Supaprastinto namo projekto privalumai

Klausimas:
Norėčiau statyti namą iki 100-120 kv.m, bet man sako, kad iki 80 kv.m yra supaprastinta statyba. Paaiškinkite, ar tikrai sudėtingiau statyti namą virš 80 kv.m ir kuo tai skiriasi.
Komentarai:
iki 80 kv.m. supaprastintas projektas ir rašytinis pritarimas - visa tai užima mažiau laiko ir šiek tiek pigiau, bet 80 kv.m. namas gal būt jums per mažas tad nesibaimindami projektuokitės 100 kv.m. statinį.
Nesudėtingas statinys - paprastų konstrukcijų pastatas, kurio didžiausias aukštis 8,5 m bei visų aukštų, antstatų, pastogės patalpų ir naudojimo paskirtimi susietų priestatų plotų suma yra ne didesnė nei 80 m², ir kurio rūsys yra ne didesnis nei pastato vieno aukšto plotas.
Nesudėtingo statinio privalumai:
- rengiamas statinio supaprastintas projektas;
- nereikalingas statybos leidimas; vietoj jo reikalingas raštiškas valstybės tarnautojo, įgalioto nustatyti statinio architektūros ir statybos tvarkymo urbanistinius reikalavimus, pritarimas;
- neprivaloma statinio projekto vykdymo priežiūra;
- neprivaloma statinio statybos techninė priežiūra;
- nesudėtingiems statiniams pripažinimo tinkamais naudoti procedūros neprivalomos.
projektuotojas - Rimvydas Tvaronas, NS Projektas, Į.V.
Jeigu tai namų valdos sklypas ne mieste ir ne saugomoje teritorijoje - iki 80 m2 nereikia net projekto (taip pat nereikia gyvenamam namui), nes nereikia derinti su vyr. architektu. Pastatai - inventorinė byla + prašymas + namo pririšimas prie sklypo ir į Registrų centrą. Galite deklaruoti tik pirmą aukštą 80 m2, o mansardos perdangą įrengti vėliau, pavyzdžiui, medinę +20 m2 (pastato aukštis iki 8.5 m). Jokios biurokratijos, nereikia statybos vadovo, techninio prižiūrėtojo, pastato pridavimo, energetinių sertifikatų ir t. t.
Tiesiog iki 80 m2 negyvenamajam namui nereikia leidimo statybai. Gyvenamajam namui mieste reikalingas raštiškas pritarimas projektui. Virš 80m2 - reikia. Tikrai ne problema tas leidimas statybai. Tik kad užtrunka šiek tiek ilgiau. Bet tai nepalyginama su tuo, kad dėl kažkokios biurokratinės procedūros gyvensite per mažame name... geriausia statyti tokį namą, kokio jums reikia. Jeigu 100 reikia, tokį ir projektuokite.
Lina P., Namų projektavimas
Užsiregistravę
3509 specializuotų įmonių
Al
0656***77
Al*************@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą).ir kaip išdėstytos vidui kambariai
sa
+3706*****29
sa**************@***il.com
Sveiki ar būtu imanoma pamatyti daugiau foto šio namo?
ar
+370 6** ***66
ar*******@***il.com
Laba diena , turiu klausimą . 2015 m. buvo išduotas - Rašytinis pritarimas statinio projektui - Ūkininko sodybos statybai. Namas ir pagalbiniai pastatai iki 80 kv. m ploto. Pagal projektą namas medinis, 1 aukšto su mansarda, 67 kv.m ploto. Statybos nebuvo nepradėtos. Ar galima dabar su tuo pačiu Rašytiniu pritarimu statyti namą pagal kitą projektą iki 80 kv.m. , pvz. 79 kv. m ploto, mūrinį ar modulinį 1 aukšto be mansardos namą ? Ar reikia derinti naują projektą pvz. su savivaldybe ar kelti į Infostatybą ir pan . ? Ar galima iškart statyti ir po to registruoti ? Dėkoju iš anksto !
ar
0686***66
ar*******@***il.com
2015 m. buvo išduotas - Rašytinis pritarimas statinio projektui - Ūkininko sodybos statybai. Namas ir pagalbiniai pastatai iki 80 kv. m ploto. Pagal projektą namas medinis, 1 aukšto su mansarda, 67 kv.m ploto. Statybos nebuvo nepradėtos. Ar galima dabar su tuo pačiu Rašytiniu pritarimu statyti nesudėtingą 79 kv. m ploto, mūrinį ir 1 aukšto be mansardos namą turint projektą? Ar reikia derinti projektą ir kur?
ra
+3706*****99
ra****************@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų projektą.
ra
+3706*****99
ra****************@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų projektą.Gal galima būtų pamatyyi visaus išdėstymą?
ed
0676***34
ed************@***il.com
Planas statyti nama iki 80kv. karkasini. Kiek kainuotu namo projektas statybai, ir visi projektai inzineriniams tinklams kaip pvz. nuotekos, elektra... Butu idomu suzinoti preliminaria kaina su statybu leidimu.
Pt
0601***34
Pt*******@***il.com
Domina isplanavimas
I.
0629***75
I.********@***il.com
Laba diena, Ar šiam namui statyti reikalingas statybos leidimas? Jei ne, kokias sąlygas turi atitikti sklypas, norint pastatyti namą pagal šį projektą? Kur numatyti šildymo, vandens, ventiliacijos įrenginiai?
mi
0644***74
mi*****@***il.com
Sveiki noriu statyti ant zemes ukio paskirties nama ir ukini pastata. Yra paruostas ukiniko sodybos projektas. Esu skaites kazkur, kad galima ukini pastata pastacius pakeisti kaip gyvenamaji, ar imanoma ar ne?
Namo projektas „Jomantas”
Namo projektas „Jomantas”
UAB "E namai"
67 atsiliepimai 89% rekomenduoja
2490 €/vnt.
idvgroup-namu-projektai.gif
wienerberger-300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 447835 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3509
Iš viso buvo užduota 152212 klausimų