Durys ir langai montuojami „šiltoje zonoje”-tai leidžia išvengti šalčio tiltų,naudojant kitas medžiagas reikės papildomų rėmų durų ir langų statymui šiltoje zonoje. Darant sąramas naudojami tokie patys ISOTEX blokeliai, nereikia klojinių,dėl to mažėja darbo sąnaudos ir nesusidaro šalčio tilteliai, visa siena iš vienos medžiagos. Nereikalingi gelžbetoniniai „žiedai“ ties perdangomis ir stogo murloto tvirtinimui. Norint pasiekti A++ energetinę klasę, blokelius reikia šiltinti 5-8 cm termoizoliacijos sluoksniu. Šiltinimo būdas ir medžiagos priklauso nuo pasirinkto fasado apdailos būdo.
 
Sritis:
Sritis: