Langų angų didinimas ne pagal namo rekonstravimo projektą

Turiu gyvenamojo namo rekonstravimo projektą ir leidimą. Noriu (ne pagal projektą) padidinti 2 langų angas, plotis bei aukštis išlieka pagal projektą, keisis tik lango ilgis, t.y. bus pailgintas iki grindų. Ar tokiems pakeitimams reikalinga užsakyti laidą A? Ar reikalingas bendraturčio sutikimas? Kaip suprantu, tai neesminis projekto pakeitimas.

Rūsio ploto įskaičiavimas į sodo kvadratūrą

Turiu sodo namą, miesto ribose, kurio bendras plotas 64kv.m. 1 aukšto su mansarda, naudingas plotas 44kv.m ir norime pasididinti iki 80kv.m. Statinio paskirtis liks ta pati. Esminis klausimas ar šioje situacijoje rūsio plotas įsiskaičiuoja ir turiu galimybę priestatą statyti tik 15kv.m ar nesiskaičiuoja ir drąsiai galima 30kv.m lipdyti?

Dokumentai seno namo rekonstrukcijai

Galvojame rekonstruoti seną namą, kur reikia kreiptis ir su kokiais dokumentais dėl leidimo pradėti darbus?

Rekonstrukcijos projekto kaina

Kiek kainuotų rekonstrukcijos projektas sodo namelio į 80 kv.m gyvenamąjį namą?

Seno namo rekonstrukcija

Nusipirkome senos statybos namą. Norėtumėme praplėsti vieną namo kampą apie 6 m2, pakelti antro aukšto sienas (antras aukštas buvo visai neįrengtas ir jo nėra namo planuose) ir perdengti naujai daugiašlaitį stogą. Ar reikalingas koks leidimas/projektas?

Kambario sienos griovimas daugiabutyje

Norime nugriauti vieno kambario sieną stambiaplokščiame daugiabutyje. Siena yra 7 cm storio (kitos sienos apie 13cm). Buto projekte visos sienos nupieštos vienodo storio. Vietiniai architektai tvirtina, kad tai pertvaros, bet neturi tokios teisės patvirtinti tai raštiškai. Sako, kad reikia eksperto ar konstruktoriaus. O vyriausias miesto architektas sako, kad stambiaplokščiame name visos sienos yra laikančios. Kas galėtų nustatyti ir patvirtinti ar paneigti, kokios tai yra sienos iš tikrųjų. Kokie tai bus darbai: paprastas remontas ar kapitalinis?

Kas yra kapitalinis remontas

Noriu nuosavam name pakeisti el.instaliaciją, vietoj lango įdėti duris ir perdaryti vidinius laiptus į 2trą aukštą. Čia jau būtų kapitalinis remontas ir reiktų projekto ir leidimų? Kas yra kapitalinis remontas?

Ar reikia perdaryti dokumentus, jei buvo namo rekonstrukcija

Ar reikia perdaryti dokumentus, jei buvo rekonstrukcija nuosavo namo: pakeista stogo danga, pakeisti langai, apšiltintos sienos ir įrengta bio-kanalizacija, prieš tai jokios kanalizacijos nebuvo. Kur turiu kreiptis ir kiek man tai kainuos?

Statybos ant senų pamatų

Turime žemės sklypą 23 ha. Dabar atliekame geodezinius matavimus. Sklype yra seni namo pamatai, norime ant jų pradėti vasarnamio (apie 90 m2) statybą. Taigi norėjau paklausti, kokių dokumentų man reikia, kad galėčiau statyti ir kiek maždaug galėtų kainuoti visų reikalingų dokumentų sutvarkymas?

Dokumentai sodybos rekonstrukcijai

Sodyboje yra senas medinis namas. Norėčiau pdaryti namo rekonstrukciją: namą apmūryti, pakelti stogą ir padaryti priestatą. Kokių reikėtų dokumentų ar leidimų atlikti tokią namo rekonstrukciją.

Namo rekonstravimas be leidimo ir projekto

Ar galima be jokių leidimų ir projekto rekonstruoti namą ir tik po to tvarkytis dokumentus? Norime tą daryti šią vasarą, bet vien dokomentų parengimas trunka kelis mėnesiu, tai viskas nusikelia į kitus metus.

Nuo ko pradėti norint rekonstruoti namą

Planuoju rekonstruoti seną medinį namą, nuo ko reikia pradėti?

Leidimas rekonstruoti ūkinį pastatą

Noriu rekonstruoti ūkinį pastatą, tai yra pakeisti ir pakelti stogą, permūryti sienas. Plotas nesikeistų. Kokių dokumentu reikia, leidimų? Pastatas Kauno mieste. Kur turiu kreiptis dėl leidimų?

Seno namo demontavimas, naujo statyba

Nuosavame sklype, vienkiemyje, buvusioje senoje sodyboje, norėčiau statyti namą, todėl kilo keletas klausimų: 1) ar norint nugriauti seną gyvenamajį namą reikia gauti leidimus ar kitaip derinti su savivaldybės institucijomis? 2) ar galima pačiam, patvirtinus projektą ir gavus reikalingų institucijų leidimus, statyti namą? Tai yra, nesamdant rangovo? 3) ar yra numatyta LR įstatymuose, kokios turėtų būti gyvenamajame name patalpos, pvz, ar galimas toks variantas - biotualetas lauke, o ne name be visų požeminių vamzdynų išvedžiojimų, įskaitant ir geriamojo vandens (tam puikiai tinka šulinys? 4) gal būtų įmanoma apytiksliai sužinoti, kiek kainuotų projektas gamma?

Buto perplanavimo ir įteisinimo kaina

Turime 4k. butą 91 kv.m, 1 aukštas. Kiek kainuos buto pilnas perplanavimas ir įteisinimas?

Nuo ko pradėti rekonstrukcijos darbus

Noriu rekonstruot namą. Nuo ko turiu pradėti? Ir kur reikėtų kreiptis? Namas nedidelis 55 kv.

Sodo namo rekonstrukcijos kaina

Norėčiau rekonstruoti 80 m2 sodo namą. Kiek galėtų kainuoti architekto paslaugos?

Senos statybos mūrinio namo renovavimas

Noriu renovuoti senos statybos mūrinį namą. Reikia keisti stogą kurį noriu dar pakelti ir įrengti viršuje gyvenamąsias patalpas. Reikia perstatyti ir praplėsti lauko verandą, įrengti name vonios kambarį, pastatyti tualetą su dušo kabina(kiurių nėra įrengta esančiame name). Apšiltinti visą namą iš lauko pusės. Iš esmės reikia renovuoti visą namą. Noriu iš jūsų sužinoti kokių ir kam leidimų reikia?

Namo rekonstrukcijos projekto kaina

Kiek kainuotų parengti medinio namo rekonstrukcijos projektą?

Energiniai reikalavimai seno namo rekonstrukcijai

Net nežinau kaip pavadinti. Sakysim būtų senas namas ir rekonstrukcija. Ar jam galiotų visi A++ energiniai reikalavimai? Kaip būtų su sena, kokiais 1990 m. pradėta ir nebaigta statyba? Norint pabaigti kaip suprantu atsirastų A++.

Kuo skiriasi rekonstrukcija ir nauja statyba

Ūkiniame pastate vykdau veiklą. Pastatą norėčiau stipriai rekonstruoti ir padidinti pastato plotą. Ar tai bus reglamentuojama kaip nauja statyba, ar rekonstrukcija? Iš esamo pastato liks tik fasadas.

Vietoje seno pastato statant naują bus nauja statyba ar rekonstrukcija?

Nusipirkau seną sodybą 80,02 kv.m ploto ir noriu jos vietoje statyti naują namą 1 aukšto su mansarda. Pirmo aukšto plotas bus 85 kv.m, o mansardos plotas 70 kv.m, pamatai nežymiai kis. Čia bus kaip nauja statyba ar rekonstrukcija?

Leidimas statyti priestatą prie namo

Nuo ko reikėtų pradėti norint pristatyti gyvenamojo namo priestatą? Kokių leidimų reikia bei projektų?

Namo fasado keitimas be projekto

Ar galima rastinio namo sienas apmūryti blokeliais be projekto? 50 kv. metrų namas žemės ūkio paskirties, statytas prieš 100 metų. Namo sienų ir stogo konstrukcija nesikeis.

Projektas norint paaukštinti stogą

Ar keičiant stogą ir jį per pusę metro paaukštinant reikia projekto? Namas kaimo vietovėje.

Norime griauti seną namą ir statyti naują

Norime griauti seną namą ir statyti naują. Nuo ko reikia pradėti darbus ir kur kreiptis?

Antro namo aukšto rekonstrukcija

Yra dviejų aukštų namas, norime įsirengti antrą aukštą, pakeisti planus. Ar antro aukšto sienos būtinai turi sutapti su pirmo aukšto? Ar reikės daryti viso namo naujus planus, jei mums priklauso tik antras aukštas?

Ar galiu renovuoti stogą be leidimų

Man padovanojo raudonų plytų, vokiečių laikais statytą(1908 m. pradėta statyti-parašyta ant akmeninių pamatų, buvo vieną kartą nudegusi ir perstatyta 1926 parašyta viršuje - sodybos priekyje) sodybą. Dabar ji yra avarinės būklės. 15 metų nekūrenta, pelėsis viduje, grybas. Bet labai graži iš išorės. Pamatai - akmeniniai, bet idealios būklės. Bet viena mūro siena išsipūtusi, kita, galinė - suskilinėjusi. Stogas čerpinis, kiauras - bėga lietus. Noriu paklausti, ar galiu renovuoti stogą be jokių leidimų? Daug kas siūlo griauti, nes labai sodybos būklė baisi. Tiesa, į paveldą sodyba neįtraukta.

Pagal parengtą projektą negaliu gauti leidimo rekonstrukcijai

Architektui pateikėme prašymą parengti rekonstruojamo namo techninį projektą. Iš savivaldybės reikiamus dokumentus surinkau pati, padarė projektą, sumokėjau pinigus. Architektas pas visuomenės sveikatos centro direktorių dėl pažymos nėjo, pareiškė, kad dėl to nebuvo tartasi. Man ten nuėjus parašė išvadą, kad techninis projektas neatitinka visuomenės sveikatos saugos teisės aktų reikalavimų. Architektas taisyti projektą atsisako. Ką man daryti, negaliu gauti leidimo namo rekonstrukcijai. Ačiū už atsakymą.

Garažo atstatymas tai kapitalinis remontas ar rekonstrukcija

Sveiki, turiu pastatą-garažą. Jo sienos bei stogo konstrukcijos stipriai išlinkusios ir sutrūkinėjusios (plytos ir gelžbetonio perdangos). Norėčiau jį nugriauti ir atstatyti pilnai tokių pačių matmenų kaip buvo, laikančiosios konstrukcijos irgi būtų tokio paties tipo kaip buvo. Kitaip sakant naujomis medžiagomis perstatyti pastatą. Ar tai būtų kapitalinis remontas ar rekonstrukcija?

Dokumentai reikalingi namo rekonstrukcijai

Norime atlikti namo rekonstrukciją. Norėčiau sužinoti kokie reikalingi dokumentai perdarant namo planą.

Projektas stogo keitimui

Nusipirkau namą ir paaiškėjo, kad stogas leidžia. Laikinai užtaisėme, bet reikalingas naujas stogas. Buvo bituminis, planuoju keisti į skardą. Visą kitą lieka tas pats. Ar reikalingas projektas bei leidimai kokie?

Minimali energinė klasė rekonstruojant namą

Turime senos statybos namą. Jame nėra san.mazgų, neprijungtas vandentiekis, viską ketiname pasidaryti. Taip pat planuojame daryti rekonstrukciją, nes norime statyti priestatą ir pakeisti išplanavimą. Namas yra Vilkaviškio r. ir ~100-120kv. Klausimas kokia minimali energinė klasė bus privaloma? Nejaugi teks spausti iki A++, nes rekonstrukcijos išlaidos tikrai viršys 25proc. namo vertės. Ar bus pakankama pasiekti B arba A klasę?

Sodo namelio ploto didinimas iki 80m2

Norime plėsti sodo namelį iki 80 kv.m, namas yra miesto teritorijoje, sodų bendrijoje. Namo dabartinis plotas dokumentuose 64 kv.m, iš jų 4 kv.m yra rūsio plotas. Tad būtų tokie klausimai: kokį plotą galima dasistatyti? 20 ar 16 kv.m? Nes vieni sako, kad rūsys įsiskaičiuoja, o kiti kad ne. Ar reikalingi ploto didinimui kokie dokumentai? Jei taip, kur juos gauti? Kaip skaičiuojamas laiptinės plotas? Skaičiuojamas tik aikštelių plotas ir pačių laiptų užimamas plotas?

Namo rekonstrukcijos projektas

Norėjau pasiteirauti, jei namas yra medinis ir mes norime jį nugriauti, bei statyti naują iš blokelių toje pačioje vietoje tik dastatant nedidelį priestatą ir pakeliant stogą. Šie visi veiksmai skaitytųsi rekonstrukcija ar naujo namo statyba ir reikėtų visiškai naujo projekto?

Leidimas remontui ir rekonstrukcijai

Mieste turiu sklypą, kuriame stovi medinis vieno aukšto namas. Ar galiu be leidimo jį apmūryti ant naujų pamatų ir truputį iškelti, kad palėpeje įrengčiau kambarį?

Namo nugriovimas ir naujo pastatymas

Nupirkau seną namą su ūkiniu pastatu, bet namas blogos būklės. Ar galiu ir kokie reikalavimai nugriauti visai ta namą o ūkinį pastatą registruoti kaip gyvenamą. Gal yra kitokie sprendimo būdai, ieškau priimtiniausio varianto.

Papildomas langas daugiabutyje

Dviaukštis daugiabutis, miestelyje. Noriu viename kambaryje išsimušti dar vieną langą. Keistųsi fasado išvaizda. Žinau, kad reikia gyventojų sutikimo, bet ko dar reikia? Ir nuo ko pradėti?

Namo rekonstrukcijos pridavimas

Pirkome namą, kuris yra jau praplėstas. Kiek suprantu antrame aukšte buvo tik palėpė, bet seni šeimininkai pakėlė stogą ir padarė kelis kambarius. Tačiau namo dokumentuose nėra to fiksuota. Vis dar parašyta, kad namas yra 80 kvadratų, nors realiai yra apie 130. Sakykite ką tokiu atveju daryti mums dabar?

Projektas padidinti stogą

Nusipirkau seną rąstinį namą, noriu rekonstruoti stogą iš dvišlaičio į keturšlaitį, dasidurti apie 6 kv.m ploto ir apie 60-80 kv.m terasa. Terasa būtų po bendru stogu su namu. Ar reikalingas projektas?

Sodo namo rekonstrukcija į gyvenamąjį namą

Noriu žinoti, ką turėčiau daryti, kai SB sodo sklype yra sodo namas (šiuo metu 60 kv.m) ir noriu praplėsti, apšiltinti ir įforminti kaip gyvenamą namą? Ar nuo gyvenamo namo kvadratūros priklauso tam tikri reikalavimai ir formalumai? Tarkim, jei tai bus iki 80 kv.m ar nuo 80 kv.m namas? O gal geriausia būtų nugriauti esantį sodo namą ir pastatyti naują formalumų tvarkymų atžvilgiu?

Kas gali paruošti namo rekonstrukcijos projektą

Turiu statybos inžinieriaus diplomą. Ar galiu pats pasiruošti savo namo rekonstrukcijos projektą? Ar tai atlikti gali tik projektuotojas?

Kada reikalingas rekonstrukcijos projektas

Pirkau namą kaimo vietovėje, mūrinis iki 80 kv. vieno aukšto. Noriu keisti stogą, įrengti palėpinius kambarius, keisti langų dydį ir vietą, griauti sieną ir sujungti du kambarius. Ar visiems šiems darbams reikia projekto? Kuriems nereikia? Kada reikalingas rekonstrukcijos projektas?

Seno sodo namo rekonstravimas į gyvenamąjį namą

Svarstome pirkti sodo namo, kurį norėtume rekonstruoti į gyvenamąjį namą, bet neturime nuovokos, kiek darbai gali užtrukti, kiek kainuoti ir su kokiais sunkumais galima susidurti. Suprantu, kad reikėtų gauti statybos leidimą ir pasidaryti rekonstrukcijos projektą. Tačiau skaičiau, kad nuo 2016 11 01 naujiems statybos leidimams būtina A klasė. Ką tai reiškia? Ar visada galima išspausti A klasę iš senos statybos sodo namo? Ar darbai susiveda tik į šiltinimo medžiagas, ar gali tekti jas apmūryti kokiais blokeliais? Ar visais atvejais reikėtų šiltinti ir pamatus?

Kaip turi būti įteisintas po rekonstrukcijos naujas butas

Kaip turi būti įteisintas po rekonstrukcijos naujas butas?

Langų keitimas - rekonstrukcija ar remontas

Noriu mediniame name pakeisti langus, ir kelis langus padidinti. Tai bus rekonstrukcija ar remontas? Ar tokiems darbams reikalingas projektas?

Namo rekonstrukcija ar nauja statyba

Dabar tokia situacija, jei seną namą nugriausiu ir statysiu naują, skaitysis naujo statyba? Pamatus reiks perdaryt, bet toje pačioje vietoje ir jei seną namą apmūrysiu ir viduje pakitimų įvyks, skaitysis rekonstrukcija ar kaip?

Sodo namo rekonstrukcija

Sodo bendrijoje ne miesto teritorijoje planuojame rekonstruoti sodo namelį iki 80kv.m. Statybos darbus vykdysime savo jėgomis. Norime sužinoti ar reikalingas (būtinas) projektas, leidimas? Ar reikia pranešti kam nors, ar galime tiesiog ramiai užsiimti rekonstrukcija? Užbaigus darbus, ar reikės kam pridavinėti ar įregistruoti, tvarkyti kokius dokumentus? Kokia popierizmo, pranešimo kam nors eiga? Šiuo metu yra atlikti seno namelio kadastriniai matavimai bei sklypo geodeziniai matavimai.

Buto rekonstrukcijos projektavimas

Buto rekonstrukcijos projektavimas. Ar įmanoma šį butą pritaikyti 4 asmenų šeimai auginančiai berniuką ir mergaitę. Tėvų miegamasis ir kiekvienam vaikui po atskirą erdvę?

Stogo konstrukcijų keitimas

Keičiant keturšlaičio namo stogo dangą norima jį pakeisti į dvišlaitį. Ar stogo konstrukcijų keitimas, tai paprastas remontas ar rekonstrukcija?

Namo išplanavimo keitimas

Nusipirkome dviejų aukštų namą su rūsiu bei garažu, bet mums nepatinka išplanavimas, todėl norėtume jį pasikeisti. Visos sienos išlieka, dar pasistatytų dvi pertvaros ir virtuvės bei valgomojo vietos pasikeistų. Ar reikia tokiems pakeitimams keisti projektą ir gauti kažkokius leidimus?

Projektas namo griovimui

Turiu žemės sklypą su jame stovinčiu gyvenamuoju namu ir ūkiniu pastatu. Namą norime griauti. Seno namo pamatą galbūt pavyks renovuoti. Pats namas yra apie 70kv/m. Šiek tiek norėtume pasididinti. Ką turime daryti, kokie žingsniai turėtų būti?

Ar nesutrukdys pirkti namą, jei rekonstrukcija neįteisinta kaip baigta

Norime pirkti sodo namą. Jame atlikta rekonstrukcija - pristatyta patalpa. Statybų leidimas ir planas yra, bet rekonstrukcija neįteisinta kaip baigta. Ar tai nesutrukdys pirkti namo? Ar rekonstrukcija turi būti įregistruota kaip baigta? Ir kiek maždaug kainuoja rekonstrukcijos įregistravimas kaip baigtos?

Bendrasavininko sutikimas rekonstrukcijai, kai stogas yra avarinės būklės

70 metų senumo medinė troba priklauso 2 savininkams (viena pusė vienam, kita - kitam). Stogo danga - asbestinis šiferis. Visas stogas yra avarinės būklės. Gegnės yra senos, suskilinėję, supuvę rastai, o vietoje grebėstų - supuvę lazdyno pagaliukai, kurių daugelis jau yra sulūžę, kai kurie šiferio lakštai yra suskilę, skylėti ar baigia visai nukristi. Vienas iš trobos savininkų nori keisti trobos stogą (savo pusės, nekeičiant stogo aukščio ir kitų parametrų, dedant neasbestinį naują šiferį, naujas medines gegnes, grebėstus ir t.t.). Kitos pusės savininkas nenori duoti sutikimo stogo keitimui. Klausimas - ar tokiais atvejais, kai stogas yra avarinės būklės ir kai vienos pusės stogo pakeitimas nepakenks kitai, būtinas bendrasavininko sutikimas bei leidimas statybai/rekonstrukcijai?

Įgaliojimas architektui atlikti projektavimo darbams

Prašau paaiškinti ar reikalinga 7-nių savininkų neįrengtos palėpės įrengimui architektui duoti SUTIKIMĄ ir ĮGALIOJIMĄ projektavimo darbams atlikti?

Ar galiu nedaryti rekonstrukcijos, jeigu yra jau parengtas projektas

Perku namą su parengtu rekonstrukcijos projektų ir išimtais visais leidimas, bet aš neplanuoju daryt rekonstrukcijos pagal turimą projektą. Ar galiu nedaryt rekonstrukcijos, jeigu yra jau parengtas projektas? Ar galiu pakeist projektą į kitą? Darant rekonstrukciją per kokį laiką turiu baigti darbus? Jeigu darysiu tik namo remonto darbus ar man reikia kokių leidimų?

Nuo ko reiktų pradėti tvarkyti pastatų dokumentus rekonstrukcijai

Gautas sklypas dar 2016 metais pagal dovanojimo sutartį. Dovanojimo sutartyje nėra nurodyti jokie statiniai. Tačiau sklype stovi ūkiniai pastatai ir seni namo pamatai. Sklypas yra ūkinės paskirties. Nuo ko reiktų pradėti sutvarkyti pastatų dokumentus, kad šiuos būtų galima rekonstruoti?

Projektas ir leidimas nesudėtingo statinio rekonstrukcijai

Ar reikia nesudėtingo statinio (šiuo metu plotas pagal namo bylą 56 kv.m.), kuris yra gyvenamasis namas (kaimo troba), rekonstrukcijai projekto ir statybos leidimo? Numatomos rekonstrukcijos esmė: stogo keitimas, šiek tiek paaukštinant mansardą, užstatomas plotas praktiškai nesikeis (viena siena gali "pasislinkti" kelis cm). Namas stovi žemės ūkio paskirties žemėje, savininkas turi ūkininko pažymėjimą. 2. Jei projektas būtinas, kokia būtų jo kaina ir per kiek laiko sutvarkomi visi dokumentai?

Statybos leidimas, kai keičiasi kamino vieta

Galvojame senam name nugriauti mūrinį blogai veikiantį kaminą ir susimontuoti naujos kartos modulinį kaminą. Kamino vieta keičiasi, kokie reikalingi leidimai tokiai renovacijai ar remontui?

Ūkinio pastato rekonstravimas į gyvenamą

Turime žemės ūkio paskirties sklypą Vilniaus rajone su senais ūkiniais pastatais ir gyvenamuoju namu (senu). Norime nugriauti du ūkinius pastatus, kurie yra nutolę viens nuo kito 5 metrus (nes jie yra kritinės būklės, medinis griūvantis namas) ir vietoje jų pastatyti naują vieną namą (didinant namo kvadratūrą). Ar galima rekonstrukcijas daryti ūkinės paskirties žemėje? Ar galima rekonstruoti du ūkinius pastatus, kurie stovi šalimais ir iš jų pastatyti vieną didelį namą?

Ar rekonstruoti pastatą reikalingas bendraturčių sutikimas

Ar rekonstruoti pastatą (tvartą) 120 m3 Gargždų mieste reikalingas bendraturčių sutikimas? Noriu sumažinti iki 90 m3. Ar galiu laikyti karves be bendraturčių sutikimo, jai tvartas registruotas dabar mano ir tėvų vardu ir ten laikė seniau karves mano tėvai. Ar yra nustatytos normos gyvulių laikymui mieste?

Rekonstrukcijos projektas stogo pakėlimui

Noriu pasikelti sublokuoto namo stogo dalį (viena pusė). Kokia būtų procedūra?

Projektas ir statybos leidimas keičiant stogo konstrukciją

Noriu sukelti prieangio sienas, tokiu būdu pasikeistų prieangio stogo kvadratūra (paliekant dvišlaitį - sumažėtų, darant vienšlaitį padidėtų), stogas nebūtų aukščiau dabartinio kraigo viršaus. Ar tam reikia projekto ir leidimo? Ar bent kažką keičiant stoge, išskyrus pačią dangą, visuomet reikia projekto ir statybos leidimo?

Leidimas seną medinį namą nugriauti ir vietoje jo statyti naują

Kokie leidimai yra reikalingi, kuomet norima seną medinį namą nugriauti ir vietoje jo, nekeičiant pamatų vietos, statyti naują, pakeliant stogą? Ar tai gali būti rekonstrukcija? Ar reikalingas projektas?

Leidimas renovuoti sodybą

Norėčiau sužinoti ar reikia kokių leidimų norint renovuoti sodybą, bet atliekant pilną renovaciją?

Nugriauti iki pamatų ir ant tų pačių pamatų statyti namą

Gyvenvietėje turime medinį apmūrytą plytomis namą. Norėtume nugriauti iki pamatų ir ant tų pačių pamatų statyti namą. Ar mums reikia projekto ir dar kokių nors dokumentų?

Kokių dokumentų reikėtų pakoregavus namo projektą

Namas dar stovi ir kol kas gyvenamas, tačiau labai prastos būklės. Nugriovus namą ir statant naują ant senų pamatų, bet pakoregavus namo projektą, kokių dokumentų reikėtų? Jeigu statant naują namą lygiai tokį koks buvo?

Ar rekonstruojant gamybines patalpas reikia laikytis A+ reikalavimų

Ar rekonstruojant gamybines patalpas su administracija reikia laikytis A+ reikalavimų? Pastato tūrį ir plotą numatoma didinti.

Rekonstrukcijos projektas norint padidinti namą

Koks ir ar sudėtingas procesas gauti leidimą "padidinti namą" (pasistatyti priestatą, galbūt net papildomą aukštą)? Namas soduose, 1975 metų statybos.

Rekonstrukcija nugriovus seną namą ir ant tų pačių pamatų statant naują

Turiu 59kv nama medini kaime, prastos bukles, galeciau ji nugriauti ir ant tu paciu pamatu statyti murini nama, pagal senus brezinius? Jei galima noreciau suzinoti ko reikia, kokiu popieriu?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366360 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150824 klausimų