Noriu sužinoti kaip pagal dabartinius įstatymus yra su namais iki 80 kv.m, nes visur skirtinga informacija. Ar reikia leidimo, ar ne? Reikia projekto?
Norėčiau statyti namą iki 100-120 kv.m, bet man sako, kad iki 80 kv.m yra supaprastinta statyba. Paaiškinkite, ar tikrai sudėtingiau statyti namą virš 80 kv.m ir kuo tai skiriasi.
Bandom nusipiešti nedidelį namą, bandėm įtilpti į 80 kv.m, bet nesigauna taupiausias variantas, kad būtų patogu. Gaunasi 88 kv.m ir niekaip nemažiau, tai dabar bijom, kad dokumentacijos ar kažkokių kitų reikalavimų nepatempsim. Kokie reikalai su valstybės institucijom laukia mūsų pasirinkus tokio dydžio projektą?
Įdomu būtų sužinoti, kokio namo (iki 80 kv.m) statyba yra ekonomiškesnė vienaaukščio ar dviaukščio
Norėčiau statyti namą iki 100-120 kv.m, bet man sako, kad iki 80 kv.m yra supaprastinta statyba. Paaiškinkite, ar tikrai sudėtingiau statyti namą virš 80 kv.m ir kuo tai skiriasi? O ar yra kažkokia galimybė dar kokį priestatą prijungti vėlesniam laikui prie namo gyvenamo statyto pagal supaprastintą variantą iki 80 kv.m - pvz. garažą ar priestatą? Kokia dokumentacija reikalinga?
Norime paklausti kokie yra reikalavimai statybai, jeigu nori statytis iki 80 kv. karkasinį namą užmiestyje?
Ar verta stengtis įsisprausti į 80 m2 namuką, dėl supaprastinto statybos projekto/leidimo procedūros namų valdoje, ar iš praktinės pusės tai iš ties sutaupo laiko, popierizmo, biudžeto, planuojant statytis ūkio būdu iš SIPS kartotinį projektą? Ar tiesiog statytis 120 m2 ir darytis viską pagal "pilną programą"?
namuinspektorius_300x300px.gif
wienerberger_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 394380 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164587 klausimų