Rekonstrukcijos projektai

Rodomi įrašai 1-70 iš 167.
Galvojame rekonstruoti seną namą, kur reikia kreiptis ir su kokiais dokumentais dėl leidimo pradėti darbus?
Kiek kainuotų rekonstrukcijos projektas sodo namelio į 80 kv.m gyvenamąjį namą?
Norime nugriauti vieno kambario sieną stambiaplokščiame daugiabutyje. Siena yra 7 cm storio (kitos sienos apie 13cm). Buto projekte visos sienos nupieštos vienodo storio. Vietiniai architektai tvirtina, kad tai pertvaros, bet neturi tokios teisės patvirtinti tai raštiškai. Sako, kad reikia eksperto ar konstruktoriaus. O vyriausias miesto architektas sako, kad stambiaplokščiame name visos sienos yra laikančios. Kas galėtų nustatyti ir patvirtinti ar paneigti, kokios tai yra sienos iš tikrųjų. Kokie tai bus darbai: paprastas remontas ar kapitalinis?
Nusipirkome senos statybos namą. Norėtumėme praplėsti vieną namo kampą apie 6 m2, pakelti antro aukšto sienas (antras aukštas buvo visai neįrengtas ir jo nėra namo planuose) ir perdengti naujai daugiašlaitį stogą. Ar reikalingas koks leidimas/projektas?
Ar reikia perdaryti dokumentus, jei buvo rekonstrukcija nuosavo namo: pakeista stogo danga, pakeisti langai, apšiltintos sienos ir įrengta bio-kanalizacija, prieš tai jokios kanalizacijos nebuvo. Kur turiu kreiptis ir kiek man tai kainuos?
Turime žemės sklypą 23 ha. Dabar atliekame geodezinius matavimus. Sklype yra seni namo pamatai, norime ant jų pradėti vasarnamio (apie 90 m2) statybą. Taigi norėjau paklausti, kokių dokumentų man reikia, kad galėčiau statyti ir kiek maždaug galėtų kainuoti visų reikalingų dokumentų sutvarkymas?
Sodyboje yra senas medinis namas. Norėčiau pdaryti namo rekonstrukciją: namą apmūryti, pakelti stogą ir padaryti priestatą. Kokių reikėtų dokumentų ar leidimų atlikti tokią namo rekonstrukciją.
Noriu nuosavam name pakeisti el.instaliaciją, vietoj lango įdėti duris ir perdaryti vidinius laiptus į 2trą aukštą. Čia jau būtų kapitalinis remontas ir reiktų projekto ir leidimų? Kas yra kapitalinis remontas?
Planuoju rekonstruoti seną medinį namą, nuo ko reikia pradėti?
Ar galima be jokių leidimų ir projekto rekonstruoti namą ir tik po to tvarkytis dokumentus? Norime tą daryti šią vasarą, bet vien dokomentų parengimas trunka kelis mėnesiu, tai viskas nusikelia į kitus metus.
Nuosavame sklype, vienkiemyje, buvusioje senoje sodyboje, norėčiau statyti namą, todėl kilo keletas klausimų: 1) ar norint nugriauti seną gyvenamajį namą reikia gauti leidimus ar kitaip derinti su savivaldybės institucijomis? 2) ar galima pačiam, patvirtinus projektą ir gavus reikalingų institucijų leidimus, statyti namą? Tai yra, nesamdant rangovo? 3) ar yra numatyta LR įstatymuose, kokios turėtų būti gyvenamajame name patalpos, pvz, ar galimas toks variantas - biotualetas lauke, o ne name be visų požeminių vamzdynų išvedžiojimų, įskaitant ir geriamojo vandens (tam puikiai tinka šulinys? 4) gal būtų įmanoma apytiksliai sužinoti, kiek kainuotų projektas gamma?
Noriu rekonstruot namą. Nuo ko turiu pradėti? Ir kur reikėtų kreiptis? Namas nedidelis 55 kv.
Noriu rekonstruoti ūkinį pastatą, tai yra pakeisti ir pakelti stogą, permūryti sienas. Plotas nesikeistų. Kokių dokumentu reikia, leidimų? Pastatas Kauno mieste. Kur turiu kreiptis dėl leidimų?
Kiek kainuotų parengti medinio namo rekonstrukcijos projektą?
Norėčiau rekonstruoti 80 m2 sodo namą. Kiek galėtų kainuoti architekto paslaugos?
Noriu renovuoti senos statybos mūrinį namą. Reikia keisti stogą kurį noriu dar pakelti ir įrengti viršuje gyvenamąsias patalpas. Reikia perstatyti ir praplėsti lauko verandą, įrengti name vonios kambarį, pastatyti tualetą su dušo kabina(kiurių nėra įrengta esančiame name). Apšiltinti visą namą iš lauko pusės. Iš esmės reikia renovuoti visą namą. Noriu iš jūsų sužinoti kokių ir kam leidimų reikia?
Turime 4k. butą 91 kv.m, 1 aukštas. Kiek kainuos buto pilnas perplanavimas ir įteisinimas?
Ūkiniame pastate vykdau veiklą. Pastatą norėčiau stipriai rekonstruoti ir padidinti pastato plotą. Ar tai bus reglamentuojama kaip nauja statyba, ar rekonstrukcija? Iš esamo pastato liks tik fasadas.
Ar galima rastinio namo sienas apmūryti blokeliais be projekto? 50 kv. metrų namas žemės ūkio paskirties, statytas prieš 100 metų. Namo sienų ir stogo konstrukcija nesikeis.
Nusipirkau seną sodybą 80,02 kv.m ploto ir noriu jos vietoje statyti naują namą 1 aukšto su mansarda. Pirmo aukšto plotas bus 85 kv.m, o mansardos plotas 70 kv.m, pamatai nežymiai kis. Čia bus kaip nauja statyba ar rekonstrukcija?
Norėčiau pirkti sklypą sodo bendrijoje, jame yra nedidelis namelis. Man įdomu kas būtų lengviau gauti: 1. leidimą nugriauti ir naujo gyvenamojo namo statybai (apie 100kv.m) - kokie dokumentai būtų reikalingi? 2. ar leidimą rekonstrukcijai į gyvenamą namą apie 100 kv.m - kokie dokumentai reikalingi šiam atvejui? Nuo ko pradėti?
Net nežinau kaip pavadinti. Sakysim būtų senas namas ir rekonstrukcija. Ar jam galiotų visi A++ energiniai reikalavimai? Kaip būtų su sena, kokiais 1990 m. pradėta ir nebaigta statyba? Norint pabaigti kaip suprantu atsirastų A++.
Nuo ko reikėtų pradėti norint pristatyti gyvenamojo namo priestatą? Kokių leidimų reikia bei projektų?
Man padovanojo raudonų plytų, vokiečių laikais statytą(1908 m. pradėta statyti-parašyta ant akmeninių pamatų, buvo vieną kartą nudegusi ir perstatyta 1926 parašyta viršuje - sodybos priekyje) sodybą. Dabar ji yra avarinės būklės. 15 metų nekūrenta, pelėsis viduje, grybas. Bet labai graži iš išorės. Pamatai - akmeniniai, bet idealios būklės. Bet viena mūro siena išsipūtusi, kita, galinė - suskilinėjusi. Stogas čerpinis, kiauras - bėga lietus. Noriu paklausti, ar galiu renovuoti stogą be jokių leidimų? Daug kas siūlo griauti, nes labai sodybos būklė baisi. Tiesa, į paveldą sodyba neįtraukta.
Ar keičiant stogą ir jį per pusę metro paaukštinant reikia projekto? Namas kaimo vietovėje.
Norime atlikti namo rekonstrukciją. Norėčiau sužinoti kokie reikalingi dokumentai perdarant namo planą.
Yra dviejų aukštų namas, norime įsirengti antrą aukštą, pakeisti planus. Ar antro aukšto sienos būtinai turi sutapti su pirmo aukšto? Ar reikės daryti viso namo naujus planus, jei mums priklauso tik antras aukštas?
Architektui pateikėme prašymą parengti rekonstruojamo namo techninį projektą. Iš savivaldybės reikiamus dokumentus surinkau pati, padarė projektą, sumokėjau pinigus. Architektas pas visuomenės sveikatos centro direktorių dėl pažymos nėjo, pareiškė, kad dėl to nebuvo tartasi. Man ten nuėjus parašė išvadą, kad techninis projektas neatitinka visuomenės sveikatos saugos teisės aktų reikalavimų. Architektas taisyti projektą atsisako. Ką man daryti, negaliu gauti leidimo namo rekonstrukcijai. Ačiū už atsakymą.
Norime griauti seną namą ir statyti naują. Nuo ko reikia pradėti darbus ir kur kreiptis?
Nusipirkau namą ir paaiškėjo, kad stogas leidžia. Laikinai užtaisėme, bet reikalingas naujas stogas. Buvo bituminis, planuoju keisti į skardą. Visą kitą lieka tas pats. Ar reikalingas projektas bei leidimai kokie?
Norime plėsti sodo namelį iki 80 kv.m, namas yra miesto teritorijoje, sodų bendrijoje. Namo dabartinis plotas dokumentuose 64 kv.m, iš jų 4 kv.m yra rūsio plotas. Tad būtų tokie klausimai: kokį plotą galima dasistatyti? 20 ar 16 kv.m? Nes vieni sako, kad rūsys įsiskaičiuoja, o kiti kad ne. Ar reikalingi ploto didinimui kokie dokumentai? Jei taip, kur juos gauti? Kaip skaičiuojamas laiptinės plotas? Skaičiuojamas tik aikštelių plotas ir pačių laiptų užimamas plotas?
Mieste turiu sklypą, kuriame stovi medinis vieno aukšto namas. Ar galiu be leidimo jį apmūryti ant naujų pamatų ir truputį iškelti, kad palėpeje įrengčiau kambarį?
Nupirkau seną namą su ūkiniu pastatu, bet namas blogos būklės. Ar galiu ir kokie reikalavimai nugriauti visai ta namą o ūkinį pastatą registruoti kaip gyvenamą. Gal yra kitokie sprendimo būdai, ieškau priimtiniausio varianto.
Noriu rekonstruoti sodo namą. Namo užstatymo plotas nedidėtų, būtų statoma ant senų pamatų. Ar reikalingi kaimynų sutikimai? Kokie turi būti atstumai iki sklypo ribų?
Keičiant keturšlaičio namo stogo dangą norima jį pakeisti į dvišlaitį. Ar stogo konstrukcijų keitimas, tai paprastas remontas ar rekonstrukcija?
Įsigijome sodo sklypą su sodo namu. Norime namą rekonstruoti ir registruoti kaip gyvenamąjį (padidinant jo plotą, įsivedant kanalizaciją ir t.t.), t.y. keičiant jo paskirtį. Ar tokiam namui bus taikomi A+ klasės reikalavimai? Jei ne, tai kokios klasės reikalavimai jam būtų taikomi?
Turime sodybą Vilniaus raj., kur yra senas rąstinis namas, sienos supuvusios, stogas bėga. Namas nėra saugomoje teritorijoje. Kokia paprasčiausia ir pigiausia tvarka galėtume pastatyti naują namą? Ar geriau daryti rekonstrukciją ar naują statybą?
Ketinu namo viduje išgriauti kelias sienas, pakeisti patalpų išdėstymą, pakeisti sanitarinio mazgo vietą. Namas yra kaimo mūrinis, kaimo vietovėje. Ar reikia gauti rekonstrukcijos leidimus ir projektus prieš darbus ar galiu atlikęs visus darbus pas projektuotoją persibraižyt namo planą? beje toks perbraižymas daug kainuoja ir kaina priklauso nuo to kiek keitėsi planas?
Norėjau pasiteirauti, jei namas yra medinis ir mes norime jį nugriauti, bei statyti naują iš blokelių toje pačioje vietoje tik dastatant nedidelį priestatą ir pakeliant stogą. Šie visi veiksmai skaitytųsi rekonstrukcija ar naujo namo statyba ir reikėtų visiškai naujo projekto?
Norime rekonstruoti sodo namą (apie 120 kv.m.). Kokie reikalingi dokumentai, kiek laiko užtrunka leidimas? Nuo ko viską pradėti tvarkyti?
Patarkite, kaip galėčiau sutvarkyti ūkinį pastatą, kuris stovi ant ribos su kaimyno žeme. Noreciau statyti naują, bet nekeisti vietos, nes dabar, jei daryčiau projektą, reikėtų atitraukti 3 m nuo kaimyno ribos.
Norėjau sužinoti, ar reikalingas projektas norint iš balkono padaryti kambarį?
Ar galima nesutvarkius renovacijos dokumentų parduoti pradėtą renovuoti sodybą?
Kur turiu kreiptis norėdamas rekonstruoti namą? Jis - Senamiesčio zonoje.
Ar galima atlikti statinio rekonstrukciją nepakeitus projekto? Noriu pasistatyti mansardą.
Ar atliekant rekonstrukciją, reikia topografinės statinio nuotraukos, parengti sklypo planus - sutvarkymo, aukščių bei situacijos planus? Norėčiau rekonstruoti vieno buto I a. gyvenamąjį namą su mansarda, nekeičiant sklypo užstatymo ploto, o tik atliekant mansardos praplėtimą ir esamų patalpų perplanavimą, naujų įrengimą palėpės dalyje.
Kokių dokumentų ir leidimų reiktų, norint pagalbinėse patalpose įsirengti gyvenamasias patalpas? Ar reikalingas leidimas išsikirsti lauko sienose langus? Pagalbinių patalpų aukštis - 4 metrai, plotas - apie 40 kv. m.
Nuo ko pradėti sodybos atnaujinimą, renovaciją?
Noriu rekonstruot ūkinį pastatą namų valdoje. Jeigu sklypas ribotųsi su kaimynais, tai turėčiau gauti raštišką kaimynų sutikimą dėl leidimo statyti pastatą ant sklypo ribos. Tačiau sklypas ribojasi su valstybine žeme. Ar reikia gauti iš valstybinių institucijų tokį sutikimą?
Sveiki, ar galima griauti seną rąstinį ūkinės paskirties pastatą ir vietoj jo statyti tokį pat gyvenamąjį mūrinį namą nekeičiant projekto? Ar reikalingi projektai, leidimai? Sklypas yra Kauno marių regioniniame parke.
Virš gyvenamojo namo terasos norime išmūryti kambariuką. Norime sužinoti, ar reikalingas projektas? Girdėjome, kad iki kažkiek procentų keičiantis namo fasadui, projektas nebūtinas.
Atstatant sudegusį kaimyno ūkinį pastatą, kuris nuo mano sklypo ribos buvo arčiau negu 3m., kaimynas reikalavo mano rašytinio sutikimo. Negavęs tokio sutikimo, jis savavališkai ėmėsi statybų darbų maždaug 1,5 m atstumu nuo sklypo ribos. Lyginant su buvusiu atstumu, jis sugebėjo apie 20-30 cm priartėti prie mano sklypo. Ar atstatant sudegusį pastatą nebereikia kaimynų sutikimo dėl 3 m ribos? Kam ir kokios formos skundą turėčiau rašyti tokiu atveju?
Noriu rekonstruoti sodybą, gavau visus leidimus ir susitvarkiau dokumentus. Architektas parengė antro aukšto projektą, kuris jau patvirtintas. Bet pasitarus su žmonėmis, kurie atliks rekonstrukciją paaiškėjo, kad pirmo aukšto sienos, ko gero neatlaikys antro aukšto. Namas yra žiogrinis, iš plonų lentelių ir apmūrytas per 1 gulinčią plytą. Patarkite prašau, ką man daryti.
Planuoju pirkti sodybą nacionaliniam-regioniniam parke, sodyba menkavertė, tektų ją griauti ir ant senų pamatų statyti naują. Kokie apribojimai rekonstrukcijai tokioje vietoje?
Pirkau namą kaimo vietovėje, mūrinis iki 80 kv. vieno aukšto. Noriu keisti stogą, įrengti palėpinius kambarius, keisti langų dydį ir vietą, griauti sieną ir sujungti du kambarius. Ar visiems šiems darbams reikia projekto? Kuriems nereikia? Kada reikalingas rekonstrukcijos projektas?
Planuoju pirkti seną sodybą ir ją nugriauti. Statyti didesnę, pagal renovacijos projektą. Ar renovuojant, pagal naują projektą reikės atitikti A+ klasę? Ar darant tokias "renovacijas" žiūrima į namo klasę ir kt. kaip, kad statant naują namą tuščiame sklype?
Norime apšiltinti iš išorės 15cm rąstinį namą. Namas yra nedidelis 68kv. ir randasi kaime. Ar būtina daryti projektą? Ir aplamai kokių dokumentų reikia ir kur kreiptis?
Noriu mediniame name pakeisti langus, ir kelis langus padidinti. Tai bus rekonstrukcija ar remontas? Ar tokiems darbams reikalingas projektas?
Ar būtini grunto tyrimai ir toponuotrauka rekonstruojant seną namą ir pristatant prie jo priestatą (namo plotas būtų iki 80kv.)? Ar reikia pastato energetinės klasės sertifikato?
Žemės ūkio paskirties sklype (sodyba dalyje sklypo) griaunamas senas gyvenamasis namas ir rekonstruojant kelis greta stovinčius ūkio pastatus, įrengiamas gyvenamasis namas. Klausimas: ar reikia parengti kaimo plėtros projektą, suformuojant sodybą ir nustatant jos užstatymo reglamentą?
Dabar tokia situacija, jei seną namą nugriausiu ir statysiu naują, skaitysis naujo statyba? Pamatus reiks perdaryt, bet toje pačioje vietoje ir jei seną namą apmūrysiu ir viduje pakitimų įvyks, skaitysis rekonstrukcija ar kaip?
Sodo bendrijoje ne miesto teritorijoje planuojame rekonstruoti sodo namelį iki 80kv.m. Statybos darbus vykdysime savo jėgomis. Norime sužinoti ar reikalingas (būtinas) projektas, leidimas? Ar reikia pranešti kam nors, ar galime tiesiog ramiai užsiimti rekonstrukcija? Užbaigus darbus, ar reikės kam pridavinėti ar įregistruoti, tvarkyti kokius dokumentus? Kokia popierizmo, pranešimo kam nors eiga? Šiuo metu yra atlikti seno namelio kadastriniai matavimai bei sklypo geodeziniai matavimai.
Norim rekonstruoti seną mūrinį sodo namą. Bendras plotas 66 kv.m. Nuo ko reikėtų pradėti?
Ar galima parduoti namą su namo rekonstrukcijos projektu?
Šiuo metu rengiame namo rekonstrukcijos projektą, statysime priestatą 30m2. Ar reikalingi geologiniai tyrimai statybos leidimui gauti?
Buto rekonstrukcijos projektavimas. Ar įmanoma šį butą pritaikyti 4 asmenų šeimai auginančiai berniuką ir mergaitę. Tėvų miegamasis ir kiekvienam vaikui po atskirą erdvę?
Turime seno namo projektą rekonstrukcijai, leidimai gauti. Paliekamas visas pirmas aukštas ir pakeliamas mansardinis aukštas 1m, suprojektuotas stogas dvišlaitis dviejų skirtingų nuolydžių, vienas šlaitas 30 laipsnių, kitas šlaitas taip 30 laipsnių, bet viename šlaite yra intarpas su 15 laipsnių šlaitu. Darbų eigoje nusprendėme, kad norime vienodo stogo be pakilimo (abu šlaitai po 30 laipsnių). Ar galime keisti stogo konstrukciją, kuri neatitiks projekto? Ar reikalingas projekto keitimas?
Norime seną medinį namą kaime nugriauti ir pastatyti iš blokelių toje pačioje vietoje, tuo pačiu pakeisti vidaus išplanavimą ir padidinti bendrą namo kvadratūrą. Nuo ko pradėti rekonstravimo darbus?
Noriu padaryti buto rekonstrukciją Senamiestyje - iš vieno padaryti du atskirus butus. Nuo ko reikėtų pradėti ir kokių dokumentų reikės?
Nusipirkome dviejų aukštų namą su rūsiu bei garažu, bet mums nepatinka išplanavimas, todėl norėtume jį pasikeisti. Visos sienos išlieka, dar pasistatytų dvi pertvaros ir virtuvės bei valgomojo vietos pasikeistų. Ar reikia tokiems pakeitimams keisti projektą ir gauti kažkokius leidimus?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto