Būsto erdvės suskirstymo būdai

Klausimas:
Butas yra viena didelė erdvė. Kaip galima būtų suskirstyti į pagrindines (poilsio, bendravimo, valgymo, darbo) erdves? Kaip teisingai suzonuoti šį butą?
Komentarai:
Skirstant vieną didelę buto erdvę rekomenduotina kreiptis į profesionalų interjero dizainerį. Didelės erdvės profesionalus ir patogus, funcionalus skirstymas reikalauja patirties tų erdvių matymo kaip „iš vidaus" taip ir ryšyje su kitomis. Labai svarbu pasirinkti tinkamą tų erdvių dydį, nesukurti ilgų koridorių, stengtis daryti privačias zonas nepereinamas. Be abejonės, labai svarbi langų vieta skirstant zonomis, kiekviena erdvė turi turėti natūralų saulės apšvietimą – vadinasi, langas kiekvienai gyvenamai erdvei yra būtinas. Didesni langai ir išėjimas į terasas ar balkonus dažnai pasirenkami bendrose erdvėse. Mažesni langai miegamuosiuose. Miegamieji (neskaitant tų miegamųjų, kuriuose vaikai visą dieną leidžia laiką) gali būti mažesnio dydžio, tuo tarpu bendras erdves – svetainę, valgomąjį – geriau daryti didesnius.
Ekspertai.lt
Daugybė atsakymų į šį klausimą – kaip suskirstyti didelę buto erdvę. Žinoma, pirmiausia zonas atskiriame skirtingos paskirties baldais. Po to jau seka apšvietimas, apdailinės medžiagos ir t. t. Čia pagal kiekvieną klientą individualiai. Aš iš savo matytų klaidų norėčiau patarti tokią erdvę projektuoti kuo vientisesnę, kadangi tai viena didelė erdvė. Derinčiau panašius baldus, rinkčiau vieną sienų spalvą ir stilių, ir pan. Tada interjeras atrodys vientisas, neatrodys lyg sumestas iš skirtingų dalių.
 
Sritis:
Sritis: