Pirčių projektai – Patarimai

Galvoju apie karkasinę pirtį. Koks minimalus atstumas turi būti tarp jos ir mano namo? Apie priešgaisrinę saugą pagalvojau.
Iki kelių kv. metrų, statant pirtelę, nereikia projekto? Noriu pasistatyti pirtelę sodo bendrijoje, Jonavos rajone. Kokių man dokumentų reikia norint pradėti statybas ir ar išviso reikia projekto jeigu pamatai bus gręžtiniai?
Ar galima statyti pirtį iki 80 kv.m. namų valdoje, Vilniaus raj. Gyvenamas namas jau yra sklype. Statinys labai primintų gyvenamąjį namą. Ar tokiu atveju reikės statybos leidimo ir visų ilgų procedūrų? Jei ne pirtį, gal vasarnamį galima ar kitą statinį?
Ar reikalingi statybos leidimai savo sklype pirtelei statyti? Pirtis apie 24 m2, karkasinė.
Kokiu atstumu nuo kaimynų sklypo ribos savo sklype galiu statyti pirtį 6x5 m Kokie reikalingi dokumentai?
Noriu pasistatyti pirtelę upelio apsauginėje zonoje ant nuosavo tvenkinio kranto. Ar tai yra įmanoma? Kokia statyba galima tokioje vietoje, kokio dydžio statiniai galimi?
Turiu žemės ūkio paskirties sklypą Ignalinos rajone, prie ežero. Sklypo ilgis tarp ežero ir kelio 80 metrų. Ar yra galimybė šiame sklype statyti pirtį? Jei taip, tai kokie būtų reikalavimai ir kur kreiptis?
Kokių brėžinių ir dokumentų reikia norit ūkininko sodyboje suprojektuoti 60 m2 pirtį ir šalia 14 arų tvenkinį? Toje vietoje neina jokie melioraciniai tinklai.
Norim statyti pirtį vietoje senos daržinės. Ar reikalingas projektas?
Norėčiau sužinoti kokiu atstumu nuo kaimyno būtų galima statyti atvežta pirtį, 5m ant 2,5 ar 3 m. Klaipėdos rajonas. Ar būtinas kaimyno sutikimas pastatant tokią pirtį?
Ar reikalingas leidimas statyti pirtį, jeigu tame pačiame sklype (12a.), jau stovi gyvenamasis namas?
Noriu statyti pirti iki 80 kv. m kaimo vietovėje, savo namu valdoje. Ar reikalingas leidimas ir projektas?
Koks atstumas nuo sklypo ribos (tvoros) turi būti išlaikomas, jeigu sklypo riba ribojasi ne su kaimynu, o su keliu? (statant pirtį)
Koks turi būti atstumas tarp tvenkinio ir pirties? Tvenkinys 14 arų, pirtis 50 m2.
Planuoju statytis pirtį namų valdos sklype (plotas - 20 kv. m). Ar turiu gauti leidimą pirties statybai?
Noriu statyti pirtį sodų bendrijos sklype, ar reikalingi kaimynų sutikimai ar sodo pirmininko? Statinys būtų išlaikant 3m ribą.
Ar kaimo vietovėje galima statyti pirtį ne namų valdos teritorijoje?
Turime žemės sklypą sodų bendrijoje. 2008 m. gavome leidimą statybai: 240 kv. namui ir 24 kv. pirčiai. Norėtume padidinti pirties kvadratūrą ir pakelti antrą aukštą. Kiek kainuotų pirties projekto pakeitimas? Ir kur reikia kreiptis, jei tokiam mažam statiniui reikalingas projektas?
Turiu 6 a žemės ūkio paskirties sklypą Vilniaus rajone, besiribojantį su upeliu Vilnelė. Ar galiu statyti pirtelę (40 m2) ne vandens telkinių apsaugos juostoje? Pirtis būtų be pamatų, su prijungtomis komunikacijomis.
Noriu pasistatyti pirtį Sartų regioniniame parke, su terasa gautųsi 36kv.m. Ar reikalingas projektas ar kokie leidimai?
Ar sodo sklype Vilniaus rajone galima pastatyti rąstinę pirtį? Kokio dydžio ji galėtų būti? Kur kreiptis dėl leidimų?
Statome pirtį vietoje senos ir planuojame dvigubai didesnę nei buvęs pastatas. Statomos pirties aukštis taip pat išaugs. Ar reikalingi leidimai tokiai pirčiai?
Noriu pasistatyti pirtelę iki 30 m2, nuosavame žemės sklype ir valčių prieplauką su tilteliu į upę. Sklypas prie upės Mūšos, kaime. Kokie statybos reikalavimai ir procedūros? Esu ūkininkas.
Ar savo sklype mieste, jau esančiame ūkiniame pastate galiu įsirengti malkomis kūrenamą pirtį (pastatas įteisintas su kaminu ir krosnimi)? Tikslesnis klausimas, ar šiuo atveju apskritai privalau daryti projektą ir jį derinti? Jei privalau tai su kuo: gaisrininku, architektu? Viduje garinei darau medinį karkasą.
Turiu žemės sklypą Vilniaus miesto sodo bendrijoje. Noriu pastatyti rąstinę pirtį 4,5x4,5m, aukštis 3,5 m. Prašau paaiškinti, kokie dokumentai reikalingi, kad galėčiau pradėti statybą? Ar reikalingas kaimynų sutikimas, jeigu atstumas nuo jų teritorijos 3,5 m?
Galvoju statytis pirtį namų valdoje, bet yra regioninis parkas. Kokių leidimų reiktų, kokia galima pirties kvadratūra ir kiek apytiksliai kainuotų susitvarkyti reikalingus popierius?
Varėnos raj. Matuizų seniūnijoje turiu sodybą. Namų valdos sklypas 25a. Prieš kurį laiką sklype stovėjo ūkinis pastatas (dokumentuose jis įvardintas) 7x12 m, kurio stogas įgriuvo, todėl buvo galutinai išrinktas. Dabar norėčiau pasistatyti vietoje jo (ant tų pačių pamatų) pirtelę (5x5 m) su terasa (5x5 m). Norėčiau pasiteirauti, ar reikalingi kokie nors papildomi dokumentai (statybos leidimai ar pan.), nes pirties + terasos dydis bei tūris būtų mažesnis nei buvusio pastato.
Ar reikalingas statybų leidimas ir kokiu dar popierių reiktų Vilniaus mieste, soduose, pirčiai statyti. Sodo sklypas šlaitinis, tad gautųsi 1 m po žeme. Dalis pirties su pamatais, o kita dalis - karkasas ir prijungta malkinė.
Ar reikia kilnojamai pirčiai (3×6m) laikytis atstumų ribojimo 3 metrų nuo kaimyninio sklypo ribos? Ar galima pastatyti 1 metro atstumu, be kaimyno sutikimo. Kauno miesto ribose, sodų bendrijoje, žemės ūkio paskirties sklype.
Kokių leidimų reikia, jei nori pasistatyti pirtelę savo namo valdoje? Ir dar vienas klausimas, ar turi kokios įtakos, kad sklypas yra regioniniame parke?
Skaitinėjau esamus klausimus, bet niekur nerandu apie laikinos statybos pastatus. Visa pirtelė stovėtų ant akmenų. Ar šiai pirtelei būtų reikalingas projektas ar leidimas statymui? Būtų aktualu sužinot kaip vyksta sodo bendrijoje ir vienkiemyje.
Kaimynas daro rekonstrukciją pirties ir pailgina pirties pavėsinę. Pavėsinėj atsiranda pečius. Prie pirmo prities projekto kaimynai turėjo sutikimą (davė senas mūsų sklypo savininkas), kad statyti arčiau negu 1m iki kaimyno tvoros. Ar perdarius ir pailginus pirties pavėsinę (ir atsiradus pečiui) reikia kaimyno sutikimo?
Noriu įsirengti turkišką pirtį. Projektuoju namą, kokio dydžio patalpų reikėtų?
Pagal dokumentus nusipirkome komercinės paskirties žemės sklypą su sandėliu (pagalbinio ūkio paskirties), tačiau senasis savininkas iš sandėlio padarė pirtį, tačiau paskirties nekeitė. Kalbėjau su Registrų centru dėl paskirties keitimo, man nurodė taip, jog jei pirtį naudosiu tik savom reikmėm, galiu nieko nekeisti ir nedaryti, tačiau jei norėsiu nuomoti ją, tuomet reikėtų pasikeisti paskirtį į Paslaugų, prieš tai suformavus su matininku naują kadastrinę bylą ir gavus iš Urbanistikos sk. savivaldybėje sutikimą. Norėjau pasiteirauti, o projekto, kad ir paprastojo, nereikia?
Laba diena, noriu statyti pirtį mieste. Kokių leidimų ar dokumentų reikia? Ir pas ką pirmiausia kreiptis?
wienerberger_300x300px.gif
namuinspektorius_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų