Kondensacinio dujų katilo veikimas

Klausimas:
Ar geriau, kai kondensacinis dujų katilas (baxi luna platinum) dirba nuolatiniu minimaliu 40 laipsnių temperatūroje režimu ar 45-55 laipsnių su nedidelėmis pertraukomis? Ta prasme kaip sveikiau katilui (degikliams ir pan.)? Pastebėjau, kad temperatūra katile reguliuojasi automatiškai kažkur tarp 30-40 laipsnių diapazone. Namas, nustatyta 21 laipsnis dienos temperatūra, naktį 19, prišildo prie 40 laipsnių, bet dirba praktiškai nuolat, kai lauke -5 laipsniai), radiatoriai.
Komentarai:
Dėl katilo veiksmingumo ir/ar sureguliavimo, apibrėžimus skaitykite jo techniniame pase. Tai tikrinė informacija kurią tiesiogiai gaunate iš katilo gamintojo, todėl tinkamai viską išpildžius kaip nurodyta, praktika rodo, kad katilai veikia visuomet nepriekaištingai. Jeigu neturite žinių, kaip sureguliuoti sistemą, protinga kreiptis į tos srities specialistus kurie ją įrengė ir nusakyti jiems ką norite matyti ar jausti kitaip. Jeigu tai yra įmanoma, įrengta šildymo sistema ir šildymo katilas gali būti perreguliuoti naujai, tuomet tikrai jie tai padarys, o jeigu nėra žinių bandyti ūkio būdu tai daryti nerekomenduojame, nes pasekmės gali būti neprognozuojamos.
Eduardas Giedra / Konstruktorius-Technologas, Stiksas, UAB
Užsiregistravę
3502 specializuotų įmonių
ru
0606***23
ru***********@***il.com
Sveiki,reiktų dujinio katilo 130kv/m namui,pirmas aukštas šildomos grindys,antras radiatoriai. Domina kaina su pilnu įrengimų. Ačiū.
vi
0864***89
vi*****************@***il.com
Laba diena,mnie nuzen katiol v kvartiru na otoplenije i goriacuju vodu razmery vysota 80 syrina 41cm. I kakaja cena?spasiba
gs
0689***61
gs***********@***il.com
Sveiki duju katilo Bosch kokia kaina ir kiek kainuotu pajungimas? Buto kvadratura 50kv.m.aciu
Se
0605***08
Se**********@***il.com
Sveiki. Koki dujini katila rinktis iki100kv.m plotui name. Su momentiniu karsto vandens ruosimu. Kad butu nepats pigiausias, ar brangiausias, patikimas ilgaamzis.
Vi
O8687***09
Vi*************@***il.com
Sveiki. I sena sildymo sistema su spiziniais radiatoriais noriu pastatyti dujini katila. Su kokiu silumokaiciu rinktis katila aliuminio silicio ar nerudyjancio plieno.
js
+3706*****80
js************@***il.com
Esu projektuotoja, domina dujinių katilų pasirinkimai. Pliusai minusai. Konkrečiai domiuosi dėl kondensacinio dujinio katilo su karšto vandens paruošimu T50 (48l). Ar greitai ateina vanduo iki čiaupo? Ar pakanka dušui? Ar pakanka voniai? ar yra impulsų dėl pvz.: dušo naudojimo ir kartu nuleisto vandens virtuvėje? Laukčiau susisiekiant.
ju
0605***83
ju*********@***il.com
Norėjau pasiteirauti dėl dujinio katilo namų šildymui + karšto vandens ruošimui. Dviejų aukštų kotedžas, 84kv.m., grindinis šildymas, du san. mazgai, planuojamas dušas ir vonia, nuolat gyvens du žmonės + kartais užsukantys svečiai. Kokį katilą geriau pasirinkti: kondensacinis katilas su integruotu tūriniu k.v. boileriu? Ar vis dėlto maksimaliam komfortui svarstyti atskirą boilerį? Dėkoju! Kotedžas A+
vi
+3706*****95
vi*******@***ox.ru
Ar galima patobulinti Viadrus dujinį katilą?
Gj
0651***42
Gj*****@***il.com
Uzsalo -25 duju skaitliuko spintele. Po salcio -25 dujinis katilas, virykle nebeveikia.
bu
0670***91
bu************@***il.com
Kiek kainuotų dujinio katilo (su balionais) pilnas įrengimas? Buvo kieto kuro katilas, radiatoriai. Namo kv 80. Namas neapšiltintas
300x300px-energera2.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 445740 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3502
Iš viso buvo užduota 150460 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 58 specializuotų įmonių