Rąstinių namų privalumai

Klausimas:
Kokie yra rąstinių, medinių namų privalumai?
Komentarai:
Susipažinkite su privalumais, kuriuos suteikia rąstiniai ir mediniai namai:
1. Sveikas gyvenimo būdas. Rąstiniai namai yra natūralus produktas, todėl visa pastato struktūra teikia puikų vėdinimą. Mediena laisvai „kvėpuoja“, todėl šie namai yra tinkami mūsų sveikatai.
2. Ekologiškumas. Atsižvelgiant į klimato kaitos veiksnius, mediena tampa vis populiaresne medžiaga namo statybai. Mediena yra sertifikuota ir tiekiama tik iš tinkamai tvarkomų miškų. Rąstiniai namai sunaudoja labai nedaug energijos, todėl tai yra aplinkai draugiškiausias produktas. Hermetiška pastato struktūra pagerina gyvenimo komfortą, bei sumažina išlaidas šildymui ir kondicionavimui.
3. Tinkamumas bet kokioms klimato sąlygoms.Mediena palaiko norimą temperatūrą bet kokiomis sąlygomis.Būtent todėl, rąstiniai namai yra labai populiarūs šaltojo klimato zonose.
4. Aukšta kokybė. Esame rąstinių namų gamybos lyderiai Lietuvoje, todėl garantuojame pačią aukščiausią įrengtų namų kokybę. Klientai visada gauna tik geriausią produktą, kuris atitinka teisės aktus ir standartus.
5. Architektūrinis praktiškumas. Kruopščiai projektuojame rąstinius namus pagal individualius klientų poreikius. Galime pasiūlyti pačių įvairiausių ir unikalių eksterjero pavyzdžių.
6. Vertingumas. Rąstiniai ir mediniai namai yra puiki Jūsų investicija, nes visada turės gerą išliekamąją vertę.
Lietuvoje įprasta manyti, kad iš rąstų statomi tik poilsio nameliai arba pirtelės, tačiau rąstiniai gyvenamieji namai ir visuomeniniai pastatai, atitinkantys visus šiuolaikiniams pastatams keliamus estetinius ir techninius reikalavimus, yra plačiai paplitę. Medis yra atviras difuzijai iš abiejų pusių, todėl garo izoliacija yra nereikalinga. Patalpoje nepertraukiamai vyksta oro apykaita - ventiliacija. Dėl šios kaitos garantuojama sveika, pilna deguonies su natūraliu oro drėgnumu atmosfera. Ne visų medinių namų konstrukcijos yra pasiekusios reikiamų aukštų standartų. Medinio būsto kokybė priklauso nuo medžio kokybės, gamybos technologijos ir konstrukcijų. Sveikas ir malonus patalpos klimatas sudaromas naudojant tik aukščiausios kokybės medieną, maksimaliai išvengiant techniniu ar cheminiu būdu pagamintų statybinių ir apdailinių medžiagų. Būtent tai su profesionalia Suomijos specialistų pagalba mes Jums galime pasiūlyti savo rąstiniuose namuose.
Rąstiniai namai (mediniai namai) nenuginčijamai yra jaukiausi ir sveikiausi būstai, kuriuose visada švarus oras ir optimali drėgmė nepriklausomai nuo oro sąlygų.
Mediena yra vienintelė natūrali statybinė medžiaga, kuri „kvėpuoja”, tai reiškia, kad Jūsų name nuolat vyksta oro kaita, oras tolygiai pasiskirsto po visus namus. Dėl šilumos izoliacinių savybių rąstiniame name vasarą vėsu ir drėgna, o žiemą – šilta, tai yra sukuriamas natūralaus kondicionieriaus efektas.
Dar vienas rąstinių namų privalumas – saugumas. Mediniai rąstiniai namai yra unikalios, labai tvirtos konstrukcijos. Tokio būsto atsparumas liepsnai garantuojamas apdorojus medieną specialiomis nekenksmingomis priemonėmis, todėl esant aukštai temperatūrai mediena rūks, o ne degs.
Pagrindiniai rąstinių namų privalumai yra tai, kad jie yra ekologiški, natūralūs ir jaukūs.
Martynas, Trehus
 
Sritis:
Sritis: