Langų angų didinimas ne pagal namo rekonstravimo projektą

Turiu gyvenamojo namo rekonstravimo projektą ir leidimą. Noriu (ne pagal projektą) padidinti 2 langų angas, plotis bei aukštis išlieka pagal projektą, keisis tik lango ilgis, t.y. bus pailgintas iki grindų. Ar tokiems pakeitimams reikalinga užsakyti laidą A? Ar reikalingas bendraturčio sutikimas? Kaip suprantu, tai neesminis projekto pakeitimas.

Leidimas ir projektas garažo statybai kaime

Turiu namų valdos sklypą kaime. Ketinu statyti garažą - ūkio paskirties statinį. Šis statinys bus 80m2 ir aukštis daugiau kaip 8.5m. Bet namą žadu statyti vėliau, pirma garažą. Sklypo dydis 7a. Ar man reikia šioms statyboms leidimo ir projekto?

Leistina statyba dirbamos žemės sklype

Man padovanojo 80 arų žemės dirbamos. Ką joje galiu pasistatyti? Jei negaliu, jos dalį, nors 20 arų paversti į pasodybinį sklypą. Gal koks kitas būdas yra, kad galėčiau toj žemėj ką nors nedidelio iki 70 kv. pasistatyti, ar svirną, ar lauko virtuvę, ar pirtelę?

Pastato naudojimo pasirties keitimas

Prieš 10 metų buvo padalinti sklypai, pakeista žemės ūkio paskirtis į komercinę. Dabar pagal reglamentą reikėtų keisti į sandėliavimą. Buvo padaryti kadastriniai matavimai. Ar reikia vėl viską iš naujo daryti? Ačiū

Garažo statyba name ar atskirai

Planuojame statybas, niekaip neapsisprendžiame dėl garažo. Name ar atskirai. Kokie minusai pliusai? Sklypas 24 plotis, 40 ilgis.

Kokius leidimus turėsiu gauti norint pradėti namo statybas

Turiu sklypą. Noriu pasistatyti iki 80 kv.m namuką beveik 6a sklype. Kad pradėti statybas reikia gauti visokius leidimus, derinimus. Kiek ir už ką man reikės mokėti ir kokius leidimus turėsiu gauti?

Sodo namelio pridavimo kaina

Sveiki. Kiek gali kainuoti sodo namelio pridavimas?

Vasarnamio statyba pagalbinės paskirties pastato vietoje

Namų valdos sklype (60a) yra gyvenamasis namas ir keli pagalbiniai pastatai, vienas jų - avarinės būklės tvartas. Ar galima nekeičiant pastato paskirties nugriauti tvartą ir vietoj jo pastatyti vasarojimui pritaikytą nedidelį namuką? Jei taip - kokie žingsniai būtų reikalingi ir kokie būtų apribojimai? Sklypas patenka į regioninio parko teritoriją, leistinas užstatyti plotas nebus viršijamas.

Leidimas seno namelio nugruovimui ir tokio paties atstatymui

Turim sukriošusį seną namelį Kauno mieste. Ar galime nugriauti ir pastatyti tokį pat kitą? Matmenys nesikeistų. Reikia naujų pamatų, sienos supuvę. Namelis iki 80kvadratų. Ar tai būtų kapitalinis ar jau reiktų kokių kitų leidimų?

Keli gyvenamieji namai namų valdos sklype

Ar galima kaimo vietovėje statyti antrą gyvenamąjį namą? Žemė yra bendraturčių. Paskirtis namų valda, vieno sklypo virš 60 arų, jame jau yra gyv.namas, o kitas 26,7 aro.

Įvažiavimo į sklypą perdarymas kitoj vietoj

Mes pirkom sklypą, kuris turi pastatus ir į sklypą yra įvažiavimas tarp pastatų, ar galima pasidaryti įvažiavimą kitoj vietoj, bet iš tos pačios gatvės? Ta prasme ne tarp pastatų, o kaip ir už vieno iš jų.

Statybos leidimas statyti namą iki 80kv.m ūkio paskirties sklype

Turiu ūkio paskirties žemės sklypą Vilniaus rajone (Pailgės kaimas), ar reikalinga leidimas ir projektas statybai pvz.: namukui iki 80kv.m? Ar yra būtina keisti paskirtį norint statytis be leidimo namuką iki 80kv.m?

Statybos leidimas priestato prie namo statybai

Turiu dviejų aukštų namą 100kv. ir 50 kv. rūsį, prie jo noriu pastatyti priestatą 40 kv. Ar reikia leidimo? Jei reikia, ką reiktų daryti, nes priestatą norime pastatyti iki rugsėjo?

"Neypatingo" statinio statybos vs "nesudėtingo" statinio statybos

Statau du nesudėtingus statinius: gyv. namas - 78m2 ir pagalbinis ūkio pastatas - 53m2, abu pastatai derinti vieno projekto pagrindu. Projekto pavadinime statinio kategorija - "neypatingas" (jei gerai suprantu, todėl, kad bendras dviejų pastatų plotas viršija 80 m2). SLD nurodoma, jog leidimas statyti 1 nesudėtingą statinį ir 2 nesudėtingą statinį. Kaip vykdyti statybas - kaip "neypatingo" statinio, ar kaip "nesudėtingo" statinio? Nes procedūros skiriasi.

Atraminės sienos statyba sodo name

Planuojamas statyti sodo namas iki 80kv. be projektų ir leidimų. Matmenys 7x11. Reikalavimas yra iki 6m. Laikančiųjų sienų. Tai man tame 7m plotyje reikalinga atraminė siena per visą namą? Kaip išspręsti šitą problemą, jei numatytas vienas kambarys per visą namo plotą? Ir kaip tada, jei namas 11m ilgio? Ten taip pat reikalinga atraminė?

Statybų leidimo perrašymas kitam asmeniui

Planuoju pirkti sklypą regioniniame parke, kur gautas statybos leidimas 2013 metais. Statybos nepradėtos. Leidimas užregistruotas registrų centre. Ar gali senasis savininkas perrašyti statybų leidimą mano vardu ir ar tokiu atvejus jis galios?

Pamatyti kaimyno statomo namo projektą

Sveiki, Gyvename nuosavų namų kvartale. Prie mūsų namo prasidėjo dviaukščio namo rekonstrukcija, iš statybininkų sužinojome, kad bus statomi dar du papildomi aukštai. Galimai ten bus hotelis, pastatas naudojamas komercinei veiklai. Nuo tvoros iki jų pastato apie 5 metrus. Informuoti nebuvome, ar galime kažką padaryti šioje situacijoje? Ir ar galime kažkur pamatyti projektą.

Reikalavimai gyvenamojo namo statybai sodų bendrijoje

Turiu 6a sklypą sodų bendrijoje. Ar jame galiu statyti gyvenamąjį namą iki 50kv.? Kokie dokumentai reikalingi norint pradėti tokio namo statybą? Ir ar keliami energetinio naudingumo reikalavimai gyvenamajam namui iki 50kv.?

Vasarnamio statyba rekreacinio naudojimo žemės sklype

Laba diena, turime rekreacinio naudojimo žemės sklypą (dokumentus prisegu), ar galima statyti vasarnamį 20-30kv.m ant polių? Ar reikia kokių leidimų? Norėtume įteisinti statinį, kad gauti adresą.

Rūsio ploto įskaičiavimas į sodo kvadratūrą

Turiu sodo namą, miesto ribose, kurio bendras plotas 64kv.m. 1 aukšto su mansarda, naudingas plotas 44kv.m ir norime pasididinti iki 80kv.m. Statinio paskirtis liks ta pati. Esminis klausimas ar šioje situacijoje rūsio plotas įsiskaičiuoja ir turiu galimybę priestatą statyti tik 15kv.m ar nesiskaičiuoja ir drąsiai galima 30kv.m lipdyti?

Ką reikia daryti, jei noriu įteisinti rekonstrukciją

Nusipirkau seną gyvenamąjį namą. Namas 73kv. rąstinis. Kadangi namas senas, rąstai supuvę, tai tą namą nugrioviau ir pasistačiau naują karkasinį ir padidinau plotą iki 91kv. Ką reikia daryti, jei noriu įteisinti tokią rekonstrukciją? Ar 18kv. skirtumas turi didelę reikšmę? Kokios procedūros laukia ir kokių išlaidų (baudų) galiu tikėtis?

Negautas statybos leidimas iki 2023m. liepos 1d.

Laba diena, Iškilo daug klausimų dėl namo statybos 0,5 ha sklype. Praeitą nemažai kelių kol buvo gautas dokumentas iš NŽT, dabar veiksmas vyksta su architekte, bet tas įstatymo pakeitimas nuo 2023m. liepos 1d. (statybos 2ha) visiškai netinkamu metu, o niekas nevyksta taip greitai. Noriu pasiteirauti, jeigu mes nespėjame gauti statybą leidžiančius dokumentus į rankas, tai viskas nueina velniop…? Ar kažko galime tikėtis?

Sodo namelio sujungimas su ūkiniu pastatu po vienu stogu

Sodo sklype už miesto ribų planuoju statyti, sodo namelį iki 80 m², namelio aukštis 7 metrai (pagal STR 2017 metų nesudėtingas statinys 1 klasės) ir ūkinį pastatą iki 50 m² taip pat 7 metrai aukščio. Klausimas, ar sodo namelis gali būti dviejų aukštų, ir ar sodo namelis gali būti sujungtas su ūkiniu pastatu po vienu stogu? Ar pavyktu priduoti tokį statinį? Tarp ūkinio ir sodo namelio tiesioginio praėjimo nebus, bus atskiri įėjimai.

Reikalingi dokumentai sodo namo statybai sodų bendrijoje miesto teritorijoje

Sveiki. Pasimetęs esu visiškai… nebesuprantu kokių dokumentų, leidimų ir t.t. reikia norint statyti sodo namą 60kv. sodų bendrijoje MIESTO teritorijoje?

Žemės naudojimo būdas norint statyti poilsio namelius

Sveiki, patarkite: jeigu žemės ūkio paskirties (3,0 ha) sklype noriu pastatyti 1 gyvenamą namą iki 80,0 m2 ir penkis-šešis poilsio (svečių) paskirties namelius. Į kokį naudojimo būdą pervesti dalį (0,5 ha) sklypo priimtina šioje padėtyje?

Vasarnamio statyba žemės ūkio paskirties sklype

Norime statyti surenkamą vasarnamį iki 25 m2. Sklypas žemės ūkio paskirties su nuolydžiu, šalia teka perlaida iš vieno ežero į kitą. Šiame sklype taip pat yra sena pirtis. Ar galima statyti vasarnamį ir kokia eiga su dokumentais?

Sodo namelio statyba žemės ūkio paskirties sklype

Ar žemės ūkio paskirties sklype galima sodo namelio statyba?

Įvažiavimo įrengimas per valstybinę žemę

Sveiki, ko reikėtų, norint pasidaryti įvažiavimą, per valstybinę žemę? Valstybinė žemė, vienoje pusėje ribojasi su kaimynu, kitoje, su mano sklypu, kaimynas labai suinteresuotas į tą įvažiavimą, nors ir tas kelias iki jo sklypo neveda, jis turi kitą įvažiavimą. Ar būtinas projektas, ir ar leidimas naudotis valstybine žeme, bus suteiktas tik man, ar bus bendros paskirties? iš anksto dėkoju

Informacija internetu dėl galimybės pakeisti žemės sklypo paskirtį

Sveiki. Ar galima internetu sužinoti ar įmanoma pakeisti žemės sklypo paskirtį iš žemės ūkio į statyti gyvenamus namus? Kokia maždaug būtų kaina? Vieta Vilniaus rajonas. Vyžiškių kaimas. Šilo g. ir Skynimų g. sankryžoje. Kokios papildomos informacijos reikia?

Galimas poilsio namelių skaičius sklype

Sveiki, paaiškinkite, prašau : kiek poilsio namelių galima statyti sklype? Ar jie turi reikšmės sklypo tankiui ir intensyvumui? Nameliai 20-30 m.kv. skirti gyventi visus metus (su elektra, šildymu, vandentiekiu ir kanalizacija). Kokia tada turi būti nustatyta žemės sklypo paskirtis? Su pagarba.

Garažo statyba 1m iki sklypo ribos

Namas jau beveik pastatytas, sklypas didelis (16a), noriu statyti garažą, bet taip gavosi, kad jis neįsikomponavo. Dabar norint pastatyti 6x3m garažą (sandėliuką ūkio reikmenims susidėti), turiu jį stumti prie sklypo ribos. Noriu, kad būtų 1m iki sklypo ribos. Ties viena kraštine ir ties kita kraštine. Iš abiejų pusių, kurioje stovės garažas yra kelias 12m pločio, po 3m servitutai ir 6m pačio kelio. Servituto bendrasavininkai esame visi to kvartalo sklypų savininkai. Klausimas, kaip suprantu man reikia gretimo sklypo notariško patvirtinimo, kad galiu statyti 1m atstumu, (šiuo atvejų to servituto savininkų, tarp kurių esu ir aš pats), ar čia reikia kreiptis į rajono savivaldybę, kad duotų leidimą, nes statomas 1m iki servitutinės (kelio) žemės?

Įvažiavimo į sklypą praplatinimas

Ar galima praplatinti įvažiavimą iš pagrindinio kelio į sklypą? Planuoju praplėsti 1 metrą link kaimyno sklypo ribos. Kaimynas sutikimą duoda.

Leidimas dėti betonines trinkeles už sklypo ribos

Sveiki, susidėjome betonines trinkeles (servitutas) už sklypo ribos 72.95kv.m ir 217.83 kv.m betoniniu trinkelių sklypo ribose (įskaitant pagal projektą 84 kv.m). Pasirodo reikėjo projekto, ką galima padaryti, kad išsaugoti trinkeles?

Seno namo griovimas, naujo namo statyba

Laba diena! Turiu tokį klausimą. Yra senas namas ant akmenų (pamatai), medinis iš rąstų, rąstai supuvę. Ar galima gauti projektą ir leidimą statybai, po to nugriauti seną namą ir toj vietoj pastatyti naują namą? Netaikant A klasės?

Sodo namuko pridavimas

Turiu sodo sklypą sodų bendrijoje Vilniaus rajone. Sklypas 7a, yra kadastriniai matavimai. Sklype yra mažas namukas apie 20-30kv. m be jokių patogumų (turbūt traktuojamas kaip ūkinis pastas?), bet jo kadastriniuose matavimuose nėra. Taigi mano užklausa tokia: ar reikia užregistruoti tokį namelį? Ar jis turi atsispindėti kadastriniuose matavimuose? Kokie dokumentai reikalingi ir ar teikiate tokias paslaugas? Jeigu taip kokie būtų Jūsų įkainiai. Ačiū, lauksiu atsakymo.

Namų projektų kainos

Kiek kainuoja namų projektai? Nuo ko prikauso namų projektų kainos? Kiek laiko trunka namo projekto rengimas?

Žemės užstatymo ploto skaičiavimas

Kaip skaičiuojasi žemės užstatymo plotas? Atkreipėme dėmesį, kad dauguma pusė sklypo būna užstatyta, bet pagal įstatymą tik apie 20% galima užstatyti. Nuo ko priklauso užstatymo procentas?

Kokiems pastatams nereikia leidimų

Kokių matmenų pirtelei ir gyvenamajam namui nereikia leidimų? Kokiuose teisės aktuose apie tai galima pasiskaityti?

Namo statyba žemės ūkio paskirties sklype

Norime pirkti žemės ūkio paskirties sklypą ir jame statyti namą. Kas mūsų laukia, nuo ko pradėti, kokius dokumentus reikia susitvarkyti?

Ką galima statyti sodo sklype

Paskutiniu metu taip dažnai keičiasi statybų įstatymai, kad nebesusigaudau ką galima statyti sodo sklype. Turime sodo sklypą su labai mažu namuku. Ar 2018 m. vis dar galioja ta išimtis, kad statant sodo namą iki 8,5 m aukščio ir iki 80 kv. jam nereikalingas statybos leidimas ir nėra privaloma A+ naudingumo klasė? Ar reikalingas projektas? Ar būtina / nebūtina kartu projektuoti nuotėkas ir vandenį?

Žemės ūkio paskirties sklypo vertimas į namų valdą

Sveiki, norėčiau pirkti 42a žemės ūkio paskirties sklypą ir versti jį į namų valdą. Kaip sužinoti ar šį žemės plotą nusipirkus bus galima paversti į namų valdą? Ar nėra kokių apribojimų tai daryti? Kokia maždaug kaina ir kiek toks procesas užtrunka laiko?

Nuo ko pradėti namo statybą

Su draugu perkame pirmąjį mūsų sklypą namo statybai. Sklypo paskirtis namų valda. Kokie kiti sekantys žingsniai būtų, nuo ko reikėtų pradėti statybą?

Žemės ūkio paskirties sklypo keitimas į namų valdos sklypą

Ar galima žemės ūkio paskirties sklypą keisti į gyvenamo (namų valdos) sklypą? Jei taip nuo ko reikėtų pradėti?

Leidimas statyti 80 kv.m namą

Turiu sklypą. Noriu pasistatyti apie 80 kv.m namuką beveik 6a sklype. Kad pradėti statybas reikia gauti visokius leidimus, derinimus. Kiek ir už ką man reikės mokėti ir kokius leidimus turėsiu gauti?

Kaimyno sutikimo forma dėl namo statybos arčiau kaip 3 metrai

Kaip turėtų būti sudaroma kaimyno sutikimo forma dėl namo statybos arčiau kaip 3 metrai nuo sklypo ribos. Norėčiau gauti patį pavyzdį.

Kiek žemės ūkio paskirties žemės reikia norint tapti ūkininku

Noriu išsiaiškinti, kiek žemės ūkio paskirties žemės (plotas koks?) reikia norint tapti ūkininku ir registruotis? Ar galiu, būdamas 63 m amžiaus su aukštuoju medicininiu išsilavinimu tapti ūkininku, užregistravęs, savaime suprantama, žemės? Jei ne - kokius reikalavimus turiu tenkinti, kad juo tapčiau?

Namo ploto (kvadratūros) skaičiavimas

Noriu pasistatyti sodo namelį iki 80 m2, kaip skaičiuojama namo kvadratūra? Antras aukštas bus didesnis už pirmą aukštą su pavėsine. Ar pavėsinė įsiskaičiuotų į 80 m2? Ar rūsys skaičiuojamas į 80 m2?

Statybos rekreacinės paskirties sklype

Turiu rekreacinės paskirties sklypą prie ežero, plotas 30 arų, ilgis 80 metrų nuo apsaugos juostos linijos. Kokį pastatą galiu statyti (vasarnamis, pirtis)? Kokio dydžio/aukščio ir kokie dokumentai reikalingi susitvarkyt?

Sklypų plotis ūkininko sodybai

Laba diena, ruošiuosi pirkti žemės ūkio sklypus, kurie susideda iš dviejų sklypų vienas šalia kito 50 arų ir 150 arų. Pagal numatomą naują įstatymą ūkininko sodybą bus galima statyti 2 hektarų sklype. Man reikės tuos sklypus sujungti į vieną bendrą sklypą norint gauti leidimą ūkininko sodybai?

Kaip apskaičiuojamas namo plotas

Kaip apskaičiuojamas namo plotas? Noriu statyti namą iki 80 kv. m ir mane domina, kaip apskaičiuojamas namo plotas? Ar leidimai nereikalingi 80 kv. m bendro ploto iš 80 kv. m gyvenamųjų patalpų ploto? Būtų malonu, kad kas nors smulkiai apibrėžtų, koks būtent yra tas namas iki 80 kv. m.

Atliktų savavališkų statybų įteisinimas

Domimės jau atliktų savavališkų statybų įteisinimu. Kokia yra preliminari kaina? Nuo ko ji priklauso? Kokie veiksmai?

Dokumentai seno namo rekonstrukcijai

Galvojame rekonstruoti seną namą, kur reikia kreiptis ir su kokiais dokumentais dėl leidimo pradėti darbus?

Namo iki 80 m2 statyba žemės ūkio paskirties žemėje

Turime žemės ūkio paskirties žemę ir norime statyti iki 80 m2 namą. Ar tiesa, kad tokio namo statybai tereikia tik projekto? Jei ne, tai kokių dokumentų dar reikia?

Reikalavimai namo statybai 2021 m.

Kokios klasės namus galima pastatyti šiais metais (2021 m.). Ar įmanoma pastatyti B, A ar tik A +, A ++? Ir dar vienas klausimas, jei įmanoma tik A ++, kokį šildymą galima įrengti? Dujų ar šilumos siurblys?

Patalpų ploto skaičiavimas

Noriu projektuoti ūkinį pastatą rajone ir noriu sužinoti ar II-grupės nesudėtingas statinys iki 80 m2 užstatymo plotas t.y. nuo išorinės sienos krašto iki išorinės sienos krašto, ar vis tik bendra visų patalpų suma. Kaip skaičiuojamas patalpų plotas?

Statybos leidimo kaina, išdavimo trukmė

Per kiek laiko galima tikėtis gauti statybos leidimą, jei visi dokumentai architektui buvo pristatomi laiku? Kiek reikia mokėti už statybos leidimą?

Namo pridavimas

Kaip vyksta namo pridavimas, ar kas nors tikrins namo pastatymo darbus? Ar apsiriboja tuo, kad turi namo projektą ir išlaikai namo ribas, o viduje gali būti kas nors pakeista.

Žemės ūkio paskirties žemės keitimas į namų valdą

Kaip ūkininkas planuoju įsigyti 1,5 ha žemės ūkio paskirties žemės kaimo vietovėje. Norėjau paklausti ar yra galimybė pakeisti šio sklypo paskirtį į namų valdą? Ar galima sklypą suskaidyti į kelis mažesnius?

Projektas ir statybos leidimas namui iki 80 kv. m

Bandom nusipiešti nedidelį namą, bandėm įtilpti į 80 kv.m, bet nesigauna taupiausias variantas, kad būtų patogu. Gaunasi 88 kv.m ir niekaip nemažiau, tai dabar bijom, kad dokumentacijos ar kažkokių kitų reikalavimų nepatempsim. Kokie reikalai su valstybės institucijom laukia mūsų pasirinkus tokio dydžio projektą?

Kur kreiptis dėl 100% baigtumo ir pridavimo

Pirkau butą kotedže, jo baigtumas buvo 68 procentai, dabar viską užbaigėme, kiti kaimynai irgi užbaigė įrenginėti. Kur kreiptis, kad gauti pažymą apie 100 % baigtumą, kad paskui galėtume pridavinėti visa namą.

Sklypo orientavimas ir namo patalpų išdėstymas šalių atžvilgiu

Kaip reikėtų išdėstyti sklypą, namo kambarius ir patalpas šalių atžvilgiu, kodėl projektuose niekada nerodoma, kaip išsidėstę kambariai šaliu atžvilgiu, t. y. šiaurė, rytai, vakarai, pietūs. Kaip jūs patartumėte šalių atžvilgiu išdėstyti kambarius ir t. t.

Kas įeina į sklypo užstatymo plotą

Planuojame pirkti sklypą 25 a, nurodytas užstatymo plotas 10 %, nes yra saugotinoje teritorijoje. Ar į užstatymo plotą įeitų iškastas ir įleistas į žemę baseinas, šiltnamis ir įvairūs takeliai grįsti akmenine danga?

Kuo skiriasi mansarda nuo antro aukšto

Kuo antrasis namo aukštas skiriasi nuo mansardos?

Namo statyba sklype su aukštos įtampos laidais

Ar įmanoma ir ar verta ūkio paskirties žemės sklypo, kurio pakraščiu eina aukštos įtampos elektros laidai - stulpai, bandyti keisti į gyvenamosios paskirties ir kokie reikalavimai būtų taikomi namo statybai sklype?

Maksimalus individualaus namo aukštis

Koks turėtų būti maksimalus individualaus mažaaukščio namo aukštis ir jei yra keletas galimų aukščių nuo ko jie priklauso?

Kaip susirasti gerą architektą

Kaip susirasti gerą architektą? Ieškau sąžiningo, patyrusio. Iš pažįstamų tokios informacijos gauti negaliu. Internete sunku susirasti. Ką patartumėte?

Žemės sklypo formavimo projekto kaina

Kiek kainuoja naujo valstybinės žemės sklypo prie daugiabučio formavimo projektas? Sklypo plotas: 3260 kv.m.

Ūkininko sodybos formavimo kaina

Domina ūkininko sodybos formavimo kaina žemės sklype.

Projekto kaina su statybos leidimu

Kokia projekto kaina su statybos leidimu? Sklypo matmenys: 15 ant 40 m.

Į ką atkreipti dėmesį perkant žemės sklypą

Žadame pirkti sklypą. Jau išsirinkome ir mėnesio bėgyje pasirašysim pirkimo - pardavimo sutartį. Kadangi esame šioje situacijoje visiškai "žali" ir sklypą perkame pirmą kartą, norėjau paklausti į ką reikia labiausiai atkreipti dėmesį, kad nenusipirktume prasto sklypo? Kokius dokumentus mums turi pateikti pardavėjas ir į ką tuose dokumentuose atkreipti dėmesį? Ar prieš perkant reikia pasidaryti topografinę nuotrauką?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366366 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150830 klausimų