Interjero projekto kaina

Klausimas:
Norėčiau sužinoti interjero projekto kainą (visų dalių, gal tik be koncepcijos, kurią jau turime), taip pat statybos priežiūros kainą. Namo plotas 130,0 m2.
Komentarai:
Pilnas interjero projektas kartu su visais brėžiniais ir visų medžiagų ir detalių parinkimu, jei namo plotas 130 m2, kainuoja 1100 Eur. Namo įrengimo priežiūros kainą reikėtų derinti atskirai (priklausomai nuo meistrų ir priežiūros apimties, maždaug priežiūros kaina būtų nuo 260 iki 435 Eur).
Ekspertai.lt
130 m2 – tai bendras ar naudingas plotas? Nes kaina skaičiuojama tik naudingam plotui projektuoti. Apytiksliai kaina tokiems projektams yra apie 12 Eur/m (naudingo ploto). Siūlyčiau jums pasinaudoti mūsų specialiai tokiems atvejams sukurta „remonto patarėjo" paslauga.
Projektą sudarančios dalys:- projektiniai pasiūlymai;- techninis projektas;- darbo brėžiniai;- baldų ir įrangos dizaino ir techninis projektas;- autorinė priežiūra.Interjero projekto kaina priklauso nuo darbų apimties.
Interjero dizaino kaina gali būti nuo 12 Eur iki 20 Eur už 1 m2 plotą, priklausomai nuo interjero sudėtingumo, be to, tai dar derybų ir susitarimo reikalas.
Alvydas Jonaitis, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto