Individualių namų projektai – Patarimai

Planuojame statyti 1 aukšto maždaug 100-120kv.m namą. Gal galėtumėte pasakyti kiek tokiam namui reikėtų planuoti žemės ploto? Kiek arų užimtų toks namas?
Noriu sužinoti kaip pagal dabartinius įstatymus yra su namais iki 80 kv.m, nes visur skirtinga informacija. Ar reikia leidimo, ar ne? Reikia projekto?
Norėčiau statyti namą iki 100-120 kv.m, bet man sako, kad iki 80 kv.m yra supaprastinta statyba. Paaiškinkite, ar tikrai sudėtingiau statyti namą virš 80 kv.m ir kuo tai skiriasi.
Bandom nusipiešti nedidelį namą, bandėm įtilpti į 80 kv.m, bet nesigauna taupiausias variantas, kad būtų patogu. Gaunasi 88 kv.m ir niekaip nemažiau, tai dabar bijom, kad dokumentacijos ar kažkokių kitų reikalavimų nepatempsim. Kokie reikalai su valstybės institucijom laukia mūsų pasirinkus tokio dydžio projektą?
Rudenį įsigijau sklypą (41 aras namų valda), pasidariau geodezinius, tuoj bus padaryta toponuotrauka, tad reiks ieškoti architekto ir kreiptis dėl namo projekto. Bet niekaip negalime apsispręsti kelių aukštų namą pasirinkti - vieno ar dviejų aukštų (planuojamas namo plotas apie 140 - 160m2, sienas planuočiau iš keramzitinių ar akyto betono blokelių). Kuris iš šių variantų yra praktiškesnis, bei kurio varianto statyba yra pigesnė? Kokie kiti vieno ar kito varianto minusai ar pliusai?
Įdomu būtų sužinoti, kokio namo (iki 80 kv.m) statyba yra ekonomiškesnė vienaaukščio ar dviaukščio
Kokio tipo, išplanavimo ir dydžio namą rekomenduotumėte statytis 4 asmenų šeimai?
Norėčiau statyti namą iki 100-120 kv.m, bet man sako, kad iki 80 kv.m yra supaprastinta statyba. Paaiškinkite, ar tikrai sudėtingiau statyti namą virš 80 kv.m ir kuo tai skiriasi? O ar yra kažkokia galimybė dar kokį priestatą prijungti vėlesniam laikui prie namo gyvenamo statyto pagal supaprastintą variantą iki 80 kv.m - pvz. garažą ar priestatą? Kokia dokumentacija reikalinga?
Kiek namu galima statyti viename sklype. Ar kaimo teritorijoje, vieno savininko žemės sklype, galima statyti du namus iki 80 kv. m?
Norėjau pasiklausti, kiek kainuoja padaryti namo projektą nuo 120 iki 180 m2? Namas vieno aukšto su mansarda, vienšlaitis. Ar yra tokių projektuotojų, kurie galėtų pasiūlyti jį padaryti truputėlį pigiau?
Norejau suzinoti kas yra supaprastintas projektas. Ar tai gyvenamasis plotas, ar bendras plotas, ar uzstaymo plotas? Turime nameli, kurio bendras plotas 65kv.m. Pavasari norime pristatyti terasa. Tada uzstaymo plotas bus daugiau nei 80kv.m. Ar mums reikes daryti projekta.
Noriu paklausti, nuo ko priklauso namo projekto kaina? Jeigu nuo kvadratų, tai kokia kvadrato kaina?
Norime paklausti kokie yra reikalavimai statybai, jeigu nori statytis iki 80 kv. karkasinį namą užmiestyje?
Ar verta stengtis įsisprausti į 80 m2 namuką, dėl supaprastinto statybos projekto/leidimo procedūros namų valdoje, ar iš praktinės pusės tai iš ties sutaupo laiko, popierizmo, biudžeto, planuojant statytis ūkio būdu iš SIPS kartotinį projektą? Ar tiesiog statytis 120 m2 ir darytis viską pagal "pilną programą"?
Kokį namą rekomenduotumėte statyti: vieno aukšto ar su mansarda? Kokie tiek vienų, tiek kitų namų privalumai?
Kokia namo projekto apytiksli kaina: pirmas aukštas namo 150 kv. m. II a. tik palepė. Vienšlaitis stogas.
Ruošiamės statyti namą ir jau žinome, kaip jis turėtų atrodyti. Norėjau paklausti, ar Jūsų specialistai galėtų suprojektuoti namą pagal mūsų poreikius ir kokios būtų paslaugų kainos?
Kiek laiko užtrunka parengti namo projektą, kad galėtų pradėti daryti pamatą, namas apie 120 kv. m. Kokia būtų projekto ir leidimo kaina?
Planuojame statyti apie 120 kv. metrų karkasinį namą sodų bendrijoje prie Vilniaus. Pradžioje reikia parengti namo projektą ir gauti laidimą statybai. Ar galėtumėte apsiimti ir kiek preliminariai tai galėtų kainuoti. Statybas planuoju pradėti pavasarį.
Domina pilnos apimties vieno aukšto namo projekto iki 180m2 kaina BE įkėlimo į Infostatybą ir SU įkėlimu (prašymo sąlygoms ir reikalavimams išduoti pateikimu ir statybą leidžiančio dokumento išdavimu).
Reikia suprojektuoti 120-160 kv.m, 2a. gyvenamą namą Vilniaus r., sutvarkyt visus reikiamus dokumentus, leidimus. Domina individualaus namo projektavimo terminai ir kaina.
namuinspektoriuslt_300x300px.gif
namuprojektai_daikin_altherma_industek_baner_300x300px_2023_03_1.jpg
wienerberger_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 381197 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3283
Iš viso buvo užduota 158337 klausimų