Kaimyno sutikimo forma dėl namo statybos arčiau kaip 3 metrai

Kaip turėtų būti sudaroma kaimyno sutikimo forma dėl namo statybos arčiau kaip 3 metrai nuo sklypo ribos. Norėčiau gauti patį pavyzdį.

Namo statyba sklype su aukštos įtampos laidais

Ar įmanoma ir ar verta ūkio paskirties žemės sklypo, kurio pakraščiu eina aukštos įtampos elektros laidai - stulpai, bandyti keisti į gyvenamosios paskirties ir kokie reikalavimai būtų taikomi namo statybai sklype?

Į ką atkreipti dėmesį perkant žemės sklypą

Žadame pirkti sklypą. Jau išsirinkome ir mėnesio bėgyje pasirašysim pirkimo - pardavimo sutartį. Kadangi esame šioje situacijoje visiškai "žali" ir sklypą perkame pirmą kartą, norėjau paklausti į ką reikia labiausiai atkreipti dėmesį, kad nenusipirktume prasto sklypo? Kokius dokumentus mums turi pateikti pardavėjas ir į ką tuose dokumentuose atkreipti dėmesį? Ar prieš perkant reikia pasidaryti topografinę nuotrauką?

Namas stovi ant neišpirktos žemės

Norime pirkti namą, kuris yra paveldėtas, bet stovi ant neišpirktos žemės. Nuo ko pradėti tvarkyti dokumentus? Ar tą žemę privalo išsipirkti paveldėtojas ir po to parduoti ją mums ar mes galime pirkti nekilnojamąjį turtą ir po to išsipirkti žemę?

Kaimynų sutikimas dėl statybų prie sklypo ribos

Noriu rekonstruoti namą, pristatyti priestatą ir perdaryti stogą. Pagal mano užmanymus namas „priartėtų“ prie kaimynų arčiau nei 3 m (apie 0,5-1 m). Koks tas kaimynų sutikimas dėl statybų prie sklypo ribos turėtų būti, t.y. ar patvirtintas notaro, ar tiesiog laisvos formos ir pasirašytas? Ar priduodant prašymą dėl statybos leidimo kaimynų sutikimo reikės? Viena namo siena priartės prie bendro naudojimo keliuko, ar tokiu atveju reikia sodo bendrijos pirminko sutikimo?

Namo statyba namų valdos sklype

Noriu kaime nuosavam sklype, kurio paskirtis namų valda, statyti žemaaukštį gyvenamą namuką apie 60 m2. Ar tokiam namukui reikalingas projektas ir leidimas? Ir jei taip, tai kokiems pastatams ir iki kokios kvadratūros leidimų ir projektų nereikia?

Namų valda žemės ūkio paskirties žemėje

Noriu statyti namą. Kaip įteisinti namų valdą žemės ūkio paskirties žemėje? Kiek tai kainuoja?

Priešgaisriniai atstumai

Kokie turi būti išlaikyti priešgaisriniai atstumai iki gretimo namo?

Valstybinės žemės prijungimas prie sklypo

Ar prie sklypo galima prijungti dalį valstybinės žemės? Ar tam reikia kaimynų, gyvenančių prie šios žemės, sutikimo? Tarp mūsų ir kaimynų nuo kelio pusės yra siauras valstybinės žemės ruožas (apie 3 a). Gavome leidimą rengti detalųjį planą dėl sklypo padidinimo. Dalis liktų kaip laisva valstybinė žemė, nes šalia esantys kaimynai nenori prisijungti. Gyvename miestelyje. Skaičiau, kad miestuose tokiu atveju, įsiterpusį ruožą pirmenybę išsipirkti turi tik savininkai, kurių sklypai turi bendrą ribą kelio pusėje.

Reikalavimai pastato atstumui ir aukščiui nuo sklypo ribos

Nuosavų namų rajone kaimyno teritorija nuo musu skiria tvora. Kaimynas stato 4,5 m aukščio garažą 1,5 m atstumu nuo tvoros. Dėl atstumo mes sutikome raštiškai, bet nemanėme, kad bus tokio aukščio garažas. Garažas jau užstoja saulę iš rytų pusės. Kokie yra reikalavimai dėl atstumo ir auščio, ir ką mums tokiu atveju daryti.

Kuo skiriasi sodo sklypas ir namų valda

Kuo skiriasi sodo sklypas 6 arų ir namų valda? Kaip dėl gyvenamojo namo statybos ir deklaravimo gyvenamosios vietos? Kokie reikalavimai, jeigu yra namukas sodo sklype ar namų valdos dėl renovacijos ar naujos statybos? Kurią geriau žemės paskirtį rinktis gyvenamajam namui?

Minimalus atstumas nuo vandens telkinio statant namą

Koks yra minimalus atstumas nuo vandens telkinio statant namą/ūkininko sodybą/pirtį? Girdėjau, kad galima tarkim su buldozeriu kažkokius laiptus pasidaryt ir atstumas sumažėja pusiau. Gal kas galėtumete paaiškinti detaliau?

Kokiu atstumu kaimynas gali sodinti vaismedžius

Norėčiau sužinoti: kokiu atstumu kaimynas gali sodinti vaismedžius (obelys, trešnės), jei išvardinti medžiai yra pasodinti 1-2 m atstumu, o tujos nesiekia ir 0,5 m. atstumo iki ribos. Kokie aktai reglamentuoja šias apželdinimo, sodinimo taisykles, nes su kaimynu neįmanoma susitarti.

Sklypo padalinimas

Planuojame pirkti sklypą. Šiuo metu jis yra žemės ūkio paskirties. Sklypas perkamas kartu su kitais žmonėmis ir planuojamas jo padalinimas. Kaip tai galima padaryti pigiau? Kokie variantai? Ar nebus problemų pakeisti sklypo paskirtį, taipogi kada tai geriau daryti, po padalinimo ar iki?

Kokio atstumu galiu tverti tvorą nuo servetutinio kelio

Mano sklypo riba ribojasi su servitutiniu keliu, kuris yra kaimynų žemėje. Kelias man nepriklauso ir keliu nesinaudoju. Kokio atstumu galiu tverti segmentinę arba vielos tinklinę tvorą nuo servetutinio kelio?

Leidimas statyti atraminę sienelę

Ar turi teisę statytojas neatsiklausęs savininko nuimti kiemo tvorą ir padaręs savo statomam namui atraminę sienelę uždėti mano tvorą ant savo sienelės? Pridedu nuotrauką.

Atstumas nuo tiesiamo kelio iki gyvenamo namo

Koks turi būti atstumas nuo tiesiamo kelio iki gyvenamo namo? Kaimynai prie mūsų namo sienos (atstumas nuo namo iki kaimynų tvoros - 5 metrai) nori pasidaryti įvažiavimą į savo žemės sklypą.

Šuns voljeras

Kelių metrų atstumu nuo kaimynų tvoros galima statyti 2x2 m ploto šuns voljerą iš metalo plokščių, nepralaidžių šviesai be stacionarių pamatų? Ar tai neprieštarauja sanitarinės higienos normoms, jei kaimyninieme sklype šalia auga daržovės ir uogos bei yra mažamečių vaikų? Kur kreiptis pagalbos, jei tai neteisėta.

Komercinio pastato statyba namų valdos sklype

Turime 60 arų namų valdos sklypą, kuriame ketiname statyti gyvenamąjį namą. Planuojame kurti verslą ir norime sužinoti, ar galime tame pačiame sklype statyti ir komercinį pastatą.

Leistinas tvoros aukštis

Gyvename rajone. Koks leistinas tvoros aukštis? Tvora pastatyti tiek ant mano, tiek ant jo žemės (t.y. - bendra riba). Ar galima kaimynui pasidaryti tvorą akliną, kurios aukštis 2,20m?

Nebaigto statyti namo pirkimo dokumentai

Kokie dokumentai reikalingi perkant nebaigtą statyti namą? Namas sodų bendrijoje, nebaigtas statyti, 160 m2, atliekama rekonstrukcija be leidimo. Savininkas tvarko dokumentus, norėdamas gauti projektavimo sąlygų sąvadą. Daugiau jokių dokumentų neturi. Norėčiau paklausti, kokie turi būti sutvarkyti dokumentai, kad mes galėtume nupirkti nebaigtą statyti namą be problemų.

Kur kreiptis dėl neteisėtų statybų kaimyniniame sklype

2005 m. nusipirkome rąstinį namą prie Žaliųjų ežerų Vilniaus m., tačiau negalim gyventi, nes kaimynui padarėm gerą darbą davę sutikimą neišlaikyti 3 m atstumo. Žadėjo prisistatyti prie savo sodo namelio tik nedidelę vieno aukšto virtuvėlę, o pasistatė didelį beveik dviejų aukštų priestatą, prie jo dar vieną priestatą, pastatė net tris kaminus į mūsų pusę. Visa tai bando paslėpti pastatęs šalia mano tvoros (iš šiaurinės pusės) vieną akliną tvorą. Bandžiau šnekėtis, tačiau pareiškė "nepatinka, išvažiuok". Kur mums kreiptis? Kaip galima būtų visa tai sustabdyti?

Antro namo statyba namų valdos sklype

Sklype (namų valda, apie 70 arų), kuriame yra troba ir keli ūkiniai pastatai planuoju statyti antrą namą. Koks būtų geriausias statybos variantas? Ar būtinas sklypo dalinimas dviems gyvenamiesiems namams? Sklypas yra regioniniame draustinyje.

Namų valdos ir gyvenamosios paskirties sklypų skirtumas

Kuo skiriasi namų valdos ir gyvenamosios paskirties sklypai?

Namų valdos sklypo padalinimo kaina ir trukmė

Norime pirkti namų valdos sklypą mieste ir padalinti jį į dvi dalis, kad gautume du namų valdos sklypus. Kokia sklypo padalinimo trukmė? Kiek laiko gali užtrukti dokumentų tvarkymas, kokie apribojimai galimi ir kiek apytiksliai tai gali kainuoti ?

Tvoros statymas ant sklypo ribos

Norėtume nuo kaimynų atsitverti tvora. Ar galėtume tverti skardinę akliną tvorą, ne aukštensę kaip 1.80 m? Beveik ant sklypo ribos, vakarinėje pusėje, auga kaimynų serbentai ir vyšnia. Kaimynai sutikimo neduoda.

Atstumas tarp garažo ir sklypo ribos

Koks atstumas turi būti tarp garažo ir sklypo ribos?

Minimalus atstumas statyti tvorą be kaimyno sutikimo

Norėjau pasiteirauti jūsų dėl tvoros statymo. Nusipirkome dvibutį namą. Ir dabar norime apsitverti savo teritoriją tvora. Noriu statyti be kaimyno leidimo ir kiek skaitinėjau, tai kai kur siūlo apie metrą į savo sklypo pusę patraukti tvorą ir tada būtų galima statytis tvorą be sutikimo, bet tas metras labai jau daugokai skamba. Koks minimalus atstumas būtų, kad nereiktų kaimyno sutikimo? Tvoros aukštis 1.8m. Gyvename Kauno rajone.

Žemės išsipirkimas iš valstybės

Įsigijome namą miesto centre. Buvę savininkai turėjo paprastutę tvorą. Toje pat vietoje, cm į cm, mes pasibetonavome pamatą ir pasistatėme medinę tvorą. Naujų permatavimų nedarėme, nes nematėme reikalo. Po penkių metų, po vieno konflikto, kaimynai pradėjo mus terorizuoti, kad esame 2 m valstybės žemėje ir jie pasieks, kad tvorą mums teks nusigriauti. Urbanistikos skyriuje man pasakė, kad išsipirkti neleis. Nes tuomet reiktų visai mūsų gatvei (apie 12 namų) keisti sklypų planą. Vadinasi, tvorą reiktų griauti. Tačiau tie patys kaimynai irgi į valstybinę žemę "įlindę" 0,60 cm. Gatvėje kelias išasfaltuotas, jokių pakeitimų nėra numatyta. Jokie inžineriniai tinklai netrukdo. Ar yra galimybė tuos 2 m išsinuomoti iš valstybės? Gal yra kitas variantas?

Minimalus atstumas tarp gyvenamųjų namų

Koks mažiausiais atstumas gali būti tarp skirtinguose sklypuose statomų gyvenamųjų namų (mūriniai)? Kokiu atstumu nuo kaimyninio sklypo galima daryti inžinerines komunikacijas (grežinys, ar pan.)? Ar galima inžinerines kumunikacijas (grežinį, ar pan.) daryti prie pad sklypo ribos, šalia kelio , t.y. neišlaikyti 3m. atstumo nuo kelio raudonosios linijos?

Kur kreiptis nesutariant dėl sklypo su kaimynais

Kadangi kaimynų malkinė buvo prie pat mūsų sklypo ribos, kur norėjome daryti naują tvorą, permatavome ribas. Vienoje sklypo pusėje atidavėme dalį žemės kaimynams, kitoje savo ribas praplėtėme. Praktiškai skypų plotas nepasikeitė, tačiau prasidėjo nesutarimai su kaimynais. Į mūsų sklypo pusę jie nuvedė vandens nubėgimo lataką. Į langų pusę 30-50 cm atstumu nuo tvoros pasodino dideles tujas. Kur kreiptis esant tokiems nesutarimams?

Kaimynas pasistatė namą nesilaikant 3 m ribos

Kaimynas yra pasistatęs namą nesilaikęs reikalingų 3 m. Dabar dar iš šono prisistatė medinę malkinę ir lietaus nubėgimas padarytas tiesiai į mūsų sklypą. Kur kreiptis, kad žmones įspėtų dėl tokių veiksmų?

Malkinės statymas privačioje valdoje

Ar galima statyti privačioje valdoje medinę malkinę 11 m2?

Sklypo dalinimo procedūra

Turiu 25 a namų valdos sklypą. Ar galiu jį padalinti į keturis lygius sklypus? Dalinti tą sklypą į namų valdos sklypus, kad ateityje galėtų statyti gyvenamus namus. Nuo ko reikia pradėti ir kiek maždaug kainuotų, kokių dokumentų reikia norint padalinti sklypą?

Vasarnamio statyba namų valdos sklype

Noriu paklausti ar galime statyti namų valdos sklype Gluko kaime (urbanistinė zona, ne saugoma teritorija, ne miškas, kaimas) nesudėtingą statinį iki 50kv.m, pasirenkant paskirtį kaip poilsio paskirties arba ūkinės paskirties. Kadangi tai bus tik kaip vasarnamis ir ne nuolat gyvenamas būstas. Manome kad galime, norime pasitvirtinti.

Ar galima namų valdos sklypą padalinti į dvi dalis

Ar galima namų valdos sklypą padalinti į dvi dalis? Sklypas - 37 arų dydžio, kaimo vietovėje.

Geodeziniai matavimai

Noriu paklausti, kokia apytikriai galėtų būti namų valdos žemės kaina (iš viso 26 a) ir geodezinių matavimų darbų kaina? Mums pasakyta, kad namas šiuo metu yra valstybinėje žemėje.

Leistinas statinio aukštis, kai arti kitas sklypas

Koks yra leistinas statinio aukštis, jei atstumas iki kaimyno sklypo ribos tik 1 m?

Sklypo dalinimas dalis

Ar galima padalinti sklypą į kelias dalis. Namų valdos (80 arų sklypo) paveldėtojai yra 4 asmenys. Tuose padalintuose sklypuose statytis planuojame statytis 4 namukus.

Kaip išspręsti gretimų sklypų aukščių skirtumus

Statėme namą pirmiausi tarp kaimynų. Galutiniame rezultate gaunamės "duobėj" tarp dviejų kaimyninių namų: ir iš dešinės ir iš kairės kaimynai pasistatė savo namų cokolius aukščiau ir žada supilti gruntą virš mūsų lygio. Ar tai teisėta? Esant tokiai situacijai, abu kaimynai siūlo įrengti bordiūrus palei tvoros liniją, bet įdomu būtų žinoti - kas turės atlyginti dabar už darbus? Kaip išspręsti gretimų sklypų aukščių skirtumus?

Ar elektros atvedimas į sklypą kompensuojamas

Planuojame į žemės sklypą atsivesti elektrą (t. y. kreipsimės į atitinkamas institucijas dėl techninių sąlygų ir t. t.), ir girdėjome tokias kalbas, kad dalį sumos kompensuoja valstybė. Gal glėtumėte šiuo klausmu truputi išsamiau paaiškinti, ar nurodyti informacijos šaltinį, kuriame galėčiau apie tai plačiau paskaitinėti.

Namo statyba kapinių apsaugos zonoje

Kauno rajone turime 30 arų sklypą, kuriame yra visos miestelio komunikacijos, tačiau negauname leidimo namo statybai, nes sklypas įeina į 300 metrų kapinių zoną, nors aplink gatvė ir pastatyti gyvenamieji namai. Kapinės veikiančios. Patarkite, kaip galėtume šiame sklype statyti namą. Kokios paskirties pastatus galėtume statyti tokiame sklype?

Minimalus atstumas iki upelio

Turiu sklypą netoli upelio, kaimo ribose. Koks tūrėtų būti atstumas nuo upelio iki namo, kad galėčiau namą ten statyti.

Elektros įvedimas į sklypą

Ar reikalingas notariškas savininko sutikimas dėl elektros įvedimo į savo sklypą, kai elektros stulpas stovi kitame sklype? Savininkė buvo davusi žodinį sutikimą, o dabar persigalvojo.

Atstumas tarp seno ir naujai statomo namo

Buvo sklypas su gyv. namu apie 12 a., buvę šeimininkai padalino į du sklypus. Viename sklype liko namas, kitame be statinių. Šio namo ir antro sklypo riba neišlaikyta 3 m atstumas. Antrame sklype planuojama statyti namą. Koks turi būti atstumas tarp seno ir naujai statomo namo? Koks jo aukštis turėtų būti? Ar galima buvo taip padalinti sklypus neišlaikius atstumo tarp sklypo ribos ir seno namo?

Gyvenamojo namo statyba komerciniame sklype

Turiu sklypą, kuris yra komercinės veiklos. Ar galėtume statyti gyvenamąjį namą? Kokios sąlygos?

Ar galima tame pačiame sklype statyti du namus

Norėjau pasiteirauti, ar galima statyti antrą gyvenamąjį namą tame pačiame sklype? Ar prieš tai būtina padalinti sklypą?

Aklinos tvoros statyba

Ar galima nuo kaimynų iš šiaurės vakarų pusės atsitverti skardine tvora, be jų sutikimo? Kokio aukščio turi būti tvora.

Statybos leidimas vasarnamio statybai namų valdos sklype

Planuoju pirkti namų valdos sklypą. Bet namą planuoju statyti tik po 3-4 metų. Pradžiai norėčiau pasistatyti apie 40-50 kvadratų svečių namelį (vasarnamį). Nuo ko pradėti, kokie reikalingi dokumentai statybai?

Ūkinį pastatą užregistruoti kaip gyvenamąjį

Turime namų valdos sklypą Trakų r. 23 arų, jame pastatytas gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. Ar galima ūkinį pastatą užregistruoti kaip gyvenamąjį (aišku jį padaryti gyvenamuoju - rekonstrukcijos ar kt. statybos pagalba)? Ir ar galima tą 23 arų sklypą permatuoti ir padalinti į du namų valdos sklypus? Kur reikėtų kreiptis?

Pirties statybos namų valdos sklype

Laba diena, išnaršiau visą puslapį, bet neradau tinkamos informacijos, turiu sklypą žemės ūkio paskirties ir pakeisiu jį į namų valdos sklypą. Ar namų valdos sklype galima bus statyti pirtį iki 80kv., ar būtinai irgi privalomas gyvenamasis namas pirmiausia? O gal galima pastatyti pirtį ir registruoti kaip vasarnamį?

Leidimas namo statyboms namų valdos sklype

Nusipirkome namų valdos paskirties žemės sklypą Vilniuje. Norime ten statyti namelį iki 50m2, į kurį galėtume važiuoti pailsėti. Statinys atitinka I grupės nesudėtingus statinius. Reikalingas leidimas tokio namelio statybai? Ar jis turės atitikti A+ klasę? Ilgai ieškojau informacijos, tačiau visur nuomonės skiriasi - tikiuosi jog padėsite išspręsti šį klausimą.

Šuns voljero statyba nuo sklypo ribos

Kaimynas stato šuns voljerą 0.5 metro nuo mano namų valdos atžymos. Kadangi tai visai netoli nuo gyvenamo namo, paprašius patraukti toliau, jis nereaguoja. Noriu sužinoti ar jis elgiasi teisingai?

Ar galima sklypą dalinti į nelygias dalis

Turimas 20a. sklypas. Vienoje jo dalyje savininkas jau stato namą, tačiau kitą sklypo dalį norima atskirti ir parduoti. Klausimas, ar galima sklypą dalinti į nelygias dalis, pvz. pardavimui atskirti 9 arus, o namo pusėje palikti 11 arų? Ar visgi būtina dalinti per pusę, po 10 arų?

Ar galima nusipirkti Vilniaus mieste valstybinės žemės namų valdai

Ar yra galimybė nusipirkti Vilniaus mieste pvz. Saulėtekio alėjos gatvėje valstybinės žemės namų valdai, kai nėra nekilnojamo mano turto nei ant jos, nei šalia?. Kokia yra kaina už 1 a žemės? Ar yra tame rajone suskirstyti sklypai, nes vis laikas nuo laiko atsiranda parduodančių komercine kaina buvusios valstybinės laisvos žemės ne prie valdų? Kas tai skirsto?

Kuo skiriasi statyba namų valdoje ir sodo sklype

Norėčiau paklausti, kuo skiriasi namų valdos namas nuo sodo bendrijos namo?

Gyvenamojo pastato statyba žemės ūkio paskirties sklype

Noriu paklausti dėl gyvenamojo pastato statybos žemės ūkio paskirties žemėje. Radau vieną atsakymą: 1) reikia gauti ūkininko pažymėjimą ir daryti kaimo plėtros projekt; 2) rengti detalųjį planą. Kokie veiksmai tolesni pasirinkus detalųjį planą? Kur kreiptis? Ar atlikus detalųjį planą žemė taps namų valda? Jei pasirinkčiau kaimo plėtros projektą, ar nekiltų problemų gaunant ūkininko pažymėjimą, nes mano sklypo plotas tik 13 a.

Ar galiu parduoti dalį sodybos

Sodyba yra regioniniame parke. Ar galiu parduoti dalį sodybos, sakykim tai butų pastatas su žeme skirtas kaimo turizmui.

Teisėta tvoros statyba ant sklypo ribos

Ar statant tvorą reikalingas kaimynų sutikimas, jei tvora su betoniniais pamatais ir pamato kraštas baigiasi lygiai su sklypo riba?

Užstatytos teritorijos ribų keitimas

Ar galima keisti užstatytos teritorijos ribas preliminariai suformuotame žemės ūkio paskirties žemės sklype? Siekiu suformuoti namų valdą naujam vienbučiam statiniui.

Sodo sklypo padalinimas į dvi dalis

Sklype yra 2 namai. Daliname 10 arų sklypą sodų bendrijoje. Kokie turi būti minimalūs sklypo dydžiai? Ar būtinas gretimo sklypo kaimyno sutikimas, bendrijos pirmininko sutikimas?

Ar reikia kaimynų sutikimo norint pakeisti rūsio paskirtį

Ar reikalingas kaimynų sutikimas norint pakeisti rūsio paskirtį (pavyzdžiui į katilinę)? Jei taip, ar užtenka 51% kaimynų sutikimo? Namas - dviejų aukštų, 8 butai, 2 laiptinės. Mūsų rūsys - po mūsų pačių virtuve.

Priešgaisriniai atstumo reikalavimai tarp statinių

Ar kaimynas nepažeidžia priešgaisrinių reikalavimų, jei stato rąstinę pirtį 1,5 m atstumu nuo sklypo ribos? Mano namas - iš tekintų rąstų, nuo kaimyno pirties iki namo - 12 m.

Komercinės paskirties pastatas namų valdoje

Ar galima namų valdos sklype statyti komercinės paskirties pastatą (pvz. pastatą, tinkanti autoservisui)?

Dviejų pastatų statyba namų valdos sklype

Kaimo vietovėje yra 50 arų namų valda, kurioje yra senas gyvenamasis namas su pagalbiniais pastatais. Ar galima tame pačiame sklype pasistatyti kitą namą iki 80 m² užstatomo ploto, negriaunant senojo? Ar reikia tokiam namui projekto ir suderinimų?

Kaimynų sutikimo gavimas vedant elektrą

Į sklypą vedama elektra. Kas turėtų tartis su sklypo kaimynais dėl leidimo pastatyti stulpus, kurie turi stovėti kitų dviejų skirtingų savininkų žemės sklypuose – projektuotojas ar sklypo savininkas?

Ar galima padalinti namų valdos sklypą

Norėjau paklausti, ar galima namų valdos sklypą (rajono teritorijoje, ne mieste) padalinti ar atidalinti žemėtvarkiniu projektu?

Sklypo miesto ribose padalinimas

Turime 20 a namų valdos žemės sklypą, kuris suformuotas atlikus kadastrinius matavimus. Naudojimo pobūdis: mažaukščių gyvenamųjų namų statyba. Dalį minėto sklypo norime parduoti. Kaip reiktų elgtis: kaip jį padalinti (per pusę, po 10 a)? Sklypas įeina į miesto ribas. Ar tokiu atveju būtina daryti dar vieną detalųjų planą (visam sklypui jau yra padarytas). Koks būtų tinkamiausias padalinimo variantas, kad nebūtume labai prisirišę prie žmonių, kurie nusipirks kitą sklypo dalį?

Atstumas tarp skirtingo tipo namų

Koks turi būti išlaikytas atstumas tarp dviejų skirtingo tipo namų – naujai statomo karkasinio namo ir jau gyvenamo mūrinio namo?

Sklypo padalinimas ir antro namo statyba

Planuojame pirkti dar nepadalinto 28 arų sklypo dalį – 15 arų. Sklype be leidimo statybai jau pastatytas namas. Kokių dokumentų reikia dalinant sklypą ir tolesnėms statyboms? Kur kreiptis? Ar po sklypo padalinimo bus galima nusipirktame 15 a sklype statyti namą?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 360748 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3231
Iš viso buvo užduota 147930 klausimų