Namo projekto parengimo trukmė

Klausimas:
Kiek laiko užtrunka parengti namo projektą, kad galėtų pradėti daryti pamatą, namas apie 120 kv. m. Kokia būtų projekto ir leidimo kaina?
Komentarai:
Namo projekto parengimo ir statybos leidimo gavimui reikia apie 3-4 mėnesių. Bet projekto architektūrinę dalį galima padaryti ir per kelias savaites, jei viskas yra sutariama ir užduotis yra aiški. Techninio darbo projekto kaina apie 2000 Eur su leidimu statybai.
Namo projekto parengimas, derinimas ir statybos leidimas užtrunka maždaug 3 mėnesius. Viskas priklauso nuo to, kokio namo norite (galima pasirinkti iš kartotinių projektų sąrašo).
Kainos įvairios: nuo 2 iki 5 tūkstančių.
Dalius, UAB Pridavimas
Jeigu turite visus privalomuosius projekto rengimo dokumentus (sklypo nuosavybę patvirtinantys dokumentai, sklypo ribų planas, toponuotrauka) - 5 mėnesiai, kaina 1400 Eur. Į terminą įskaičiuojama 20 darbo dienų visų projekto rengimui reikalingų sąlygų (specialiųjų architektūros reikalavimų, vandentvarkos sąlygų, susisiekimo komunikacijų sąlygų, elektros prisijungimo sąlygų) gavimas.
Projekto parengimo iki statybos leidimo gavimo terminas- 3-4 mėnesiai.
Priklausomai nuo namo "sudėtingumo" architektūrinę dalį galima padaryti per 3-4 savaites.
Vidutiniškai, tokio ploto namo techninio ir konstrukcinio projekto (TDP) su inžinerinių tinklų projektais, toponuotrauka ir kt. kaina apie 2500-3000 Eur (su leidimu statybai).
Įvertinus sėkmingą pirminiu duomenų gavimą, sklandų derinimą su užsakovu, inžinerinių dalių projektuotojais, savivaldybių, komunalinių tinklų įstaigomis, esant nesudėtingam projektui ir "standartiniams" inžineriniams tinklams, namo projekto parengimo procedūros gali užtrukti nuo 3 iki 6 mėn. Kai kuriais atvejais ir daugiau.
Karolis , 2k projektai
 
Sritis:
Sritis: