Konstrukciniai skaičiavimai

Rodomi įrašai 1-15 iš 15.
Kaip skaičiuojasi žemės užstatymo plotas? Atkreipėme dėmesį, kad dauguma pusė sklypo būna užstatyta, bet pagal įstatymą tik apie 20% galima užstatyti. Nuo ko priklauso užstatymo procentas?
Koks turėtų būti maksimalus individualaus mažaaukščio namo aukštis ir jei yra keletas galimų aukščių nuo ko jie priklauso?
Noriu projektuoti ūkinį pastatą rajone ir noriu sužinoti ar II-grupės nesudėtingas statinys iki 80 m2 užstatymo plotas t.y. nuo išorinės sienos krašto iki išorinės sienos krašto, ar vis tik bendra visų patalpų suma. Kaip skaičiuojamas patalpų plotas?
Kaip apskaičiuojamas mansardos plotas, jei statinys yra II kategorijos? STR reglamente rašo, kad nišos iki 1.6 m aukščio ir ploto apskaita neįeina. Kodėl tuomet pirmojo aukšto plotas skaičiuojamas pagal išorines sienas?
Kaip skaičiuojamas atstumas iki sklypo ribos? Sodų bendrijoje atstumas iki sklypo ribos skaičiuojasi nuo pamato ar nuo stogo?
Ar rūsys yra įskaičiuojamas į statinio plotą?
Kiek gali kainuoti konstrukcinės dalies projektas medinio karkaso 1 aukšto apie 90m2 namo, dvišlaitis stogas?
Sklypas yra 34 arai. Kiek ploto kvadratais galiu užstatyti? Sklypas yra bendrasavininkų. Vienas valdo 15 arų, kitas 19 arų. Kiek kuris gali užstatyti savo teritoriją kvadratiniais metrais?
Statoma pirtis, nereikalaujanti leidimo nei projekto ūkininko sodyboje, už apsauginės vandens zonos. Kaip skaičiuojasi statinio BENDRO PLOTO kvadratūra? Iš vidaus ar iš laukinės pusės? Ir kokio kvadratūros limito negalima viršyti su šiuo statiniu.
Kokią informaciją be namo projekto ir geologinių tyrimų reikia pateikti konstruktoriui, kad paskaičiuotų pamatų apkrovas? Ar šiame etape būtina žinoti tikslų blokelių ir stogo dangos tipą (čerpė ar skarda)? Man atrodo, kad ta informacija turi didelę įtaką namo pamatų apkrovų paskaičiavimui. Man pasirodė keista, kad konstruktorius šitos informacijos nesiteiravo. Mano klausimas būtų ar konstruktoriui pakanka žinoti, kad namas bus mūrinis ir kiek aukštų ar visgi reikia detalesnės informacijos kaip aš ir galvoju?
Norėjau pasiteirauti, kaip skaičiuojamas sodo namo naudingas plotas? Nusipirkau sodo namą, kurio bendras naudingas plotas 92,43 kv.m. Iš jų 50,56 kv.m pagalbinis ir 41,87 kv.m norminis. Klausimas toks, jei aš noriu sumažinti pagalbinio ploto ir pasididinti norminio ploto skaičių ar man reikia sodo namo rekonstrukcijos plano, statybos leidimo ir pan.? Keisdamas plotą, noriu pakeisti sodo namo stogo konstrukciją ir fasadą, išgriauti vieną namo sieną ir kambarį sujungti su lauko sandėliuku, į kitą vietą perkelti laiptus į antrą aukštą. Kokie dokumentai man reikalingi, norint padaryti tokią rekonstrukciją?
Ar į gyvenamojo namo užstatymo plotą skaičiuojamas lodžijos plotas?
Norime alytnamio antrą aukštą pakelti ir palikti vienšlaitį stogą, bet abejoju dėl karkaso stiprumo. Ar galite atsakyti į ką turėtume atkreipti dėmesį prieš darant rekonstrukciją?
Suprojektuotas karkasinis naujos statybos pagalbinis ūkinis pastatas, bet galvojame jog norėtume jį statyti iš blokelių. Statant iš blokelių ir jį apšildant, jo ilgis ir plotis padidėtų po 26cm. Norėjau paklausti ar reikia keisti projektą keičiant namo konstrukcijas (iš medinio karkaso į mūrą)?
Ar į bendrą patalpos plotą įskaičiuojamas židinių, koklių krosnių plotas?
 
Sritis:
Sritis: