Namų pridavimas

Rodomi įrašai 1-25 iš 87.
Kaip vyksta namo pridavimas, ar kas nors tikrins namo pastatymo darbus? Ar apsiriboja tuo, kad turi namo projektą ir išlaikai namo ribas, o viduje gali būti kas nors pakeista.
Pirkau butą kotedže, jo baigtumas buvo 68 procentai, dabar viską užbaigėme, kiti kaimynai irgi užbaigė įrenginėti. Kur kreiptis, kad gauti pažymą apie 100 % baigtumą, kad paskui galėtume pridavinėti visa namą.
Kas turi būti atlikta norint namą priduoti 100%? Sanitariniai mazgai: grindys, sienos, lubos pilnai įrengtos? pajungti klozetai, kriaukles? Turi būti pastatyti laiptai? (jeigu 2a namas) Turi būti visi jungikliai/rozetes/šviestuvai? Kambariai: turi būti galutinė danga? Įstatytos durys? Katilinė: įrengta pilnai? Turi būti pastatytas ir prijungtas šildymo katilas? Mažas balkonas antrame aukšte: turi būti tvorelė? Sklypo aplinka: kas joje turi būti padaryta? Pridavimui reikalingos namo nuotraukos tik iš išorės? Vidaus jie netikrina?
Kokia namo pridavimo kaina su dokumentų užsakymu, tvarkymu 2019 m.?
Statome sodo sklype 80 m2 gyvenamąjį namą. Kokių dokumentų reikia statybų inspekcijai, kad jis būtų priduotas? Gal kaip sodo namui nereikia rodyti gręžinio ir kitokių dalykų, kurie yra būtini namų valdoje?
Kokie reikalavimai priduodant namą? Ar reikalinga vidaus apdaila: dažytos sienos, įrengtos grindys (dabar tik betonas) ir t.t.? Jeigu suprojektuota stoginė automobiliams ar galima nestatyti nekeinčiant projekto, ar tai trukdytų priduodant?
Domina namo pridavimo esminiai klausimai. Esam gavę statybos leidimą 2016m. 08 mėn. 2017m. pabaigoje galvojame priduoti 100% baigtumui. Kokius dokumentus reikia turėti/rinkti statybų metu (pvz. vesti statybos žurnalą, rinkti statybinių medžiagų pirkimo čekius, statybinių medžiagų atitikties sertifikatus, t.t.)? Taip pat ar pridavinėjant reikės nurodyti statinio energetinę klasę, nes išduotame leidime jos nėra.
Gal galite papasakoti, kiek kainuoja namo įregistravimas, visos komisijos ir t. t?
Pagal 1985 m. gautą statybos leidimą pastatytas sodo namelis iki 80 m2. Yra senas nepriduotas projektas. Kaip dabar reikėtų namą įteisinti, kokie reikalingi dokumentai ir kur kreiptis? Prie namo pristatytas priestatas (be leidimo ir projekto), ar įteisinant senąjį statinį važiuotų tikrinti į vietą?
Norime prisiduoti namą. Ar privaloma rekuperacijos-ventiliacijos sistema?
Kas turi būti atlikta norint namą priduoti 92%? Ir kokie reikalingi dokumentai 92% baigtumo registracijai?
Kokie darbai name turi būti atlikti norint priduoti jo 100 proc. baigtumą? Ar turi būti sudėtos visos vidaus durys, išklotas laminatas, išdažytos sienos ir panašiai? Jei garažas yra prijungtas prie namo, ar reikia garaže ir katilinėje (stovi dujinis Junkers katilas) priešgaisrinių durų?
Noriu pasiteirauti dėl namo pridavimo. Namas pradėtas statyti pagal projektą 2016m. B kategorijos. Girdėjau, kad 2017 metais namus priduoti bus galima tik A kategorijos (čia kaip ir kažkoks naujas įstatymas?). Kaip reikėtų perkelti kategoriją iš B į A? Ar pavyks priduoti namą? Ar čia galioja tik pradėtiems statyti 2017 m.?
Pirkau butą 10-ies butų naujos statybos name. Kokie būtini darbai ir įranga turi būti, kad būtų galima priduoti jį kaip 100% baigtą? Nėra durų kambariuose, virtuvės kriauklės ir jokio ten baldo nėra, skalbimo mašinos, dūmų signalizacijos. Išvardinau tai, ko trūksta. Sienos nudažytos, grindys sudėtos, šviestuvai visur, tualetas, dušas, kriauklė vonioje yra.
Gal žinote, ko būtent reikia priduodant namą: ar sandarumo testo, ar energingumo sertifikavimo, ar ekspertizės? Ar galite kas nors pasiūlyti reikiamą paslaugą? Kokia kaina?
Kokių dokumentų, pažymų ar kitokių veiksmų reikia priduodant gyvenamą namą?
Mūsų namas baigtas statyti 2000 m., bet iki šios nepriduotas. Dokumentuose yra 80 proc. baigtumas. Kokie dokumentai reikalingi norint priduoti namą? Ir nuo ko reikia pradėti?
Gavau rajone žemės ūkio paskirties statybos leidimą. 2016 metais pradėjau statyti namą. Kada reikia pateikti statybos inspekcijai kiek yra pastatyta? Sako jog reikia po 3 metų ar po 5 metų, o gal iš viso nereikia pateikti kol statau?
Reikia parengti darbo projektą namo pridavimui. Domina kaina.
Ar būtini sklypo kadastriniai matavimai namo pridavimo metu?
Kokių dokumentų reikia įregistruojant Registru centre sodo namą sodų bendrijoje iki 80 kv.m? Pamatai baigti, sienos į pabaigą.
Sodų bendrijoje, kaimo vietovėje yra registruotas sodo pastatas ~58 kv.m. 2016 metais pradėta rekonstrukcija - padidintas plotas pastatant priestatą, perstatytas antras aukštas, pakeisti langai ir stogas. Ar pernai metais buvo reikalingi kokie nors dokumentai, tokiems veiksmams atlikti? Kokių dokumentų reikia dabar norint registruoti rekonstruotą sodo pastatą iki 80 kv. m, kurio rekonstrukcija prasidėjo 2016 m.?
Planuoju pirkti sodo namą 74m2 ir įsirengti gyvenimui. Buvęs senas namas, apstatytas naujai silikatinėm plytom ir rekonstruotas - 2001 metais. Užbaigtas pilnai tik nesutvarkyti dokumentai, juose nurodo 77 proc. baigtumą. Ar bus daug problemų susitvarkyti pilnai su baigtumu?
Domina namo pridavimas. Name, kuris yra sodo bendrijoje, pirmame aukste turi 50 kv. m, o antro auksto siena yra 1.5 m aukscio, ir ten yra padaryti kambariai. Ar priduodant toki nama bus skaiciuojama antro auksto kvadratura ?
Domina namo pridavimas. Ar galima priduoti namą, jeigu jis 100% nėra užbaigtas? Ir kiek % turi būti padarytas, kad galima būtų priduoti?
 
Sritis:
Sritis: