Pirčių projektai

Rodomi įrašai 1-25 iš 29.
Iki kelių kv. metrų, statant pirtelę, nereikia projekto? Noriu pasistatyti pirtelę sodo bendrijoje, Jonavos rajone. Kokių man dokumentų reikia norint pradėti statybas ir ar išviso reikia projekto jeigu pamatai bus gręžtiniai?
Ar galima statyti pirtį iki 80 kv.m. namų valdoje, Vilniaus raj. Gyvenamas namas jau yra sklype. Statinys labai primintų gyvenamąjį namą. Ar tokiu atveju reikės statybos leidimo ir visų ilgų procedūrų? Jei ne pirtį, gal vasarnamį galima ar kitą statinį?
Ar reikalingi statybos leidimai savo sklype pirtelei statyti? Pirtis apie 24 m2, karkasinė.
Noriu pasistatyti pirtelę upelio apsauginėje zonoje ant nuosavo tvenkinio kranto. Ar tai yra įmanoma? Kokia statyba galima tokioje vietoje, kokio dydžio statiniai galimi?
Kokiu atstumu nuo kaimynų sklypo ribos savo sklype galiu statyti pirtį 6x5 m Kokie reikalingi dokumentai?
Turiu žemės ūkio paskirties sklypą Ignalinos rajone, prie ežero. Sklypo ilgis tarp ežero ir kelio 80 metrų. Ar yra galimybė šiame sklype statyti pirtį? Jei taip, tai kokie būtų reikalavimai ir kur kreiptis?
Kokių brėžinių ir dokumentų reikia norit ūkininko sodyboje suprojektuoti 60 m2 pirtį ir šalia 14 arų tvenkinį? Toje vietoje neina jokie melioraciniai tinklai.
Norim statyti pirtį vietoje senos daržinės. Ar reikalingas projektas?
Noriu statyti pirti iki 80 kv. m kaimo vietovėje, savo namu valdoje. Ar reikalingas leidimas ir projektas?
Ar reikalingas leidimas statyti pirtį, jeigu tame pačiame sklype (12a.), jau stovi gyvenamasis namas?
Koks turi būti atstumas tarp tvenkinio ir pirties? Tvenkinys 14 arų, pirtis 50 m2.
Turime žemės sklypą sodų bendrijoje. 2008 m. gavome leidimą statybai: 240 kv. namui ir 24 kv. pirčiai. Norėtume padidinti pirties kvadratūrą ir pakelti antrą aukštą. Kiek kainuotų pirties projekto pakeitimas? Ir kur reikia kreiptis, jei tokiam mažam statiniui reikalingas projektas?
Noriu statyti pirtį sodų bendrijos sklype, ar reikalingi kaimynų sutikimai ar sodo pirmininko? Statinys būtų išlaikant 3m ribą.
Planuoju statytis pirtį namų valdos sklype (plotas - 20 kv. m). Ar turiu gauti leidimą pirties statybai?
Ar kaimo vietovėje galima statyti pirtį ne namų valdos teritorijoje?
Turiu 6 a žemės ūkio paskirties sklypą Vilniaus rajone, besiribojantį su upeliu Vilnelė. Ar galiu statyti pirtelę (40 m2) ne vandens telkinių apsaugos juostoje? Pirtis būtų be pamatų, su prijungtomis komunikacijomis.
Statome pirtį vietoje senos ir planuojame dvigubai didesnę nei buvęs pastatas. Statomos pirties aukštis taip pat išaugs. Ar reikalingi leidimai tokiai pirčiai?
Ar sodo sklype Vilniaus rajone galima pastatyti rąstinę pirtį? Kokio dydžio ji galėtų būti? Kur kreiptis dėl leidimų?
Noriu pasistatyti pirtelę iki 30 m2, nuosavame žemės sklype ir valčių prieplauką su tilteliu į upę. Sklypas prie upės Mūšos, kaime. Kokie statybos reikalavimai ir procedūros? Esu ūkininkas.
Turiu žemės sklypą Vilniaus miesto sodo bendrijoje. Noriu pastatyti rąstinę pirtį 4,5x4,5m, aukštis 3,5 m. Prašau paaiškinti, kokie dokumentai reikalingi, kad galėčiau pradėti statybą? Ar reikalingas kaimynų sutikimas, jeigu atstumas nuo jų teritorijos 3,5 m?
Noriu pasistatyti pirtį Sartų regioniniame parke, su terasa gautųsi 36kv.m. Ar reikalingas projektas ar kokie leidimai?
Ar reikalingas statybų leidimas ir kokiu dar popierių reiktų Vilniaus mieste, soduose, pirčiai statyti. Sodo sklypas šlaitinis, tad gautųsi 1 m po žeme. Dalis pirties su pamatais, o kita dalis - karkasas ir prijungta malkinė.
Varėnos raj. Matuizų seniūnijoje turiu sodybą. Namų valdos sklypas 25a. Prieš kurį laiką sklype stovėjo ūkinis pastatas (dokumentuose jis įvardintas) 7x12 m, kurio stogas įgriuvo, todėl buvo galutinai išrinktas. Dabar norėčiau pasistatyti vietoje jo (ant tų pačių pamatų) pirtelę (5x5 m) su terasa (5x5 m). Norėčiau pasiteirauti, ar reikalingi kokie nors papildomi dokumentai (statybos leidimai ar pan.), nes pirties + terasos dydis bei tūris būtų mažesnis nei buvusio pastato.
Noriu įsirengti turkišką pirtį. Projektuoju namą, kokio dydžio patalpų reikėtų?
Ar savo sklype mieste, jau esančiame ūkiniame pastate galiu įsirengti malkomis kūrenamą pirtį (pastatas įteisintas su kaminu ir krosnimi)? Tikslesnis klausimas, ar šiuo atveju apskritai privalau daryti projektą ir jį derinti? Jei privalau tai su kuo: gaisrininku, architektu? Viduje garinei darau medinį karkasą.
 
Sritis:
Sritis: