Privažiavimo prie sklypo projektas

Savivaldybėje liepė padaryti privažiavimo projektą, nes privažiavimas iki namo yra ant valstybinės žemės, tai įdomu kas jį turi daryti? Architektas, ar atskira institucija?

Dokumentai automobilio stoginės statybai

Kokių dokumentų reikia statant stoginę automobiliui? Ketinu įrengti pamatus, ant kurių vėliau statysiu garažą.

Rūkyklos įrengimas nuosavame sklype

Norėčiau paklausti, ar galiu savo sklype turėti rūkyklą mėsai savo reikmėms?

Ar galima statyti statinius dujotiekio apsaugos zonoje

Kaune Ramučiuose laisvos ekonominės zonos teritorijoje prie A6 kelio planuoju įsigyti sklypą per kurį eina dujotiekio trasa. Sklypas yra žemės ūkio paskirties, norėčiau daryti detalųjį planą ir keisti paskirtį į komercinę. Tačiau įdomu, ar tai galima daryti jei visas sklypas įeina į dujotiekio apsaugos zona ir ar nekils bėdų vėliau projektuojant bei statant statinius? Sklypo unikalus nr 4400-1633-4479. Deja kol kas neišsiaiškinau, kokio slėgio ten dujotiekis, bet, greičiausiai, kad vidutinio.

Balkono stiklinimo projektas

Gal kas galite patarti kur kreiptis dėl balkono stiklinimo supaprastinto projekto, kad gauti iš savivaldybės vadinamąjį statybos leidimą? Ar toks projektas reikalingas tik mano balkonui, ar jis turi būti ruošiamas viso namo vardu?

Svirno paskirtis sodyboje

Ką daryt su senuoju svirnu? Kokia svirno paskirtis turėtų sodyboje ar vertėtų jį atnaujinti.

Statybos pagal užsienyje pirktą projektą

Ar galima statyti ūkio paskirties pastatą-garažą 35m2, pagal Lenkijoje pirktą projektą? Kaip pvz. šis http://www.projektgarazu.pl/projekty,1,11,320 Kiek kainuotų Lietuvoje panašus projektas?

Vandentiekio šulinio įrengimas nesilaikant projekto

Mikrorajone tiesia vandentiekį ir manome, įrengiant vandentiekio šulinį nesilaikoma projekto. Pagal sutartį, kai vandentiekio šulinys yra ant įvažiavimo, turi būti ketaus dangtis ir apsauginis gelžbetonio žiedas. O dabar daro pagal supaprastintas technines sąlygas, tai įkasė tik „kapą", nei žiedo, nei dangčio nežada dėti. Ar taip gali būti, ar reikia ieškoti teisybės?

Kiek galioja vandentiekio dalies projektas

Norėjau pasiteirauti, koks yra vandentiekio dalies projekto galiojimo terminas? Kiek man yra žinoma, topografinis planas galioja 3 metus. Per 3 metus dažnai atsiranda kiti tinklai, todėl įdomu kaip su tuo senu projektu elgtis toliau (senesniu negu 3 metai), statybos leidimas 10 metų? O kiek galioja vandentiekio dalies projektas? Jeigu vandentiekio projektas darytas atskirai nuo namo statybos leidimo? Jeigu vandentiekio projektas darytas kartu su namo projektu, kuriam išduotas statybos leidimas ?

Medinės tvoros su pamatu statymas

Ar statant medinę tvorą su pamatu, reikalingas projektas ir kaimynų sutikimas? Viena tvoros dalis ribojasi su bendru pravažiavimu, kita su kaimyno sklypu.

Patalpų pertvarkymas į garažą

Turiu patalpas (paskirtis kita), kurias noriu šiek tiek pertvarkyti ir pakeisti jų paskirtį. Noriu užmūryti du langus ir keletą kitų angų. Vienoje lauko sienoje (siena neatraminė) yra dvi šalia viena kitos durys - jas perdaryti į vienas dideles duris. Kitoje lauko sienoje (atraminė, remiasi stogo plokštės) yra vienos durys, jas noriu perdaryti į didesnes (garažo) duris. Kitaip tariant yra buvusios patalpos, kurios buvo pritaikytos kitiems tikslams, dabar iš jų noriu padaryti garažus. Patalpos plotas nesikeis, stogas nesikeis, naujų sienų nebus statoma. Šias patalpas norėsiu pakeisti į garažų paskirtį. Ar reikalingi statybos ar kiti leidimai ar projektai norint atlikti šiuos statybos/rekonstravimo/perdarymo darbus? Ko reikės norint pakeisti paskirtį?

Laikinų vandens tiekimo ir šalinimo sistemų įrengimas

Ruošiuosi statyti namą, detaliajam plane nurodyti vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tinklai, kurie realiai nepastatyti ir dar nežinia kada bus. Ar gali mane savivaldybė priversti jungtis prie tų tinklų? Ar yra įmanomas laikinų vietinių vandens tiekimo ir šalinimo įrenginių projektavimas? Ar aš galiu įrengti bio kanalizaciją ir padaryti gręžinį?

Projektas kelio įvažiavimui

Ar reikia projekto kelio įvažiavimui, ar galima savivališkai pasidaryti įvažiavimą? Sklypas namų valda su išimta gatve.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366360 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150824 klausimų