Statybos leidimas

Rodomi įrašai 1-25 iš 197.
Kokių matmenų pirtelei ir gyvenamajam namui nereikia leidimų? Kokiuose teisės aktuose apie tai galima pasiskaityti?
Per kiek laiko galima tikėtis gauti statybos leidimą, jei visi dokumentai architektui buvo pristatomi laiku? Kiek reikia mokėti už statybos leidimą?
Žadame statyti namą apie 80 m2 sodo bendrijoje. Sode jau yra namukas apie 20 m2. Ar reikia gauti leidimą statyboms ir kokie yra reikalavimai norint statyti karkasinį namą?
Kokia statybos leidimo išdavimo tvarka ir etapai, ar gali architektas atlikti dokumentų parengimo darbus.
Turiu 6a. sodo sklype vasarnamį ir norėčiau priestatėlio, ar reikalingi kokie nors leidimai, ar projektai priestato statybai?
Nusprendėm pasistatyti nedidelį sodo namelį iki 50 kv.m. Pasidariau projektą, buvo atlikta sklypo topografinė nuotrauka, susirinkau visus įmanomus parašus, gavau leidimą statybai. Vėliau sužinojau, kad 1 grupės nesudėtingiems statiniams rajone nereikia jokių projektų ir leidimų. Noriu sužinoti iki kiek kv.m. bendro ploto tiksliai galima statyti be statybos leidimo, 50 kv.m. ar 80 kv.m. Taip pat norėčau sužinoti, ką daryti su projektu, jei noriu padidinti statinio plotą virs 50 kv.m.
Neseniai nusipirkome namą rajono teritorijoje ir norime pristatyti priestatą (24,5 m2). Ar jam bus reikalingas statybų leidimas, jei iki sklypo krašto lieka 3 m? Kur reikia kreiptis?
Turiu sodo namą 94 m2 bendro ploto rūsys, 1 aukštas ir mansarda. Stogas dvišlaitis ir vietomis tęsiasi iki pamatų. Morėčiau sumažinti stogo šlaito nuolydį, kad padidėtų būsto erdvė. Kokie leidimai reikalingi keičiant stogo konstrukciją?
Ar rekalingi leidimai ir projektai perstatant esamą verandą ir padidinant esamos plotą, pakeičiant stogo dangą, šiek tiek paaukštinus? Esamas gyvenamasis plotas 60 m2, veranda padidėtų nuo 5 iki 15 m2.
Namas paruoštas pridavimui su visais reikalingais dokumetais, taciau yra viena bėda. Pastatytas statinys su nukrypimais nuo projekto. Nukrypimai: langai kitose vietose ir skiriasi ju dydis, kitas - stogas dvišlaitis kaip ir leidime, tačiau žymiai mažesnis nuolydis ir pan. Kaip reikėtų elgtis?
Gyv.namas 42 kv.m.yra miesto teritorijoje. Kokio dydzio priestata galiu statyti, kad nereiketu kaimyno sutikimo?
Su draugu perkame pirmąjį mūsų sklypą namo statybai. Sklypo paskirtis namų valda. Kokie kiti sekantys žingsniai būtų, nuo ko reikėtų pradėti statybą?
Noriu pradėti statyti namą, bet dar neturim leidimo ir projekto (tik tvarkomi) ar galima pradėti vykdyti darbus t.y. įvairius žemės kasinėjimus, pasiruošimo darbus, žemės išlyginimo na ir pirmus žingsnius pamatų liejimui?
Planuoju seną šimtmetinį namą rekonstruoti, keisti stogą, jį pakeliant metrą aukščiau ir sienas apmūrijant plytomis. Namas apie 60 kv.m kaimo vietovėj, vienkiemyje. Kokių leidimų ar projektų reikia?
Kuomet statomi du namai tarp kurių yra kiekvienam namui priklausantis garažas, garažai susijungia/liečiasi arba kuomet statomi du kotedžai - ar tokiu atveju tie du namai laikomi kaip vienas statinys ir išduodamas leidimas statybai?
Statybos leidimas yra išduotas Vilniaus rajone statyti namą 1991 m. Statyba yra pradėta. Kiek galioja statybos leidimas? Ar galiu statyti toliau su tuo pačiu statybos leidimu?
Turiu sklypą šalia kapinių, kokiu atstumu nuo kapinių galiu statyti namą.
Turime išduotą statybos leidimą gyvenamam namui ir ūkio paskirties pastatui. Statant pirmą aukštą šie pastatai registruoti kaip nebaigta statyba (gauta pažyma iš statybų inspekcijos dėl atitikties). Toliau vykdant statybas, gyvenamasis statomas pagal projektą, o ūkio paskirties pastatui pastatytas antras aukštas (t. y. padidėjo pastato aukštis, padaugėjo langų, stogo nuolydis nepakito) bei įrengta stoginė automobiliui sujungta su pastatu. Sklypas didelis todėl atitinka visus minimalius atstumus. Pradėtas detalaus planavimo procesas, kad padalinti sklypą į atskiras dalis. Jei bus duotas leidimas sklypai įgaus naujus kadastro numerius. Ar reikia išsiimti naujus statybos leidimus abiems pastatams atskirai? Abu pastatai dar neturės 100 % baigtumo.
Norime statyti 1-os grupės statinį- ūkinį apšiltintą pastatėlį iki 50 kv. m ploto (nes tada nereikia jokio projekto, leidimo). Tik nežinome, ar 50 kv. m yra užstatymo plotas ar bendras namelio plotas?
Noriu daryti remontą blokiniame name. Noriu išgriauti dalį sienos iš virtuvės į svetainę. Sakykite ar man reikalingas leidimas? Jei taip ar imtumėtės daryti, nuo ko reikėtų pradėti, kiek tai kainuotų, kiek maždaug užtrunka leidimo gavimas?
Ar reikalingas rajono architekto raštiškas sutikimas norint pasistatyti 1 grupės nesudėtingą statinį - pagalbinio ūkio pastatą? Jis - ne didesnio nei 50 kv. m. ploto ir ne aukštesnis nei 5 m.
Ar reikia kaimynų sutikimo statant mobilų namelį ant išlietų pamatų savo sklype? Kokių reikia dokumentų norint šitaip pasistatyti namelį? Turiu 6a sklypą Vilniuje, sodų bendrijoje. Sklypas ribojasi su kaimynų teritorijomis, kuriose stovi gyvenamieji namai. Yra padaryti mano sklypo kadastriniai matavimai. Namelis būtų apšildomas, gyvenama greičiausiai ir žiemą. Namelį planuojama statyti ilgesniam nei trijų metų laikotarpiui.
Ar galiu negauti leidimo statybai ant senų pamatų? Kur rasti informaciją apie tai, koks statinys ten stovėjo? Sklypas kraštovaizdžio draustinyje.
Planuoju įsigyti sklypą, kurio didesnioji dalis būtų šlaitas. Ar gali kilti sunkumų derinant statinio šlaite statybą? Ar galiu išvis negauti architekto leidimo tokiai statybai? Sklypas yra žemės ūkio paskirties.
Ar galima statyti pamatus be leidimo?