Pirčių projektai

Rodomi įrašai 1-25 iš 30.
Iki kelių kv. metrų, statant pirtelę, nereikia projekto? Noriu pasistatyti pirtelę sodo bendrijoje, Jonavos rajone. Kokių man dokumentų reikia norint pradėti statybas ir ar išviso reikia projekto jeigu pamatai bus gręžtiniai?
Ar galima statyti pirtį iki 80 kv.m. namų valdoje, Vilniaus raj. Gyvenamas namas jau yra sklype. Statinys labai primintų gyvenamąjį namą. Ar tokiu atveju reikės statybos leidimo ir visų ilgų procedūrų? Jei ne pirtį, gal vasarnamį galima ar kitą statinį?
Ar reikalingi statybos leidimai savo sklype pirtelei statyti? Pirtis apie 24 m2, karkasinė.
Kokiu atstumu nuo kaimynų sklypo ribos savo sklype galiu statyti pirtį 6x5 m Kokie reikalingi dokumentai?
Noriu pasistatyti pirtelę upelio apsauginėje zonoje ant nuosavo tvenkinio kranto. Ar tai yra įmanoma? Kokia statyba galima tokioje vietoje, kokio dydžio statiniai galimi?
Turiu žemės ūkio paskirties sklypą Ignalinos rajone, prie ežero. Sklypo ilgis tarp ežero ir kelio 80 metrų. Ar yra galimybė šiame sklype statyti pirtį? Jei taip, tai kokie būtų reikalavimai ir kur kreiptis?
Koks atstumas nuo sklypo ribos (tvoros) turi būti išlaikomas, jeigu sklypo riba ribojasi ne su kaimynu, o su keliu? (statant pirtį)
Kokių brėžinių ir dokumentų reikia norit ūkininko sodyboje suprojektuoti 60 m2 pirtį ir šalia 14 arų tvenkinį? Toje vietoje neina jokie melioraciniai tinklai.
Norim statyti pirtį vietoje senos daržinės. Ar reikalingas projektas?
Ar reikalingas leidimas statyti pirtį, jeigu tame pačiame sklype (12a.), jau stovi gyvenamasis namas?
Noriu statyti pirti iki 80 kv. m kaimo vietovėje, savo namu valdoje. Ar reikalingas leidimas ir projektas?
Koks turi būti atstumas tarp tvenkinio ir pirties? Tvenkinys 14 arų, pirtis 50 m2.
Planuoju statytis pirtį namų valdos sklype (plotas - 20 kv. m). Ar turiu gauti leidimą pirties statybai?
Noriu statyti pirtį sodų bendrijos sklype, ar reikalingi kaimynų sutikimai ar sodo pirmininko? Statinys būtų išlaikant 3m ribą.
Turime žemės sklypą sodų bendrijoje. 2008 m. gavome leidimą statybai: 240 kv. namui ir 24 kv. pirčiai. Norėtume padidinti pirties kvadratūrą ir pakelti antrą aukštą. Kiek kainuotų pirties projekto pakeitimas? Ir kur reikia kreiptis, jei tokiam mažam statiniui reikalingas projektas?
Ar kaimo vietovėje galima statyti pirtį ne namų valdos teritorijoje?
Turiu 6 a žemės ūkio paskirties sklypą Vilniaus rajone, besiribojantį su upeliu Vilnelė. Ar galiu statyti pirtelę (40 m2) ne vandens telkinių apsaugos juostoje? Pirtis būtų be pamatų, su prijungtomis komunikacijomis.
Ar sodo sklype Vilniaus rajone galima pastatyti rąstinę pirtį? Kokio dydžio ji galėtų būti? Kur kreiptis dėl leidimų?
Statome pirtį vietoje senos ir planuojame dvigubai didesnę nei buvęs pastatas. Statomos pirties aukštis taip pat išaugs. Ar reikalingi leidimai tokiai pirčiai?
Turiu žemės sklypą Vilniaus miesto sodo bendrijoje. Noriu pastatyti rąstinę pirtį 4,5x4,5m, aukštis 3,5 m. Prašau paaiškinti, kokie dokumentai reikalingi, kad galėčiau pradėti statybą? Ar reikalingas kaimynų sutikimas, jeigu atstumas nuo jų teritorijos 3,5 m?
Noriu pasistatyti pirtelę iki 30 m2, nuosavame žemės sklype ir valčių prieplauką su tilteliu į upę. Sklypas prie upės Mūšos, kaime. Kokie statybos reikalavimai ir procedūros? Esu ūkininkas.
Noriu pasistatyti pirtį Sartų regioniniame parke, su terasa gautųsi 36kv.m. Ar reikalingas projektas ar kokie leidimai?
Kokių leidimų reikia, jei nori pasistatyti pirtelę savo namo valdoje? Ir dar vienas klausimas, ar turi kokios įtakos, kad sklypas yra regioniniame parke?
Ar reikalingas statybų leidimas ir kokiu dar popierių reiktų Vilniaus mieste, soduose, pirčiai statyti. Sodo sklypas šlaitinis, tad gautųsi 1 m po žeme. Dalis pirties su pamatais, o kita dalis - karkasas ir prijungta malkinė.
Varėnos raj. Matuizų seniūnijoje turiu sodybą. Namų valdos sklypas 25a. Prieš kurį laiką sklype stovėjo ūkinis pastatas (dokumentuose jis įvardintas) 7x12 m, kurio stogas įgriuvo, todėl buvo galutinai išrinktas. Dabar norėčiau pasistatyti vietoje jo (ant tų pačių pamatų) pirtelę (5x5 m) su terasa (5x5 m). Norėčiau pasiteirauti, ar reikalingi kokie nors papildomi dokumentai (statybos leidimai ar pan.), nes pirties + terasos dydis bei tūris būtų mažesnis nei buvusio pastato.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto