Iki kelių kv. metrų, statant pirtelę, nereikia projekto

Klausimas:
Iki kelių kv. metrų, statant pirtelę, nereikia projekto? Noriu pasistatyti pirtelę sodo bendrijoje, Jonavos rajone. Kokių man dokumentų reikia norint pradėti statybas ir ar išviso reikia projekto jeigu pamatai bus gręžtiniai?
Komentarai:
Sodo bendrijoje, jei neviršijat 80 kvadratinių metrų bendro ploto, leidimo nereikia (I ir II grupės nesudėtingi statiniai). Nereikia ir projekto, bet turite laikytis reglamentų, todėl geriausai kreiptis į architektus, paruoš jums supaprastintą projektą.
Iki 80 m2 per visus aukštus išorės perimetrų pastatui, reikalingas supaprastintas projektas, t.y. derinama tik su teritorijos architektu.Projektas nereikalingas tik I grupės nesudėtingiems statiniams - pagalbiniams pastatams be rūsio, sanitarinėms patalpoms ir t.t. Gręžtiniai pamatai - vistiek pamatai, taigi situacijos nelengvina. Šiuo atveju, reikalingas supaprastintas projektas.
Karolis , 2k projektai
Sveiki, projektas, bet kuriuo atveju yra reikalingas, kadangi Jūsų sklype atsiras naujas statinys, kuris įtakos užsatymo tankį ir intensyvumą. Sodo bendrijoje, šiuo atveju, Jums priklauso vienas ūkinis priklausinys, šiuo atveju, tai būtų pirtelė. Statybos leidimas tam nereikalingas, bet vis tiek parengtą projektą turite derinti su Jūsų apskrities architektu.
Nerijus Aleškevičius, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: