Interjero planavimo pradžia

Klausimas:
Kada rekomenduotumėte kreiptis į interjero dizainerį - planuojant statyti namą ar jau baigus jį statyti? Kodėl?
Komentarai:
Kreiptis į interjero dizainerį ar architektą rekomenduoju tada, jei norite patogaus patalpų išdėstymo, kai erdvė per didelė, kai per maža, kai nestandartinė erdvė. Profesionalo patarimas nepakenks, jei norima pasiekti bendro stiliaus, detalių suvedimo, pinigų sutaupymo, efektyvesnių sprendimų.
Kuo anksčiau statant ar įsirengiant būstą kreipiamasi į interjero dizainerį, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks išvengti klaidų, perdarymų, kurie gali kainuoti brangiai. Pastačius namo sienas, paprastai daromos pertvaros, kurios lemia erdves ir jų patogumą, ir estetiką, jos yra svarbiausias interjero erdvės matymą lemiantis dalykas. Toliau funkcionaliai svarbu vedžiojant santechniką pasirinkti teisingas santechnikos įvadų vietas, išvedžiojant elektrą svarbu gerai išdėstyti elektros ir apšvietimo vietas, jos lems ir kiek šviesos turėsite kurioje erdvėje, ir kiek patogu bus naudotis (jungikliai ir kištukai lems tiek patogumą, tiek galimą vėlesnį baldų dėstymą). Klaidinga manyti, kad dizaineris suteikia tik paskutinį štrichą parenkant spalvas ar badus. Geras dizainerio pasirinkimas lemia jūsų erdvių pajautimą, tačiau geriausias rezultatas gaunamas, kai dizaineris gali tiek suplanuoti erdves, tiek parinkti visas detales jūsų būstui, taip gaunama visuma ir harmonija.
Ekspertai.lt
Aišku, geriausia kreiptis į dizainerį planuojant būsimą gyvenamąjį plotą, tada jau dizaineris galės patarti, kur statyti pertvaras ir visa kita, nes jau būsite aptarę stilistiką ir turėsite projekto viziją. Bet dažniausiai architektai patogiai ir teisingai suprojektuoja namą, tad galima kreiptis į interjero dizainerį ir pabaigus statybas. Derybų su interjero dizaineriu pradžia priklauso nuo to, kaip greit norėsite įsirengti namą ar butą po jo pastatymo.
Idealiausia kreiptis į interjero dizainerį tuomet, kai pradedamas statyti namas. Tuomet dažniausiai dar yra galimybė „stumdyti " sienas pagal interjero dizaino projektą. Būna netgi taip, kad miegamojo zonoje suprojektuoti langai ir atstumas tarp jų nėra pakankamas užsakovo taip norimai 2 metrų pločio lovai.
 
Sritis:
Sritis: