Iki kelių kv. metrų, statant pirtelę, nereikia projekto

Iki kelių kv. metrų, statant pirtelę, nereikia projekto? Noriu pasistatyti pirtelę sodo bendrijoje, Jonavos rajone. Kokių man dokumentų reikia norint pradėti statybas ir ar išviso reikia projekto jeigu pamatai bus gręžtiniai?

Pirties statyba namų valdoje

Ar galima statyti pirtį iki 80 kv.m. namų valdoje, Vilniaus raj. Gyvenamas namas jau yra sklype. Statinys labai primintų gyvenamąjį namą. Ar tokiu atveju reikės statybos leidimo ir visų ilgų procedūrų? Jei ne pirtį, gal vasarnamį galima ar kitą statinį?

Statybos leidimai pirtelei

Ar reikalingi statybos leidimai savo sklype pirtelei statyti? Pirtis apie 24 m2, karkasinė.

Atstumas nuo kaimynų sklypo ribos

Kokiu atstumu nuo kaimynų sklypo ribos savo sklype galiu statyti pirtį 6x5 m Kokie reikalingi dokumentai?

Pirties statyba apsauginėje zonoje

Noriu pasistatyti pirtelę upelio apsauginėje zonoje ant nuosavo tvenkinio kranto. Ar tai yra įmanoma? Kokia statyba galima tokioje vietoje, kokio dydžio statiniai galimi?

Pirties statyba žemės ūkio paskirties sklype

Turiu žemės ūkio paskirties sklypą Ignalinos rajone, prie ežero. Sklypo ilgis tarp ežero ir kelio 80 metrų. Ar yra galimybė šiame sklype statyti pirtį? Jei taip, tai kokie būtų reikalavimai ir kur kreiptis?

Dokumentai pirties statybai ir tvenkinio kasimui

Kokių brėžinių ir dokumentų reikia norit ūkininko sodyboje suprojektuoti 60 m2 pirtį ir šalia 14 arų tvenkinį? Toje vietoje neina jokie melioraciniai tinklai.

Ar reikalingas projektas statyti pirtį

Norim statyti pirtį vietoje senos daržinės. Ar reikalingas projektas?

Pirties atstumas nuo sklypo ribos

Norėčiau sužinoti kokiu atstumu nuo kaimyno būtų galima statyti atvežta pirtį, 5m ant 2,5 ar 3 m. Klaipėdos rajonas. Ar būtinas kaimyno sutikimas pastatant tokią pirtį?

Leidimas statyti pirtį šalia gyvenamojo namo

Ar reikalingas leidimas statyti pirtį, jeigu tame pačiame sklype (12a.), jau stovi gyvenamasis namas?

Projektai ir leidimai pirties statybai

Noriu statyti pirti iki 80 kv. m kaimo vietovėje, savo namu valdoje. Ar reikalingas leidimas ir projektas?

Minimalus atstumas tarp tvenkinio ir pirties

Koks turi būti atstumas tarp tvenkinio ir pirties? Tvenkinys 14 arų, pirtis 50 m2.

Atstumas nuo sklypo ribos su keliu

Koks atstumas nuo sklypo ribos (tvoros) turi būti išlaikomas, jeigu sklypo riba ribojasi ne su kaimynu, o su keliu? (statant pirtį)

Ar reikia leidimo pirties statybai namų valdos sklype

Planuoju statytis pirtį namų valdos sklype (plotas - 20 kv. m). Ar turiu gauti leidimą pirties statybai?

Kaimynų sutikimas statyti pirtį sodų bendrijos sklype

Noriu statyti pirtį sodų bendrijos sklype, ar reikalingi kaimynų sutikimai ar sodo pirmininko? Statinys būtų išlaikant 3m ribą.

Pirties projekto korektūros kaina

Turime žemės sklypą sodų bendrijoje. 2008 m. gavome leidimą statybai: 240 kv. namui ir 24 kv. pirčiai. Norėtume padidinti pirties kvadratūrą ir pakelti antrą aukštą. Kiek kainuotų pirties projekto pakeitimas? Ir kur reikia kreiptis, jei tokiam mažam statiniui reikalingas projektas?

Pirties statyba ne namų valdos teritorijoje

Ar kaimo vietovėje galima statyti pirtį ne namų valdos teritorijoje?

Pirtis sodo sklype

Ar sodo sklype Vilniaus rajone galima pastatyti rąstinę pirtį? Kokio dydžio ji galėtų būti? Kur kreiptis dėl leidimų?

Pirties statymas prie upelio

Turiu 6 a žemės ūkio paskirties sklypą Vilniaus rajone, besiribojantį su upeliu Vilnelė. Ar galiu statyti pirtelę (40 m2) ne vandens telkinių apsaugos juostoje? Pirtis būtų be pamatų, su prijungtomis komunikacijomis.

Leidimas statyti pirtį regioniniame parke

Noriu pasistatyti pirtį Sartų regioniniame parke, su terasa gautųsi 36kv.m. Ar reikalingas projektas ar kokie leidimai?

Ar reikalingi leidimai pirties statybai

Statome pirtį vietoje senos ir planuojame dvigubai didesnę nei buvęs pastatas. Statomos pirties aukštis taip pat išaugs. Ar reikalingi leidimai tokiai pirčiai?

Kokie statybos reikalavimai pirčiai šalia upės

Noriu pasistatyti pirtelę iki 30 m2, nuosavame žemės sklype ir valčių prieplauką su tilteliu į upę. Sklypas prie upės Mūšos, kaime. Kokie statybos reikalavimai ir procedūros? Esu ūkininkas.

Dokumentacija rąstinės pirties statybai

Turiu žemės sklypą Vilniaus miesto sodo bendrijoje. Noriu pastatyti rąstinę pirtį 4,5x4,5m, aukštis 3,5 m. Prašau paaiškinti, kokie dokumentai reikalingi, kad galėčiau pradėti statybą? Ar reikalingas kaimynų sutikimas, jeigu atstumas nuo jų teritorijos 3,5 m?

Leidimas įrengti pirtį

Ar savo sklype mieste, jau esančiame ūkiniame pastate galiu įsirengti malkomis kūrenamą pirtį (pastatas įteisintas su kaminu ir krosnimi)? Tikslesnis klausimas, ar šiuo atveju apskritai privalau daryti projektą ir jį derinti? Jei privalau tai su kuo: gaisrininku, architektu? Viduje garinei darau medinį karkasą.

Kokių leidimų reikia pirčiai regioniniame parke

Galvoju statytis pirtį namų valdoje, bet yra regioninis parkas. Kokių leidimų reiktų, kokia galima pirties kvadratūra ir kiek apytiksliai kainuotų susitvarkyti reikalingus popierius?

Pirties statyba šlaitiniam sodo sklype Vilniuje

Ar reikalingas statybų leidimas ir kokiu dar popierių reiktų Vilniaus mieste, soduose, pirčiai statyti. Sodo sklypas šlaitinis, tad gautųsi 1 m po žeme. Dalis pirties su pamatais, o kita dalis - karkasas ir prijungta malkinė.

Atstatymui ant tų pačių pamatų reikalingi dokumentai

Varėnos raj. Matuizų seniūnijoje turiu sodybą. Namų valdos sklypas 25a. Prieš kurį laiką sklype stovėjo ūkinis pastatas (dokumentuose jis įvardintas) 7x12 m, kurio stogas įgriuvo, todėl buvo galutinai išrinktas. Dabar norėčiau pasistatyti vietoje jo (ant tų pačių pamatų) pirtelę (5x5 m) su terasa (5x5 m). Norėčiau pasiteirauti, ar reikalingi kokie nors papildomi dokumentai (statybos leidimai ar pan.), nes pirties + terasos dydis bei tūris būtų mažesnis nei buvusio pastato.

Kokių leidimų reikia pirtelei regioniniame parke

Kokių leidimų reikia, jei nori pasistatyti pirtelę savo namo valdoje? Ir dar vienas klausimas, ar turi kokios įtakos, kad sklypas yra regioniniame parke?

Atstumų ribojimas kilnojamai pirčiai

Ar reikia kilnojamai pirčiai (3×6m) laikytis atstumų ribojimo 3 metrų nuo kaimyninio sklypo ribos? Ar galima pastatyti 1 metro atstumu, be kaimyno sutikimo. Kauno miesto ribose, sodų bendrijoje, žemės ūkio paskirties sklype.

Reikalingi dokumentai pirties statybai

Skaitinėjau esamus klausimus, bet niekur nerandu apie laikinos statybos pastatus. Visa pirtelė stovėtų ant akmenų. Ar šiai pirtelei būtų reikalingas projektas ar leidimas statymui? Būtų aktualu sužinot kaip vyksta sodo bendrijoje ir vienkiemyje.

Kaimynų sutikimas rekonstruojant pirtį prie sklypo ribos

Kaimynas daro rekonstrukciją pirties ir pailgina pirties pavėsinę. Pavėsinėj atsiranda pečius. Prie pirmo prities projekto kaimynai turėjo sutikimą (davė senas mūsų sklypo savininkas), kad statyti arčiau negu 1m iki kaimyno tvoros. Ar perdarius ir pailginus pirties pavėsinę (ir atsiradus pečiui) reikia kaimyno sutikimo?

Patalptų dydis tinkantis turkiškai pirčiai

Noriu įsirengti turkišką pirtį. Projektuoju namą, kokio dydžio patalpų reikėtų?

Pirties paskirties keitimas

Pagal dokumentus nusipirkome komercinės paskirties žemės sklypą su sandėliu (pagalbinio ūkio paskirties), tačiau senasis savininkas iš sandėlio padarė pirtį, tačiau paskirties nekeitė. Kalbėjau su Registrų centru dėl paskirties keitimo, man nurodė taip, jog jei pirtį naudosiu tik savom reikmėm, galiu nieko nekeisti ir nedaryti, tačiau jei norėsiu nuomoti ją, tuomet reikėtų pasikeisti paskirtį į Paslaugų, prieš tai suformavus su matininku naują kadastrinę bylą ir gavus iš Urbanistikos sk. savivaldybėje sutikimą. Norėjau pasiteirauti, o projekto, kad ir paprastojo, nereikia?

Reikalingi dokumentai pirties statybai mieste

Laba diena, noriu statyti pirtį mieste. Kokių leidimų ar dokumentų reikia? Ir pas ką pirmiausia kreiptis?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366450 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150864 klausimų