Ūkininko sodybos formavimo kaina

Domina ūkininko sodybos formavimo kaina žemės sklype.

Kaimo plėtros projektas ūkininko sodybai

Turiu 0,55 ha žemės sklypą Vilniaus raj., Siužonių sen. Lygialaukio kaime ir noriu pasiruošti kaimo plėtros projektą ūkininko sodybai. Topo nuotraukos dar nėra, tik žemės sklypo planas. Ar galėtumėt šiuos darbus atlikti, per kiek laiko ir kiek tai kainuotų?

Kaimo turizmo sodybos statyba

Turiu 3 ha. žemės sklypą ir ūkininko pažymėjimą. Norėčiau pastatyti apie 200 kv. m namą ir dvi pirtis. Viena pirtis būtų iki 80 kv. m, o kita - virš 80 kv. m. Ar kiekvienam pastatui reikia atskiro leidimo statyboms? Tai būtų kaimo turizmas. Kas planuoja ir patvirtina statinių planus?

Statyba žemės ūkio paskirties žemėje be statybos leidimo

Kokia statyba leidžiama žemės ūkio paskirties žemėje be statybos leidimo? Žemė yra miesto teritorijoje.

Kaimo turizmo sodybos įrengimas žemės ūkio paskirties sklype

Turiu kiek daugiau nei pusę hektaro žemės ūkio paskirties sklypą, greitai jau turėsiu ūkininko pažymėjimą. Ar galiu statyti kaimo turizmo namelius, pirteles ar poilsio mini namelius (iki 20kv.m) tame sklype? Viskas bus nuomai, ar kaip kaimo turizmo stovyklavietė ar pan. Kokių dokumentų reikia? Ir kur pirmiausiai reiktų kreiptis?

Statyba žemės ūkio paskirties žemėje

Kokių statinių statyba yra galima žemės ūkio paskirties žemėje?

Kokiais atvejais reikalingas kaimo plėtros projektas ūkininko sodybai statyti

Galbūt galit papasakoti kokiais atvejais yra reikalingas kaimo plėtros projektas ūkininko sodybai statyti?

Kaimo plėtros žemėtvarkos projektas kito žmogaus vardu

Nusipirkau žemės ūkio paskirties žemės sklypą, jame jau padarytas kaimo plėtros žemėtvarkos projektas, parinkta vieta statyboms. Bet visas projektas yra man pardavusio asmens vardu. Ar man jis galios? Ar pasikeitus savininkui reikia viska daryti iš naujo? Projektas padarytas 2009 metais.

Leidimas namo statybai pagal kaimo plėtros projektą

Sveiki, norėčiau sužinoti ar reikia leidimo namo statybai, ne miesto teritorijoje, pagal kaimo plėtros projektą. Projektas yra pradėtas ūkininko sodybos statymui. Ar yra skirtumas kokį namą rengiamasi statyti? 80 kv.? Ar 100kv.?

Ūkininko sodybos statyba pagal kaimo plėtros projektą

Esame ūkininkai ir turime žemės ūkio paskirties sklypą su parengtu kaimo plėtros projektu gyvenamojo namo statybai. Norime šį sklypą parduoti. Ar kitas asmuo (ne ūkininkas), įsigijęs šį sklypą su projektu, galės statyti jame namą? Ar mes, pardavę šį sklypą, ir įsigiję kitą, galėtume jame vėl daryti kaimo plėtros projektą? Nes įstatyme nurodyta, kad ūkininkas gali turėti tik vieną ūkininko sodybą.

Ūkininko sodybos formavimas

Planuoju įsigyti ūkininko sodybą, 1.2 ha žemės, sklype stovi namas, kuris yra įregistruotas kaip ūkinis pastatas. Yra statybos leidimas dar trims pastatams. Pats sklypas yra Neries regioniniame parke. Iškilo tokie klausimai: ar reikia turėti ūkininko pažymėjimą, norint šį sklypą įsigyti ir po to gyventi? Ar galėsiu šiame name gyventi, turėti normalų adresą? Ar galėčiau šį sklypą padalinti į dvi dalis ir padaryti dvi ūkininko sodybas?

Ūkininko ūkio formavimas

Planuoju lankyti kursus ūkininko pažymėjimui, tuomet įsigyti ž.ū. sklypą namo statybai. Turint ūkininko pažymėjimą ir ž.ū sklypą, kokie turi būti sekantys žingsniai gauti leidimą statybai? Kiek laiko gali užtrukti iki statybos leidimo gavimo bei kiek tai preliminariai kainuotų? Kokius reikėtų mokesčius mokėti jeigu asmuo dirbantis pagal darbo sutartį įgijęs ūkininko pažymėjimą, pastato gyvenamąjį namą, bet ūkyje augina daržoves savo reikmėm (nevykdo ūkinės veiklos)?

Kaimo plėtros žemėtvarkos projekto kaina

Reikia parengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą žemės ūkio veiklai reikalingų ūkinių statinių statybos vietai parinkti? Veiksmas Vilniaus rajone. Žemės plotas 1ha. Kas tai atlieka ir kiek tai gali kainuoti?

Namų statyba žemės ūkio paskirties sklype

Planuojame įsigyti 1,2ha žemės ūkio paskirties sklypą. Esu ūkininkas. Sklypas yra geltonojoje zonoje. Ar įmanoma statyti gyv.paskirties 120kv. namą bei 3-is poilsio paskirties namukus iki 30kv.? Kokie būtų reikalingi leidimai?

Ūkininko sodybos statyba miesto plėtros zonoje

Noriu įsigyti 5ha žemės ūkio paskirties sklypą kaime. Sklype noriu pasistatyti gyvenamą namą, nemažas dirbtuves ir minimaliai ūkininkauti (t.y. reikėtų statyti sandėlį, šiltnamius ir pan.). Kaip suprantu paprasčiausias variantas būtų registruoti ūkininko ūkį, statyti ūkininko sodybą. Problema jog sklypas randasi miesto plėtros zonoje ir ūkininko sodybos statyba kaip suprantu ten negalima. Kokias turiu išeitis?

Juridinio asmens formuojama ūkininko sodyba

Ar įmanoma juridiniam vienetui formuoti kaimo plėtros projektą ir statyti ūkininko sodybą? Jeigu žemė priklauso juridiniam vienetui ar galima fiziniam asmeniui neturint nuosavybės į sklypą formuoti kaimo plėtros projektą?

Ūkininko sodybos statyba

Turime beveik 2 ha žemės paskirties sklypą su išskirtu apie 0,3 ha sklypu ūkininko sodybai. Šiame sklype pastatėme sodybą, bet kitiems pastatams sodybai išskirtame sklype vietos nepakanka, tam įtakos turi ir sklypo forma. Ar galima kitus pastatus, kaip sandėliavimo, gamybos ar pirties pastatus statyti už išskirto sodybai sklypo ribų? Ar galima padidinti ūkininko sodybai skirtą sklypą? Ar galima pakeisti viso 2 ha sklypo paskirtį iš žemės ūkio į ūkininko sodybos sklypą?

Sodo namo statyba žemės ūkio paskirties sklype

Turiu 15a sklypą žemės ūkio paskirties. Ar privalomas infrastruktūros mokestis ir sklypo paskirties keitimas, jei planuoju statyti iki 80kv. namą? Jei tokio negaliu, tai kokį namelį leidžia?

Kada reikia rengti kaimo plėtros projektą

Žemės ūkio paskirties sklype (sodyba dalyje sklypo) griaunamas senas gyvenamasis namas ir rekonstruojant kelis greta stovinčius ūkio pastatus, įrengiamas gyvenamasis namas. Klausimas: ar reikia parengti kaimo plėtros projektą, suformuojant sodybą ir nustatant jos užstatymo reglamentą?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366434 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150857 klausimų