Rodomi įrašai 1-25 iš 25.
Rąstinis namas žiemą reikalauja didelių išlaidų jo šildymui. Norėčiau jį apšiltinti sandwich plokšte 5-8 cm, prieš tai padarius nestorą karkasą iš išorės, ar neprisidarysiu bėdų?
Jūsų atveju rekomenduočiau šiltinti 100 mm PIR plokštėmis, ant jų dėti medinį karkasą ir lentų apdailą. Turėsite šiltą ir sandarų namą.
Pas mane namas iš 25cm silikatinių blokelių. Bus ventiliuojamas fasadas, architektas parinko Paroc Linio 80 (340mm storio), bus dvi skirtingos fasado apdailos - tinkas ir klinkeris. Kaip su šita vata? Ar yra kokių geresnių sprendimų?
Tokiam ventiliuojamo fasado sprendimui ženkliai geresnis ir plonesnis sprendimas 2*100 mm SAFE R fenolio putų šilumos izoliacija.
Gyvenu 5-ame aukšte, tai viršuje niekas netrukdo, iš šonų taip pat viskas tvarkoje, bet garsas iš apačios...nebegaliu! Planuoju daryti remontą, dėsiu laminatinę dangą. Sakykit kaip sumažinti triukšmą iš apačios?
Šiaip tokia problema turi būti sprendžiama iš apačioje esančio buto pusės ir kažką padaryti iš viršaus yra labai sudėtinga... Pora variantų galime pasiūlyti, bet nėra garantijų, kad tai išspręs problemą. Tačiau kaip ir minėjau, pirma reikia tiksliau žinoti iš kur triukšmas. Kaip žinia jis gali ateiti per tarpus perdangose, aplink vamzdžius, ar rozetes, ventiliacijos šachtas ir pan.
Koks sienos šiltinimo būdas geriausias, jei siena pastatyta iš keraminių blokelių "Lode", storis 175 mm? Maksimalus galimas sienos storis iki 37,5 cm.
Geriausia sienas iš keraminių blokelių šiltinti PIR plokštėmis. Storį pasirinksite pagal norimą pasiekti energinę klasę. Šiuo metu populiariausiais sprendimas yra šiltinti 2*100 mm PIR ir kabinti pasirinktą fasado apdailą: medis, HPL, fibrocementinė plokštė, keramika, skalūnas, čerpės ir t.t.
Noriu paklausti dėl buto sienų šiltinimo. Butas yra kampinis, visos sienos laukinės ir yra labai šaltos ir drėgnos. Kokias medžiagas naudoti apšiltinti laukines sienas lubas ir grindis?
Busto sienų šiltinimui iš vidaus turime labai efektyvią specialią plokštę, kuri yra iš karto su gipso apdaila ir yra būtent skirta sienų šiltinimui ir vidaus.
Yra medinis pertvarų karkasas. Mineralinės vatos į vidines sienas dėti nesinori. Gal yra alternatyvių medžiagų, kurios gerai izoliuotų garsą?
Norint gauti tinkamą garso izoliaciją, siūlome dėti PIR izoliacines šiltinimo plokštes.
Individualiame ir įrengtame vieno aukšto name su rūsiu (nešildomas) planuojame įsirengti šildomas grindis. Kadangi durys jau sudėtos negaliu labai iškelti grindų - maksimaliai iki 10 cm. Koks tinkamiausias sprendimas pakankamai šilumos izoliacijai? Bendras izoliacijos ir šildomų grindų sistemos storis neturėtų viršyti 10 cm bent jau kalbant apie pirmą aukštą, gal sprendimas būtų papildomai šiltinti rūsio lubas?
Grindų šiltinimui siūlome naudoti PIR izoliacines plokštes.
Kokia medžiaga būtų geriausiai šiltinti ventiliuojamą fasadą? Architektai pataria akmens vatą, kad atitiktų A+ namo reikalavimus. Ir ką manot apie fibrocementines plokštes? Nes galvoju montuoti fibrocementines ant fasado, nes jos atrodo patikimiau ir patogus, lengvas montavimas, ir grožio atžvilgiu jos man labiau patinka. O gal kažką galit pasiūlyt pigiau? Kiek žiūrėjau jų kainos apie 50 eurų už kvadratą.
Vietoje vatos siūlau naudoti PIR, taip reikės 2 kartus plonesnės medžiagos. PIR yra ilgaamžis, su juo dirbti paprasta ir nedaro įtakos gamtinės sąlygos. Turim didelę patirtį tokio tipo fasaduose ir su fibrocemento apdaila.
Ar reikia trisluoksniam mūre poliuretano plokštes klijuoti? Ar užtenka tik fiksatoriais užtvirtinti prie mūro?
Pageidautina klijuoti poliuretano plokštes.
Gamyboje kilo klausimas, mes naudojame polistirolą EPS 50, kokia medžiaga turi geresnes izoliacines savybes už polistirolą? Kad ją būtų galima dėti 40mm storio?
Ženkliai geresnė medžiaga PIR su lambda 0.022. Jo galima būtų naudoti 30 mm vietoj dabar naudojamo EPS 50 ir tai gausite geresnes gaminio šilumos laidumo savybes.
Norėčiau pasiteirauti dėl namo sienų šiltinimo. Sienos storos - apie 60 cm (silikatinis blokelis, oro tarpas, užpildytas termoputomis ir silikatinė plyta). Langai giliai įleisti sienoje - kuo galima būtų papildomai apšiltinti, kad labai neišstorinti sienos? Ar geriausiai būtų dėti dar 15-20 cm polistirolo ir bandyt langus išnešti į silikatinės plytos sieną kraštą?
Efektyviausiai būtų papildomai šiltinti moderniomis izoliacinėmis medžiagomis. Priklausomai nuo apdailos galima parinkti gaminius.
Mano ir kaimyno butus skiria 40 cm gipskartoninė siena, kurios viduje akmens vata, tačiau garso izoliacija labai bloga - puikiai vienas kitą girdime. Ką galėtute pasiūlyti, kaip pagerinti garso izoliaciją? Gal galima būtų papildomai kokia nors izoliacine medžiaga apklijuoti sienas? Plotas nėra didelis 20-25 m2.
Rekomenduotumėm naudoti 30 mm PIR plokštes ir dar kartą prie jų priklijuoti gipsą. Taip Jūs minimaliai sumažinsit kambario plotą ir gausite skirtingų medžiagų tankių atitvatą, kuri ženkliai geriau sugers garsą.
Planuojame pirmą aukštą (iš 30cm storio silikato blokelių) apšiltinti iš išorės klijuojant putplastį ir šlapiai tinkuoti, tačiau nenorime išstorinti sienos. Gal yra plonesnė šiltinimo medžiaga, kuri atlieka tokią pat ar geresnę funkciją, kaip 10-20cm storio putplastis? Gal mėlyna ar raudona Styrodur plokštė?
Yra ženkliai plonesnės ir geresnių techninių parametrų SAFE R GT izoliacinės plokštės skirtos šlapiems fasadams. Norint pasiekti tą pačią varžą kaip su EPS reikia ženkliai mažesnio storio SAFE R izoliacinės medžiagos.
Yra daugiabutis namas, pirmas aukštas. Norime pakeisti parketlentes, tačiau norime dar prieš keičiant parketą apsišiltinti grindis. Labai nenorime kelti grindų. Tai su kuo galima apšiltinti minimaliai pakėlus grindis?
Geriausias ir efektyviausias sprendimas grindis šiltinti PIR 30 arba 50 mm storio plokštėmis.
Ar galima apsišiltinti šlaitinį stogą su poliuretano plokštėmis? Kokie šiltinimo būdai?
Taip šlaitinio stogo šiltinimas poliuretano plokštėmis yra geriausias sprendimas.
Kuo PIR plokštės geriau nei paprastas putų polistirolas?
1. PIR plokštės yra 50% efektyvesnės už putų polistirolą. Reiškiasi jų reikia plonesnio sluoksnio. 2. PIR plokštės nepalaiko degimo ir nesilydo. 3. PIR plokštės nesitraukia, negaruoja, matmenys išlieka stabilūs. 4. PIR plokštės neįgeria drėgmės. Polistirolo negalima naudoti nei šlaitiniuose stoguose nei ventiliuojamuose fasaduose.
Ar yra poliuretano (PIR) plokštės ventiliuojamam fasadui apšiltinti?
Tikrai yra! Kokią fasado apdailą norėtumėte turėti? Yra daug fasadų padarytų su PIR plokštėmis, tačiau siunčiu Jums porą nuorodų į naujausius, dabar vykstančius projektus: Daugiabutis namas Vilniuje, apdaila Agrob Buchtal keramika: https://www.izoliacija.com/portfolio/daugiabutis-lvovo-g-81-vilnius/ Privatus namas Kernavėje, apdaila Skalūnas: https://www.izoliacija.com/portfolio/pasyvus-namas-kernave/ Privataus namo renovacija Vilniuje, apdaila Skalūnas: https://www.izoliacija.com/portfolio/privataus-namo-renovacija-vilnius/
Ieškau medžiagos papildomam šlaitinio stogo apšiltinimui. Šiuo metu tarp gegnių sudėta 20cm mineralinės vatos. Ar montuojant medžio plaušo plokštę praktiška ir bus pagerinta šiluminė stogo varža? Ar siūlytumėte kokias kitas šiltinimo medžiagas?
Viskas priklauso nuo to kokią klasę Jūs norėtumėte pasiekti. Bet iš medžio plaušo plokštės naudos nelabai gausite. Siūlytume naudoti 100mm arba 120mm PIR plokštes po gegnėmis (priklausomai nuo to kokia sudėta vata, pasiektumėte A arba A+ klasę). Naudinga nuoroda apie tai: https://www.youtube.com/watch?v=IrrJWwSMZ_Q&t=1s
Koks medinių stogo konstrukcijų šiltinimo būdas geresnis - naudojant vatą ar poliuretaną (atvirų ar uždarų porų)? Kokie privalumai ir galimi trūkumai pasirenkant šias šiltinimo medžiagas? O gal rinktis kitas medžiagas medinių stogo konstrukcijų šiltinimui?
Yra dar geresnis apšiltinimo būdas - PIR izoliacinės plokštės. Priklausomai nuo to kokią klasę Jūs norite pasiekti, Jums reikės maždaug 2 kartus plonesnio apšiltinimo sluoksnio nei naudojant vatą. Taip pat, priešingai nei purškiant poliuretaną, Jūs nesupūdysite medienos ir esant reikalui bet kada galėsite išmontuoti apšiltinimo sluoksnį ar pvz. sumontuoti dar vieną papildomą apšiltinimo sluoksnį. Priklausomai nuo to ar Jūs darote naują stogą ar jį renovuojate ir stogo dangos nekeičiate, siūlome du variantus: 1. Jei stogo danga keičiama ar stogas naujas, pirmą sluoksnį PIR plokščių dėti tarp gegnių, antrą vientisai montuoti ant gegnių. Tokiu būdu Jūs turėsite 100% sandarumą ir šiltą bei lengvą stogo konstrukciją. Beliks tik ant viršutinio sluoksnio prisukti bruselius pačiai stogo dangai. 2. Jei stogo dangos keisti nenorite, siūlome pirmą sluoksnį montuoti tarp gegnių, o antrą sluoksnį iš apačios gegnių. Tokiu būdu taip pat turėsite 100% sandarumą. Beliks tik tiesiai prie apatinės apšiltinimo plokštės montuoti apdailą (klijuoti gipsą, kalti lenteles ar montuoti karkasą gipsui).
Langų ir durų angokraščiuose po žiemos atsiranda pelėsis. Planuojame keisti langus. Ar angokrasčių apšiltinimas padėtų išspręsti problemą? Kuo geriausia šiltinti?
Tikrai taip, pagrindinė priežastis kodėl formuojasi pelėsis yra todėl, kad toje vietoje siena peršąla, kondensuojasi ir sudaro sąlygas pelėsiui. Galime Jums pasiūlyti efektyviausią sprendimą, tai fenolio putų (PF) plokštės SAFE-R, dengtos stiklo pluošto audiniu ir skirtos tinkuojamiems fasadams/šlapiems darbams. Plokštės storis 25mm. Jei šlapiu procesu nenorite ir turite šiek tiek daugiau vietos, galime pasiūlyti šią plokštę su gipsu (25mm izoliacija + 12.5mm gipsas).
Domimės buto šiltinimu iš vidaus. Gyvenu 2 aukštų daugiabučio 1-ame aukšte. Atvėsus orams, labai atšąla vonios kambarys ir tualetas, nes ta siena ribojasi su laiptine. Iš lauko pusės nėra galimybių apšiltint. Norėčiau šiltint iš vidaus. Ką patartumėt, vata ar putų polistrolu? Kokio storio?
Kadangi Jums reikia kuo plonesnės ir kuo efektyvesnės apšiltinimo iš vidaus sistemos. Mes siūlome šiltinti ypač efektyvia šiltinimo iš vidaus sistema: ja sudaro 25 mm SAFE R fenolio putų plokštė ir 12,5 mm Gyproc gipsas. Tokios sistemos efektyvumas labai didelis taip pat jai įrengti nereikia jokio karkaso ja lengva įsirengti pačiam, plokštes galima klijuoti tiesiai prie esamos sienos poliuretano arba cementiniais klijais.
Nusipirkome kotedžą su daline apdaila. Stogas dvišlaitis, palėpė negyvenama. Nusprendėme pasidaryti liuką, patekimui į palėpę, jei kas nutiktų. Tačiau praplėšus šilumos izoliacinę plėvelę ir mineralinę vatą, pamatėme, kad viduje palėpės, stogo šlaituose iš vidaus labai daug kondensato ir jis varva ant vatos. Kaip apšiltintas stogas: 1) Perdanga šilumos izoliacinė plėvelė + mineralinė vata 25CM. 2) Stogas šilumos izoliacinė plėvelė + mineralinė vata 20CM + vėjo plėvelė, skarda. 3) Fasado galuose 2 ventiliacinės 100mm skylės. Nusprendėme persidaryti, kaip būtų teisingiausia, gal galite patarti, kad nesikondensuotų?
Siūlome išimti vatą ir ją pakeisti PIR izoliacinėmis plokštėmis. PIR neįgeria ir nebijo drėgmės, o pati izoliacija yra dvigubai efektyvesnė nei vata. Pakeitę tokiu pačiu storiu gausite ženkliai geresnę energinio efektyvumo klasę A+. Galite likti prie tos pačios U vertės, bet tada reikės dvigubai plonesnės PIR izoliacijos nei buvo vatos.
Gyvename bute, viršutiniame aukšte. Darome remontą, norime apšiltinti viso buto lubas. Pelėsio ar drėgmės niekur nėra. Ventiliacija yra tik virtuvėje ir vonioje. Po apšiltinimo planuojame daryti įtempiamas satinines lubas. Norėčiau sužinoti, koks lubų šiltinimo variantas būtų pats geriausias, kad būtų išvengta pelėsio atsiradimo ar drėgmės kaupimosi?
Geriausiai lubas šiltinti PIR plokštėmis užsandarinat visus plokščių sujungimus bei siūles ir papildomai klijuojant aliuminio juostą ant siūlių. Taip pat reikia užsandarinti tarpus tarp PIR plokščių ir sienų. PIR storis priklauso nuo norimos pasiekti varžos. Siūlyčiau naudoti nuo 50 mm iki 100 mm storio PIR izoliaciją. https://www.youtube.com/watch?v=etJ_qWXiH_w
Žadu šiltinti namo rūsį iš vidaus, jis yra dalinai lauke ir dalinai žemėje. Šiltinsiu 20cm sluoksniu. Iš pradžių eis 15 cm medžio karkasas su stiklo vata ir po to dengsis plėvele ir po to 5cm medžio karkasas su stiklo vata. Norėčiau paklausti ar reiktų prieš visą karkasą dar papildomai izoliuoti plėvelę, kad neitų drėgmė į vatą ar palikti, kad kvėpuotų? Sienos yra iš kermito blokelių, tai drėgmei yra kur išeiti.
Rūsio šiltinimui iš vidaus siūlome ženkliai efektyvesnius sprendimus šiltinant moderniomis izoliacinėmis medžiagomis. Jūsų atveju, kad pasiekti tokį patį šiluminį efektą ir nereikėtų daryti medinio karkaso bei dėti plėvelių (PIR neįgeria drėgmės ir dirba ne tik kaip šilumos izoliacija, bet ir kaip garo ir priešvėjinis barjeras ) siūlome naudoti 100 mm. PIRROMEMBRANE PIR medžiagą. Šis PIR yra padengtas gryno aliuminio folija ir ypatingas savo gniuždomuoju stipriu.
Kaip būtų galima apšiltinti Alytaus ENSK gamybos namą, kokias medžiagas naudoti? Namas yra 1973 metų statybos, sienos apmūrytos raudonomis plytomis.
Jei sienose turite oro tarpą, siūlyčiau apšiltinti namą pučiant polistirolo granules ir klijų mišinį. Jos ne tik susiklijuos tarp savęs bet ir prisiklijuos prie statybinių paviršių. Turėsite vientiso monolito junginį, kuris nepraleidžia drėgmės, bei atspindi šilumą. Mansardą ir stogo konstrukcijas galima apšiltinti 15cm storio purškiamo poliuretano šiltinimo medžiagos. Ji dengiama purškimo būdu. Pasirinkus šias medžiagas turėsite šiltą, sandarų, energetinius resursus taupanti namą.
logo_moderni_izoliacija.png
Savanorių pr. 173, Vilnius
95% rekomenduoja
20 atsiliepimai
lo
2021-10-25, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Dėl lauko sienų šiltinimo poliuretano putomis. Mačiau pavyzdžius, kur lauko sienos apšiltintos poliuretano putomis. Domina tokio šiltinimo būdo probleminės vietos. Pvz. sukibimas su siena, apdailos darymo ypatumai. Mano namas iš "Fibo" blokelių.
vb
2021-08-30, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Koks efektyviausias būdas apšiltinti medines grindis prieš lyginant jas plokštėmis? Galutinė danga vinilas.
ai
2021-05-31, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kaip geriau šiltinti iš vidaus labai seno daugiabučio medinio namo mansardos šlaitinį stogą ir dalį sienos. Stogo danga neseniai perdengta, skardinė, apačioje plėvelė, visas vidinis paviršius dengtas OSB plokštėmis. Stogo konstrukcija sudėtingos konfigūracijos, su kaminu. Sienų dalies šiltinimas tam tikrose vietose galimas maksimaliai 15 cm, nes nepakanka vietos durims ir langui. Šiltinamas plotas 115 kv. metrai, taip pat nebūtina pasiekti A klasės.
jo
2021-05-06, Šilutė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norim šiltinti "alytaus" tipo namą. Kokiomis putomis (atvirų ar uždarų porų) patartumėt? Kokio storio? Ar purškiate ant jau pačių pasiruošto karkaso? Ar yra kas svarbaus, ką reikia žinoti apie medieną ir karkaso paruošimą? Kiek laiko jau apšiltintas namas poliuretano putomis gali stovėti iki kol bus dengiama galutine fasado apdaila? Kiek tuo metu svarbios oro sąlygos, ką dar turėtume žinoti, kad nepasižeistų apšiltinimas?
gi
2021-04-15, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
st
2021-03-06, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau gauti specialistų pasiūlymų dėl gyvenamo namo palėpės šiltinimo. Namas senas, tačiau stogas ir fasadas renovuoti. Stogas neapšiltintas. Perdanga apšiltinta spaliais. Dabar mes norėtume tuos spalius iškasti ir apšiltinti iš naujo, tik neapsisprendžiame kuo, ar mineraline ar ekovata? Ar reikia iškasus spalius apdoroti medieną antiseptiku? Jeigu pasirinktume mineralinę vatą, tada reikėtų apačioje kloti orui pralaidžią plėvelę, o viršuje garo izoliacinę plėvelę. Renkantis ekovatą plėvelės nebūtinos. Ar aš neteisus? Norėčiau gauti jūsų pasiūlymų.
vy
2021-01-12, Pasvalys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar butina plevele (jei reikia tai kokia) apsiltinant lubas vata?
ka
2021-01-12, Molėtai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Mano alytukas iš lauko šiltintas 5 cm Paroc vata, apkalta plastikinėm dailylentėm. Norėčiau dar pastorinti 15 ar 20 cm. Ką patartumėte, kokiomis medžiagomis ir kokiu storiu? Koks turėtų būti viršutinis sluoksnis?
pa
2020-10-05, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Koks sienos šiltinimo būdas geriausias, jei siena pastatyta iš keraminių blokelių "Lode", storis 175 mm? Maksimalus galimas sienos storis iki 37,5 cm.
al
2020-08-03, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu apšiltinti pirmo aukšto grindis. Pagrindas betoninė perdanga. Max galimas aukštis 8 cm, bus dedamos plytelės. Kokį būdą patartumėte naudoti? Ar dėti putplastį 3cm ir betonuoti? Gal yra kitų būdų? P.S. Pusrūsio lubų apšiltinti nepavyks, per mažas aukštis.
da
2020-06-02, Vilkaviškis
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Planuoju šiltinti sienas iš vidaus su poliuretano (kartu su gipsu) plokšte 40 mm. Kambario sienos kreivos ir priklijavus plokštę gali likti tarpų tarp sienos ir plokštės, nors plokštės ir bus sandariai sujungtos. Ar ten nesiveis pelėsis? Jei taip, kaip reikėtų tuos tarpus užpildyti, o gal sienas pirmiausia išlyginti?
pr
2020-05-04, Druskininkai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu perdengti ir apšiltinti seną, visiškai neapšiltintą horizontaliai plokščią iš gelžbetonio perdangų plokščių sumontuotą stogą. Ar tiktų tokiems darbams laminuotos polistireninio putplasčio plokštės stogams "RUFAX". Jei tiktų, kokio storio šios plokštės sluoksnį rekomenduotumėte dėti ant stogo ir kokia hidroizoliacija tiktų tokio stogo uždengimui? Kokia būtų apytikslė vieno kv.m kaina? Mano remontuojam stogo plotas 120kv.m. Ar teikiate aptariamų polistireninio putpalsčio atvežimą pirkėjams?
Ma
2020-04-04,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokia kaina kubo FF-EPS 15 cm? Reikėtų 36m3.
vi
2020-02-04, Jurbarkas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noreciau apsiltinti apie 20 kv. sienos is vidaus plokstemis safe-r/tb gyps. Kur arciausiai ir kokia kaina galima nusipirkti?
al
2019-12-22, Daugai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Supratau, kad apšiltinti daugiaaukščio buto sieną iš vidaus yra rizikinga dėl drėgmės kaupimosi. Noriu jūsų patarimo. Yra trijų aukštų daugiabutis plytinis namas. Reikia apšiltinti vieną jo sieną - galinę sieną, be langų. Tačiau pirmo aukšto savininkas nenori to daryti. Ar techniškai įmanoma apšiltinti tik antro ir trečio aukštų butų išorės sieną?
d.
2019-11-25, Skuodas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Noriu paklausti dėl buto sienų šiltinimo. Butas yra kampinis, visos sienos laukinės ir yra labai šaltos ir drėgnos. Kokias medžiagas naudoti apšiltinti laukines sienas lubas ir grindis?
bu
2019-09-09, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau įsirengti jurinį konteinerį kaip šildomą sandėlį ir norėčiau apšiltinti iš vidaus, tačiau iškilo dilema dėl rasos taško. Tarkim šiltinant polistirolu arba akmens vata, ar neatsiras tarp konteinerio sienos vidinės pusės ir apšiltinimo medžiagos kondensatas? Kaip reikėtų šitą vietą išspręsti teisingai? Ar reiktų palikt tarpą tarp konteinerio sienos ir izoliacinės medžiagos ir gręžioti skyles, kad galėtų ventiliuotis ar tiesiog ją glausti prie sienos ir tiek žinių? Planuojamas sumuštinis būtų konteinerio siena, brusas 70mm, jame izoliacinė medžiaga, OSB plokštė.
Pateikė kategorišką nuomonę, kuri nebuvo pagrįsta jokiais faktais.
po
2019-08-07,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, reikia siltinti stoga, konstrukciniame projekte 20 vata 25cm ir 5 cm pir plokste dengta aliuminiu, o jeigu ant gegniu virsaus kabinti 10cm jusu siulomo akcijinio varianto? Ar turite ir 5 cm storio ir kokia kaina? Patarkit
pk
2019-07-18, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Žiūrinėjame A klasės dvibutį ir iškilo klausimas dėl stogo apšiltinimo. Stogas yra dvišlaitis, impregnuotų medinių konstrukcijų, apšiltintas 30 cm šilumos izoliacijos plokštėmis iš akmens vatos “Paroc eXtra” su difuzine plėvele ir garo izoliacija. Yra įrengta vieta papildomam 5 cm šiltinimo sluoksniui. Yra padarytas sandarumo testas kuris atitinka A klasifikacija. Stogo danga - plieninė. Čerpinis profilis- Tegula. Kokios būtų rekomendacijos, ar užtenka A klasės namui 30cm stogo apšiltinimo? Ar reiktų papildomai nupūsti putomis ar dėti akmens vatos?
ju
2019-06-03, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikalingas 40' jūrinio konteinerio nestandartinis šilumos palaikymas, t. y. +30 laipsnių viduje žiemą/vasarą. Šildymas planuojamas oras-oras, o apšiltinimo medžiagos - viduje. Konteineris be langų, tik su gamyklinėmis durimis, kurios būtų retai varstomos. Dauguma rekomenduoja uždaras poliuretano putas 15-20cm, tačiau gal galimas koks pigesnis variantas dubliuojant kelis izoliacinius sluoksnius kaip pvz. putų polistirenas ir atspindinti izoliacija. Kaip išvengti kondensato?