Rąstinių namų projektai

Rodomi įrašai 1-6 iš 6.
Kuo skiriasi reikalavimai, skirti gyvenamojo namo statybai nuo reikalavimų vasarnamio statyboms? Tik ploto ribojimu, šilumine varža? Noriu nedidelio rąstinio namo. Gal neapsimoka jį daryt gyvenamuoju? Kokie čia minusai ir pliusai?
Man projektuoja vieno aukšto gyvenamąjį rąstinį namą, kaime prie ežero. Jis bus poilsinis, tačiau jis projektuojamas kaip pagrindinis gyvenamasis namas. Noriu pasiteirauti, ar jis atitiks normas ir taisykles priduodant registrų centrui kaip gyvenamąjį namą, o ne vasarnamį, jei numatomas rąstų storis 15 cm?
Planuojame statyti vieno aukšto gyvenamą rąstinį namą, 150 -180 m2. Kur būtų galima išsirinkti tokio namo projektą? Kiek maždaug kainuotų tokio namo statyba nuo nulio iki „raktų“?
Mus domina medinis, 2 aukštų rastinio namo projektas. Maždaug 160 kvadratų. Norime sužinoti namų kainas.
Noriu statyti rąstinį namą: 20 cm sienos storio be apšiltinimo. Tai ar gausiu statybos leidimą ir ar priduosiu rąstinį namą be apšiltinimo?
Gal galėtumėte pasakyti, ar statant rąstinį namą iš 20 cm storio pušinių rąstų bei nedarant apšiltinimo nei iš lauko nei iš vidaus nekils rūpesčių su namo pridavimu? Name bus naudojamas geoterminis šildymas, siurblio galingumas apie 8kw., namo naudingas plotas apie 120 kv.m.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto