Laikino statinio statyba žemės ūkio paskirties sklype

Klausimas:
Planuoju įsigyti 0.5ha žemės ūkio paskirties sklypą, įsigyti ūkininko pažymėjimą, kad pradėti ūkininkauti, planuoju ūkininkauti 3metus, kad ateityje kurti sodybą plėtrai savaime suprantama pagal sodybos projektą. Kol ūkininkausiu 3metus, kad pasiekti 3 deklaracijas ir prižiūrėti žemės sklypą, būna įvairūs orai, pavalgyti ir galimai pernakvoti, vasarą netgi ir pagyventi. Ar galiu pastatyti LAIKINĄJĮ modulinį statinį 3metų terminui, kad turėti galimybę tą statinį išardyti ir išvežti jeigu nepatiks ūkininkauti arba atvirkščiai, palikti ir vėliau įtraukti į numatytą projektą sodybai kurti? Taigi tokį leidimą įmanoma statiniui gauti, nes iš esmės jis tik laikinas iki trijų metų, na o laikas parodys ar verta jį palikti laikinu. Turbūt, kad galima tik gavus leidimą kurioj vietoj galima jį laikinai pastatyti.
Komentarai:
Leidimo statyti žemės ūkio paskirtyje kad ir laikinam gyvenamajam statiniui negausite.
Galite pasistatyti ant girnų kilnojamą namelį. Bet turėsite klausimus su komunikacijų prijungimu.
Kaip ūkininkas galėsite statyti pagalbinį ūkio statinį. Manau, ten permiegoti niekas neuždraus.
Naujame Įstatyme aprašyta, kad turite gauti pajamas iš ūkio.
Artūras Želnys, UAB Zemindar
Pasiskaitykit teisės aktus, jums nepakanka turėti 0,5ha žemės reikia 4 kart daugiau. Laikinas statinys yra statinys jam reikalingas leidimas kuris gaunamas pagal visus STR reikalavimus tai pilnavertis projektas ir leidimas. Be leidimo galit tik namelį ant ratų pasistatyti arba palapinę. Tik kilnojamas daiktas.
Lauras Paulauskas, Architektas Lauras Paulauskas
Užsiregistravę
3511 specializuotų įmonių
La
+3706****51
La***********@***il.com
Per mūsų sklypą eina servitutinis kelias. Norime tverti tvorą ties servitutinio kelio riba. Tačiau šita riba patenka į vandens ir elektros apsaugos zonas, kitaip sakant, tvora būtų tarpe tarp vamzdžių ir elektros kabelių, šalia yra ir elektros spinta, kurią tvora "apglėbtų" ir paliktų laisvą priėjimą. Ar įmanoma gauti leidimus tvertis tvorą tokioje vietoje? Jei taip, kokių leidimų reikia ir kaip juos gauti kuo paprasčiau? Gal yra kokia platforma kur pateikti prašymą ar pnš? Pasidalinkite savo žiniomis kaip daryti tokioje situacijoje. Ačiū.
ra
0686***33
ra******@***il.com
Laba diena, Noreciau suzinoti ar leistu statyti ukininko sodyba siame sklype. Kadastrinis numeris: 4400-2813-4168. Gal butu galima susisiekti telefonu
zi
0151******68
zi********@***il.com
Ar reikia statybos leidimo namo statybai 80 kv.m? Megeju sodo zemes sklypas. 0.0975ha. Traku r. sav. Traku m.? Nuo ko man pradeti? Aciu.
vv
0604***71
vv*********@***il.com
L.d. Domintų labai mažo vasarnamio projektas ir statybos leidimas, kadangi sklypo paskirtis yra namų valda.Sklypas yra Alytus rajono savivaldybėje.
ju
+3706*****63
ju***************@***il.com
Laba diena noriu sklype statyti vasarnami. Sklypo paskirtis vienbuciu ir dvibuciu gyvenamuju pastatu teritorija. Ar reikia kokiu leidimu ir kaip pradeti statyba? Imone pagamina ir pastato, kokie mano veiksmai? Sirvintu raj. sav. Jauniunu sen. Griciunu k.
be
+3706*****66
be*****@***il.com
Laba diena, Rašo Jums Lijana, norėčiau užklausti Jūsų, ar galite padaryti (KAD. NR. 4164/0600:217) Baboniškių k., Paberžės sen. pakeisti paskirtį ir suprojektuoti sklypus namų valdai.
ar
0658***14
ar**************@***il.com
Ar galima statyba hidrografiniame draustinyje
au
+3706*****89
au***************@***il.com
Yra žemės ūkio paskirties sklypas 1.98ha, kuriame stovi 100metis medinukas (apie90kv.) su tvarkingais registruotais dokumentais. Jo vietoje norime statyti karkasinį 80kv. namą. Molėtų raj. kaip logiškiausia viską susitvarkyti?
ro
0687***67
ro*******@***il.com
Laba diena. Turiu sklypa Jokubave. Noriu suzinoti kokiu dokumentu reikia, kad pasistatyti nama iki 80 metru ploto?
eg
0605***95
eg****************@***il.com
Ar reikia leidimo pasikeisti stogą paveldo teritorijoje?
Statybos leidimas
Statybos leidimas
Architektas Lauras Paulauskas
717 atsiliepimai 87% rekomenduoja
800 €
idvgroup-namu-projektai.gif
wienerberger-300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 448581 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3511
Iš viso buvo užduota 152913 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 46 specializuotų įmonių