Kokia pilnai įrengto rąstinio namo kaina

Klausimas:
Norėčiau sužinoti kainą pilnai įrengto rąstinio namo. Ir ką galėtumėte pasiūlyti keturių asmenų šeimai?
Komentarai:
Pilnai mes namo neirengiame. Darome darbus susijusius tik su mediena. Pamatai, elektra ir santechnika reiktų patiems pasirupinti.
Gyvenamojo namo kaina 290 Eur/m2 + PVM be montažo.
Į šią kainą įeina lauko sienos (140 mm rąstelis + 150 mm vata + 45 mm rąstelis), vidaus sienos 140 mm rąstelis, grindys, perdanga, stogo konstrukcja be stogo dangos, langai ir lauko durys.
Namų mes pilnai neįrenginėjame - darome pamatus, sienas ir stogus. Bet kuris klientas turėtų pasakyti ko jis nori ir mes paskaičiuosim. Rąstinio 80 m2 namo pamatai, sienos ir stogas su mūsų medžiagomis ir darbu kainuotų apie 20 000 Eur.
Jonas, Edvima UAB
Galima pasiūlyti nuo 100 m2 per du aukštus t. y. dalis ploto mansardoje. Taip pat vieno aukšto statinius. Pradžiai turėtumėte sau apsibrėžti, kokio ploto norite namuko, koks išdėstymas, t. y., kiek ploto pirmame aukšte, kiek antrame ar mansardoje. Iš to skaičiuojama ir preliminari kaina. Jei pradedant nuo pamatų, tai su kokybiškomis medžiagomis (sertifikuotomis) kainuoja apie 670-755 Eur už grindų m2,
tačiau, kaip minėjau, tai tik preliminarus skaičius. Viskas priklasuso nuo projekto ir medžiagų kiekių.
Ekspertai.lt
Vidutinė m2 rąstinio namo kaina su pilna apdaila, į kurią įeina pamatai, konstruktyvas ("dėžutė"), stogo konstrukcija, apšiltintas stogas su stogo danga, lietaus nuvedimo sistema, grindys, perdanga, langai, durys, vidaus apdaila, pirmin el., ir santech. instaliacija ir kt. sudaro 610-670 Eur/m2 priklausomai nuo Jūsų pasirinktų medžiagų. Atitinkamai kaina gali keistis Jeigu Jūs pageidausite kai kuriuos darbus atlikti savo jėgomis.
Statybos trukmė iki raktų įteikimo klientui sudaro 3-6 mėn.
Edmundas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto