Namo iki 80kv.m projektavimas

Noriu sužinoti kaip pagal dabartinius įstatymus yra su namais iki 80 kv.m, nes visur skirtinga informacija. Ar reikia leidimo, ar ne? Reikia projekto?

Supaprastinto namo projekto privalumai

Norėčiau statyti namą iki 100-120 kv.m, bet man sako, kad iki 80 kv.m yra supaprastinta statyba. Paaiškinkite, ar tikrai sudėtingiau statyti namą virš 80 kv.m ir kuo tai skiriasi.

Statyti vieno ar dviejų aukštų namą

Rudenį įsigijau sklypą (41 aras namų valda), pasidariau geodezinius, tuoj bus padaryta toponuotrauka, tad reiks ieškoti architekto ir kreiptis dėl namo projekto. Bet niekaip negalime apsispręsti kelių aukštų namą pasirinkti - vieno ar dviejų aukštų (planuojamas namo plotas apie 140 - 160m2, sienas planuočiau iš keramzitinių ar akyto betono blokelių). Kuris iš šių variantų yra praktiškesnis, bei kurio varianto statyba yra pigesnė? Kokie kiti vieno ar kito varianto minusai ar pliusai?

Vienaaukščio ar dviaukščio namo statyba ekonomiškesnė

Įdomu būtų sužinoti, kokio namo (iki 80 kv.m) statyba yra ekonomiškesnė vienaaukščio ar dviaukščio

Namas keturių asmenų šeimai

Kokio tipo, išplanavimo ir dydžio namą rekomenduotumėte statytis 4 asmenų šeimai?

Sudėtingiau statyti namą iki 80 kv.m ar virš 80 kv.m

Norėčiau statyti namą iki 100-120 kv.m, bet man sako, kad iki 80 kv.m yra supaprastinta statyba. Paaiškinkite, ar tikrai sudėtingiau statyti namą virš 80 kv.m ir kuo tai skiriasi? O ar yra kažkokia galimybė dar kokį priestatą prijungti vėlesniam laikui prie namo gyvenamo statyto pagal supaprastintą variantą iki 80 kv.m - pvz. garažą ar priestatą? Kokia dokumentacija reikalinga?

Kiek kainuoja namo projektas 120 - 180 m2 namui

Norėjau pasiklausti, kiek kainuoja padaryti namo projektą nuo 120 iki 180 m2? Namas vieno aukšto su mansarda, vienšlaitis. Ar yra tokių projektuotojų, kurie galėtų pasiūlyti jį padaryti truputėlį pigiau?

Kiek namų galima statyti viename sklype

Kiek namu galima statyti viename sklype. Ar kaimo teritorijoje, vieno savininko žemės sklype, galima statyti du namus iki 80 kv. m?

Kas yra supaprastintas projektas

Norejau suzinoti kas yra supaprastintas projektas. Ar tai gyvenamasis plotas, ar bendras plotas, ar uzstaymo plotas? Turime nameli, kurio bendras plotas 65kv.m. Pavasari norime pristatyti terasa. Tada uzstaymo plotas bus daugiau nei 80kv.m. Ar mums reikes daryti projekta.

Nuo ko priklauso namo projekto kaina

Noriu paklausti, nuo ko priklauso namo projekto kaina? Jeigu nuo kvadratų, tai kokia kvadrato kaina?

80 m2 namo statybos privalumai

Ar verta stengtis įsisprausti į 80 m2 namuką, dėl supaprastinto statybos projekto/leidimo procedūros namų valdoje, ar iš praktinės pusės tai iš ties sutaupo laiko, popierizmo, biudžeto, planuojant statytis ūkio būdu iš SIPS kartotinį projektą? Ar tiesiog statytis 120 m2 ir darytis viską pagal "pilną programą"?

Namas vieno aukšto ar namas su mansarda

Kokį namą rekomenduotumėte statyti: vieno aukšto ar su mansarda? Kokie tiek vienų, tiek kitų namų privalumai?

150 m2 namo projekto kaina

Kokia namo projekto apytiksli kaina: pirmas aukštas namo 150 kv. m. II a. tik palepė. Vienšlaitis stogas.

Kokia namo projekto kaina

Ruošiamės statyti namą ir jau žinome, kaip jis turėtų atrodyti. Norėjau paklausti, ar Jūsų specialistai galėtų suprojektuoti namą pagal mūsų poreikius ir kokios būtų paslaugų kainos?

Namo projekto parengimo trukmė

Kiek laiko užtrunka parengti namo projektą, kad galėtų pradėti daryti pamatą, namas apie 120 kv. m. Kokia būtų projekto ir leidimo kaina?

120 m2 karkasinio namo projektas

Planuojame statyti apie 120 kv. metrų karkasinį namą sodų bendrijoje prie Vilniaus. Pradžioje reikia parengti namo projektą ir gauti laidimą statybai. Ar galėtumėte apsiimti ir kiek preliminariai tai galėtų kainuoti. Statybas planuoju pradėti pavasarį.

Pilnos apimties namo projekto kaina

Domina pilnos apimties vieno aukšto namo projekto iki 180m2 kaina BE įkėlimo į Infostatybą ir SU įkėlimu (prašymo sąlygoms ir reikalavimams išduoti pateikimu ir statybą leidžiančio dokumento išdavimu).

Individualaus namo projekto kaina

Reikia suprojektuoti 120-160 kv.m, 2a. gyvenamą namą Vilniaus r., sutvarkyt visus reikiamus dokumentus, leidimus. Domina individualaus namo projektavimo terminai ir kaina.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366434 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150859 klausimų