Rudenį įsigijau sklypą (41 aras namų valda), pasidariau geodezinius, tuoj bus padaryta toponuotrauka, tad reiks ieškoti architekto ir kreiptis dėl namo projekto. Bet niekaip negalime apsispręsti kelių aukštų namą pasirinkti - vieno ar dviejų aukštų (planuojamas namo plotas apie 140 - 160m2, sienas planuočiau iš keramzitinių ar akyto betono blokelių). Kuris iš šių variantų yra praktiškesnis, bei kurio varianto statyba yra pigesnė? Kokie kiti vieno ar kito varianto minusai ar pliusai?
Kokio tipo, išplanavimo ir dydžio namą rekomenduotumėte statytis 4 asmenų šeimai?
Norėjau pasiklausti, kiek kainuoja padaryti namo projektą nuo 120 iki 180 m2? Namas vieno aukšto su mansarda, vienšlaitis. Ar yra tokių projektuotojų, kurie galėtų pasiūlyti jį padaryti truputėlį pigiau?
Noriu paklausti, nuo ko priklauso namo projekto kaina? Jeigu nuo kvadratų, tai kokia kvadrato kaina?
Kiek laiko užtrunka parengti namo projektą, kad galėtų pradėti daryti pamatą, namas apie 120 kv. m. Kokia būtų projekto ir leidimo kaina?
Domina pilnos apimties vieno aukšto namo projekto iki 180m2 kaina BE įkėlimo į Infostatybą ir SU įkėlimu (prašymo sąlygoms ir reikalavimams išduoti pateikimu ir statybą leidžiančio dokumento išdavimu).
Reikia suprojektuoti 120-160 kv.m, 2a. gyvenamą namą Vilniaus r., sutvarkyt visus reikiamus dokumentus, leidimus. Domina individualaus namo projektavimo terminai ir kaina.
namuinspektorius_300x300px.gif
wienerberger_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 393991 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164373 klausimų