Rekonstrukcijos projektai

Rodomi įrašai 1-70 iš 185.
Galvojame rekonstruoti seną namą, kur reikia kreiptis ir su kokiais dokumentais dėl leidimo pradėti darbus?
Kiek kainuotų rekonstrukcijos projektas sodo namelio į 80 kv.m gyvenamąjį namą?
Nusipirkome senos statybos namą. Norėtumėme praplėsti vieną namo kampą apie 6 m2, pakelti antro aukšto sienas (antras aukštas buvo visai neįrengtas ir jo nėra namo planuose) ir perdengti naujai daugiašlaitį stogą. Ar reikalingas koks leidimas/projektas?
Norime nugriauti vieno kambario sieną stambiaplokščiame daugiabutyje. Siena yra 7 cm storio (kitos sienos apie 13cm). Buto projekte visos sienos nupieštos vienodo storio. Vietiniai architektai tvirtina, kad tai pertvaros, bet neturi tokios teisės patvirtinti tai raštiškai. Sako, kad reikia eksperto ar konstruktoriaus. O vyriausias miesto architektas sako, kad stambiaplokščiame name visos sienos yra laikančios. Kas galėtų nustatyti ir patvirtinti ar paneigti, kokios tai yra sienos iš tikrųjų. Kokie tai bus darbai: paprastas remontas ar kapitalinis?
Noriu nuosavam name pakeisti el.instaliaciją, vietoj lango įdėti duris ir perdaryti vidinius laiptus į 2trą aukštą. Čia jau būtų kapitalinis remontas ir reiktų projekto ir leidimų? Kas yra kapitalinis remontas?
Ar reikia perdaryti dokumentus, jei buvo rekonstrukcija nuosavo namo: pakeista stogo danga, pakeisti langai, apšiltintos sienos ir įrengta bio-kanalizacija, prieš tai jokios kanalizacijos nebuvo. Kur turiu kreiptis ir kiek man tai kainuos?
Turime žemės sklypą 23 ha. Dabar atliekame geodezinius matavimus. Sklype yra seni namo pamatai, norime ant jų pradėti vasarnamio (apie 90 m2) statybą. Taigi norėjau paklausti, kokių dokumentų man reikia, kad galėčiau statyti ir kiek maždaug galėtų kainuoti visų reikalingų dokumentų sutvarkymas?
Sodyboje yra senas medinis namas. Norėčiau pdaryti namo rekonstrukciją: namą apmūryti, pakelti stogą ir padaryti priestatą. Kokių reikėtų dokumentų ar leidimų atlikti tokią namo rekonstrukciją.
Planuoju rekonstruoti seną medinį namą, nuo ko reikia pradėti?
Ar galima be jokių leidimų ir projekto rekonstruoti namą ir tik po to tvarkytis dokumentus? Norime tą daryti šią vasarą, bet vien dokomentų parengimas trunka kelis mėnesiu, tai viskas nusikelia į kitus metus.
Noriu rekonstruoti ūkinį pastatą, tai yra pakeisti ir pakelti stogą, permūryti sienas. Plotas nesikeistų. Kokių dokumentu reikia, leidimų? Pastatas Kauno mieste. Kur turiu kreiptis dėl leidimų?
Nuosavame sklype, vienkiemyje, buvusioje senoje sodyboje, norėčiau statyti namą, todėl kilo keletas klausimų: 1) ar norint nugriauti seną gyvenamajį namą reikia gauti leidimus ar kitaip derinti su savivaldybės institucijomis? 2) ar galima pačiam, patvirtinus projektą ir gavus reikalingų institucijų leidimus, statyti namą? Tai yra, nesamdant rangovo? 3) ar yra numatyta LR įstatymuose, kokios turėtų būti gyvenamajame name patalpos, pvz, ar galimas toks variantas - biotualetas lauke, o ne name be visų požeminių vamzdynų išvedžiojimų, įskaitant ir geriamojo vandens (tam puikiai tinka šulinys? 4) gal būtų įmanoma apytiksliai sužinoti, kiek kainuotų projektas gamma?
Noriu rekonstruot namą. Nuo ko turiu pradėti? Ir kur reikėtų kreiptis? Namas nedidelis 55 kv.
Turime 4k. butą 91 kv.m, 1 aukštas. Kiek kainuos buto pilnas perplanavimas ir įteisinimas?
Norėčiau rekonstruoti 80 m2 sodo namą. Kiek galėtų kainuoti architekto paslaugos?
Kiek kainuotų parengti medinio namo rekonstrukcijos projektą?
Noriu renovuoti senos statybos mūrinį namą. Reikia keisti stogą kurį noriu dar pakelti ir įrengti viršuje gyvenamąsias patalpas. Reikia perstatyti ir praplėsti lauko verandą, įrengti name vonios kambarį, pastatyti tualetą su dušo kabina(kiurių nėra įrengta esančiame name). Apšiltinti visą namą iš lauko pusės. Iš esmės reikia renovuoti visą namą. Noriu iš jūsų sužinoti kokių ir kam leidimų reikia?
Net nežinau kaip pavadinti. Sakysim būtų senas namas ir rekonstrukcija. Ar jam galiotų visi A++ energiniai reikalavimai? Kaip būtų su sena, kokiais 1990 m. pradėta ir nebaigta statyba? Norint pabaigti kaip suprantu atsirastų A++.
Ūkiniame pastate vykdau veiklą. Pastatą norėčiau stipriai rekonstruoti ir padidinti pastato plotą. Ar tai bus reglamentuojama kaip nauja statyba, ar rekonstrukcija? Iš esamo pastato liks tik fasadas.
Nusipirkau seną sodybą 80,02 kv.m ploto ir noriu jos vietoje statyti naują namą 1 aukšto su mansarda. Pirmo aukšto plotas bus 85 kv.m, o mansardos plotas 70 kv.m, pamatai nežymiai kis. Čia bus kaip nauja statyba ar rekonstrukcija?
Ar galima rastinio namo sienas apmūryti blokeliais be projekto? 50 kv. metrų namas žemės ūkio paskirties, statytas prieš 100 metų. Namo sienų ir stogo konstrukcija nesikeis.
Nuo ko reikėtų pradėti norint pristatyti gyvenamojo namo priestatą? Kokių leidimų reikia bei projektų?
Man padovanojo raudonų plytų, vokiečių laikais statytą(1908 m. pradėta statyti-parašyta ant akmeninių pamatų, buvo vieną kartą nudegusi ir perstatyta 1926 parašyta viršuje - sodybos priekyje) sodybą. Dabar ji yra avarinės būklės. 15 metų nekūrenta, pelėsis viduje, grybas. Bet labai graži iš išorės. Pamatai - akmeniniai, bet idealios būklės. Bet viena mūro siena išsipūtusi, kita, galinė - suskilinėjusi. Stogas čerpinis, kiauras - bėga lietus. Noriu paklausti, ar galiu renovuoti stogą be jokių leidimų? Daug kas siūlo griauti, nes labai sodybos būklė baisi. Tiesa, į paveldą sodyba neįtraukta.
Ar keičiant stogą ir jį per pusę metro paaukštinant reikia projekto? Namas kaimo vietovėje.
Norime atlikti namo rekonstrukciją. Norėčiau sužinoti kokie reikalingi dokumentai perdarant namo planą.
Norime griauti seną namą ir statyti naują. Nuo ko reikia pradėti darbus ir kur kreiptis?
Yra dviejų aukštų namas, norime įsirengti antrą aukštą, pakeisti planus. Ar antro aukšto sienos būtinai turi sutapti su pirmo aukšto? Ar reikės daryti viso namo naujus planus, jei mums priklauso tik antras aukštas?
Architektui pateikėme prašymą parengti rekonstruojamo namo techninį projektą. Iš savivaldybės reikiamus dokumentus surinkau pati, padarė projektą, sumokėjau pinigus. Architektas pas visuomenės sveikatos centro direktorių dėl pažymos nėjo, pareiškė, kad dėl to nebuvo tartasi. Man ten nuėjus parašė išvadą, kad techninis projektas neatitinka visuomenės sveikatos saugos teisės aktų reikalavimų. Architektas taisyti projektą atsisako. Ką man daryti, negaliu gauti leidimo namo rekonstrukcijai. Ačiū už atsakymą.
Gyvename vienkiemyje ir norime rekonstruoti-pasididinti gyvenamąjį namą. Ar reikalingas leidimas?
Nusipirkau namą ir paaiškėjo, kad stogas leidžia. Laikinai užtaisėme, bet reikalingas naujas stogas. Buvo bituminis, planuoju keisti į skardą. Visą kitą lieka tas pats. Ar reikalingas projektas bei leidimai kokie?
Norime plėsti sodo namelį iki 80 kv.m, namas yra miesto teritorijoje, sodų bendrijoje. Namo dabartinis plotas dokumentuose 64 kv.m, iš jų 4 kv.m yra rūsio plotas. Tad būtų tokie klausimai: kokį plotą galima dasistatyti? 20 ar 16 kv.m? Nes vieni sako, kad rūsys įsiskaičiuoja, o kiti kad ne. Ar reikalingi ploto didinimui kokie dokumentai? Jei taip, kur juos gauti? Kaip skaičiuojamas laiptinės plotas? Skaičiuojamas tik aikštelių plotas ir pačių laiptų užimamas plotas?
Mieste turiu sklypą, kuriame stovi medinis vieno aukšto namas. Ar galiu be leidimo jį apmūryti ant naujų pamatų ir truputį iškelti, kad palėpeje įrengčiau kambarį?
Turime senos statybos namą. Jame nėra san.mazgų, neprijungtas vandentiekis, viską ketiname pasidaryti. Taip pat planuojame daryti rekonstrukciją, nes norime statyti priestatą ir pakeisti išplanavimą. Namas yra Vilkaviškio r. ir ~100-120kv. Klausimas kokia minimali energinė klasė bus privaloma? Nejaugi teks spausti iki A++, nes rekonstrukcijos išlaidos tikrai viršys 25proc. namo vertės. Ar bus pakankama pasiekti B arba A klasę?
Gyvenu kaimo teritorijoje. Noriu įsirengti ūkinio pastato pastogę per visą pastatą ir po ja išbetonuoti. Ar reikia tam kažkokių leidimų? Ir dar norėčiau įsirengti balkoną antrame aukšte, bet jį paremti dviem kolonomis už pastato ribų, ar tai galiu daryti, ar irgi reikia projekto? Pastatui planuojamas kapitalinis remontas. Taip pat teritorijoje stovi sena pirtelė, ją noriu remontuoti, ar galiu prie jos dastatyti terasą ant polių?
Keičiant keturšlaičio namo stogo dangą norima jį pakeisti į dvišlaitį. Ar stogo konstrukcijų keitimas, tai paprastas remontas ar rekonstrukcija?
Ketinu namo viduje išgriauti kelias sienas, pakeisti patalpų išdėstymą, pakeisti sanitarinio mazgo vietą. Namas yra kaimo mūrinis, kaimo vietovėje. Ar reikia gauti rekonstrukcijos leidimus ir projektus prieš darbus ar galiu atlikęs visus darbus pas projektuotoją persibraižyt namo planą? beje toks perbraižymas daug kainuoja ir kaina priklauso nuo to kiek keitėsi planas?
Norime rekonstruoti sodo namą (apie 120 kv.m.). Kokie reikalingi dokumentai, kiek laiko užtrunka leidimas? Nuo ko viską pradėti tvarkyti?
Patarkite, kaip galėčiau sutvarkyti ūkinį pastatą, kuris stovi ant ribos su kaimyno žeme. Noreciau statyti naują, bet nekeisti vietos, nes dabar, jei daryčiau projektą, reikėtų atitraukti 3 m nuo kaimyno ribos.
Norėjau sužinoti, ar reikalingas projektas norint iš balkono padaryti kambarį?
Turiu butą blokiniame name. Gyvenu trečiame aukšte. Noriu sujungti tualetą su vonia, balkone išgriauti betoninę atitvarą ir įsistiklinti iki grindų. Klausimas - ar reikia daryti projektą? Ir kokia tvarka?
Ar galima nesutvarkius renovacijos dokumentų parduoti pradėtą renovuoti sodybą?
Ar atliekant rekonstrukciją, reikia topografinės statinio nuotraukos, parengti sklypo planus - sutvarkymo, aukščių bei situacijos planus? Norėčiau rekonstruoti vieno buto I a. gyvenamąjį namą su mansarda, nekeičiant sklypo užstatymo ploto, o tik atliekant mansardos praplėtimą ir esamų patalpų perplanavimą, naujų įrengimą palėpės dalyje.
Kokių dokumentų ir leidimų reiktų, norint pagalbinėse patalpose įsirengti gyvenamasias patalpas? Ar reikalingas leidimas išsikirsti lauko sienose langus? Pagalbinių patalpų aukštis - 4 metrai, plotas - apie 40 kv. m.
Nupirkau seną namą su ūkiniu pastatu, bet namas blogos būklės. Ar galiu ir kokie reikalavimai nugriauti visai ta namą o ūkinį pastatą registruoti kaip gyvenamą. Gal yra kitokie sprendimo būdai, ieškau priimtiniausio varianto.
Nuo ko pradėti sodybos atnaujinimą, renovaciją?
Noriu rekonstruot ūkinį pastatą namų valdoje. Jeigu sklypas ribotųsi su kaimynais, tai turėčiau gauti raštišką kaimynų sutikimą dėl leidimo statyti pastatą ant sklypo ribos. Tačiau sklypas ribojasi su valstybine žeme. Ar reikia gauti iš valstybinių institucijų tokį sutikimą?
Sveiki, ar galima griauti seną rąstinį ūkinės paskirties pastatą ir vietoj jo statyti tokį pat gyvenamąjį mūrinį namą nekeičiant projekto? Ar reikalingi projektai, leidimai? Sklypas yra Kauno marių regioniniame parke.
Virš gyvenamojo namo terasos norime išmūryti kambariuką. Norime sužinoti, ar reikalingas projektas? Girdėjome, kad iki kažkiek procentų keičiantis namo fasadui, projektas nebūtinas.
Noriu rekonstruoti sodo namą. Namo užstatymo plotas nedidėtų, būtų statoma ant senų pamatų. Ar reikalingi kaimynų sutikimai? Kokie turi būti atstumai iki sklypo ribų?
Atstatant sudegusį kaimyno ūkinį pastatą, kuris nuo mano sklypo ribos buvo arčiau negu 3m., kaimynas reikalavo mano rašytinio sutikimo. Negavęs tokio sutikimo, jis savavališkai ėmėsi statybų darbų maždaug 1,5 m atstumu nuo sklypo ribos. Lyginant su buvusiu atstumu, jis sugebėjo apie 20-30 cm priartėti prie mano sklypo. Ar atstatant sudegusį pastatą nebereikia kaimynų sutikimo dėl 3 m ribos? Kam ir kokios formos skundą turėčiau rašyti tokiu atveju?
Noriu rekonstruoti sodybą, gavau visus leidimus ir susitvarkiau dokumentus. Architektas parengė antro aukšto projektą, kuris jau patvirtintas. Bet pasitarus su žmonėmis, kurie atliks rekonstrukciją paaiškėjo, kad pirmo aukšto sienos, ko gero neatlaikys antro aukšto. Namas yra žiogrinis, iš plonų lentelių ir apmūrytas per 1 gulinčią plytą. Patarkite prašau, ką man daryti.
Laba diena, namas privatus. Antrame aukšte dokumentuose yra mansarda. Norint įsirengti kambarius reikalingas leidimas kažkoks ar ne?
Gyvename kaimo vietovėj, 2 aukštų name yra 4 butai. Mūsų butas 1 aukšte, 4 kambarių, 82kv.m. Norime sujungti vonią su tualetu, taip pat padidinti kažkur ~20cm, o tuo pačiu mažinti svetainę. Ar mums reikia leidimų, projekto ir po to buto perplanavimo? Ir kiek tai kainuotų?
Norime rekonstruoti sodo namelį ~50 kv. (iškelti antrą aukštą, garažo vietoje įrengti valgomąjį ir pan.). Plotas keistųsi iki 100 kv. Kokie dokumentai, leidimai reikalingi? Kiek tai galėtų kainuoti?
Noriu paklausti, kiek kainuotų stogo rekonstrukcijos projektas? Dabar yra 80 kvadratų stogas.
Paveldėjau namą, kuriame padaryta rekonstrukcija be projektų. Nuo ko pradėti tvarkyti dokumentus?
Turime mūrinį namą, su dvejais priestatukais iš kairės, ir iš dešinės, nugriovėme ir pastatėme tose pačiose vietose didesnius priestatus (namo sienos liko), taip pat, pasikeitė stogo forma. Namo kvadratūra 74m2. Aišku dabar ji padidėjo. Namas kaimo vietovėje. Ar reikalingas naujas namo projektas?
Pirkome namą, kuris yra jau praplėstas. Kiek suprantu antrame aukšte buvo tik palėpė, bet seni šeimininkai pakėlė stogą ir padarė kelis kambarius. Tačiau namo dokumentuose nėra to fiksuota. Vis dar parašyta, kad namas yra 80 kvadratų, nors realiai yra apie 130. Sakykite ką tokiu atveju daryti mums dabar?
Jeigu sodo name norime rekonstruoti stogą (pakeisti jo formą) ar reikia projekto? Ir kas būtu jeigu jo reiktu bet projekto neturėtume?
Planuoju pirkti sodybą nacionaliniam-regioniniam parke, sodyba menkavertė, tektų ją griauti ir ant senų pamatų statyti naują. Kokie apribojimai rekonstrukcijai tokioje vietoje?
Norime rekonstruoti sodo namą į gyvenamą namą. Būsimas naudingasis plotas 100 kv., bendras 160 kv. Norime statyti ūkio būdu. Kiek suprantame reikalingas tik statybų vadovas. Bandėme kelti dok. į planuojustatyti.lt, tačiau rodo klaidą, kad reikalingas ir techninis prižiūrėtojas. Kaip yra iš tikrųjų?
Namas statytas 1995m. padaryti tik pamatai (rūsys) priduotas 15% užbaigtumas. Senam projekte 3 aukštų namas. Noriu pamatą palikt toks koks yra ir pasistatyt 1 aukštą. Ar reiks a, a+ ar a++ reikalavimus vykdyt?
Nusipirkau seną rąstinį namą, noriu rekonstruoti stogą iš dvišlaičio į keturšlaitį, dasidurti apie 6 kv.m ploto ir apie 60-80 kv.m terasa. Terasa būtų po bendru stogu su namu. Ar reikalingas projektas?
Norime pradėti sodo namo rekonstrukciją. Projektą architekto turime iš senų laikų. Jis turi kažkokį galiojimo laiką? Ar jis neribotas? Kur reikėtų kreiptis toliau?
Noriu žinoti, ką turėčiau daryti, kai SB sodo sklype yra sodo namas (šiuo metu 60 kv.m) ir noriu praplėsti, apšiltinti ir įforminti kaip gyvenamą namą? Ar nuo gyvenamo namo kvadratūros priklauso tam tikri reikalavimai ir formalumai? Tarkim, jei tai bus iki 80 kv.m ar nuo 80 kv.m namas? O gal geriausia būtų nugriauti esantį sodo namą ir pastatyti naują formalumų tvarkymų atžvilgiu?
Noriu palėpiniuose kambariuose įsirengti gyvenamas patalpas. Ar reikia projekto? Taip pat domina priestato pastatymas prie namo, kuris yra 80 m2, kokių dokumentų reikia? Namas kaimo vietovėje, nėra saugomoje zonoje.
Noriu keisti stogą, jo aukštis pamažėtų, nes nereikalingas antras aukštas. Kokio projekto reikia pradėti darbus? Renovacija ar rekonstrukcija ar modernizavimas?
Gyvenamasis namas statytas 1983 metais ir priduotas 100%. Norint vykdyti rekonstrukciją (stogas, fasado šiltinimas, langai, grindys) kokią energetinę klasę reikia pasiekti?
Nežinau ar tai rekonstrukcija, ar nauja statyba... Žadu perpirkti senelių buvusią sodybą, apie 42 arai. Sklypo paskirtis dabar įvardinta kaip "kita". Yra išlikę pamatai, laiptai. Kiek mačiau dokumentus jie pažymėti. Sklypas yra miško ir ūkinės veiklos sklypų apsuptas. Klausimas toks, jei statyti ant "tų pačių pamatų" (išlaikant senas ribas, bet naujai išlietų ne "suplauto" žvyro). A+, A++ reikės? Prioritetas būtų gyvenamasis namas. Iš bėdos tiktų ir vasarnamis. Nesu ūkininkas, tai tas variantas atkrenta iš kart.
Namas kaimo ribose priduotas 1988m., planuojama rekonstrukcija (Sumažės namo aukštis, 9 kv. m padidės namo plotas). Namo bendras plotas pasikeis iš 96 į 105. Kokie dokumentai reikalingi pradėti rekonstrukciją? Kokia jų kaina?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto