Frezuotų rąstų namai

Rodomi įrašai 1-13 iš 13.
Kaip sukelti seną rąstinį namą, kadangi jo pamatai yra prasti - kampuose stovi dideli akmenys, o per visą perimetrą tik apdailinis pamatukas. Kaip jį pakelti, nuo ko pradėti ir kokia šio proceso eiga, į ką atkreipti dėmesį?
Kiek maždaug kubų medienos (rastų) reikia vidutiniam 150 kvadratinių metrų namui pastatyti, pvz.: vieno aukšto su mansarda.
Statome rąstinį namelį. Domina, kokia būtų rąstu šlifavimo ir dažymo darbų kaina?
Kiek kainuoja kvadratinis metras rąstinio namo, arba kiek kainuotų maždaug 80 kvadratinių metrų rąstinis namas? Kas įeina į kainą, kiek laiko trunka statyba?
Ar yra skirtumas, statant namą iš džiovintų ir drėgnų rąstų? Ar tik nusėdimo procentu skiriasi? Ar drėgnumas turi įtakos namo kokybei? Kokie būtų statybos proceso skirtumai, statant is drėgnų ir džiovintų rąstų? Per kiek laiko natūraliai išdžiūsta mediena ir nusėda namas?
Ką rinktis: renovuoti seną rąstinį namą kaime ar jo vietoje statyti naują?
Išpjauti viengubo pjovimo 20 cm storio rąstai. Namą ruošiuosi statyti po 5-7 metų. Rąstai pušies. Kaip natūraliai juos išdžiovinti, apsaugoti nuo melinijimo, kenkėjų ir atmosferos poveikio? Ar užtenka uždengti tik iš viršaus, ar dengti ir šonus kokia nors plėvele? Ar įmanoma per tokį laiką išsaugoti natūralia medienos spalva?
Norėčiau sužinoti kainą pilnai įrengto rąstinio namo. Ir ką galėtumėte pasiūlyti keturių asmenų šeimai?
Domina frezuotų rąstų namo statyba. Į kokią kvadrato kainą reikėtų orientuotis?
Domina frezuotų rąstų namo kaina už kv.m.
Domina rąstinio namo iš frezuotų rąstų statyba. Kokia preliminari kaina? Rąstai turėtų būti storesni, kad būtų galima gyventi ir žiemą. Ar atitinka šiuolaikinius šiluminės varžos reikalavimus?
Noriu pasistatyti namą iš rąstų. Kas užtikrina, kad namas bus kokybiškas - rąstai neskilinės, durys ir langai kokybiškai darinėsis?
Noriu pasiteirauti, kiek kainuotų rąstinio namuko iš frezuotų rąstų sienų statyba (medžiagos ir darbas). Be stogo. Ar kvadratinio metro kaina skaičiuojama atmetus langų ir durų angų plotą? Namelis statomas Vilniaus rajone.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto