Dvigubo tašo rąstiniai namai su apšiltinimu per vidurį

Ruošiamės statyti rąstinį gyvenamąjį namą. Pasirinkome 20 cm klijuotą medį. Tačiau sužinojome, kad galima statyti iš dviejų eilių po 9 cm su tarpu per vidurį (išorinė siena). Ar rąstinis namas taptų šiltesnis, jei vidurinį tarpą užpildytumėm izoliacine medžiaga? Ar toks namas būtų šiltesnis nei 20 cm klijuoto tašo namas? Jei taip, kuo patartumėte tą tarpą užpildyti ir ar nepakistų rąstinio namo privalumai, ar kvėpuotų namas?

Rąstinis namas su apšiltinimu

Planuojame statyti klijuotų rastų gyvenamajį namą. Iš pradžių galvojome pasirinkti 20 cm rąstą ir sienų neapšiltinti. Vienos įmonės atstovas patarė apsiriboti 12 cm storio rąstu ir daryti apšiltinimą iš išorės. Ar galėtumėte palyginti šituos du variantus, išvardinti pliusus ir minusus. Kaina mūsų atveju nelabai svarbus parametras.

A klasės rąstinio namo statyba

Planuojame statyti sodybą prie ežero. Anksčiau norėjome rąstinio, bet kiek supratau, jie nebeatitinka energinių (A klasės) reikalavimų? Kokia galėtų būti alternatyva? Kuo ekologiškiau, tuo geriau.

Klijuoto tąšo kaina

Kokia kubo kaina klijuoto tašo? Kiek kubų reiktų maždaug 110 kv.m 1 aukšto namui? Matot yra planų būtent apie tokį namą. Tikslaus atsakymo nesitikiu, nes neturiu projekto.

Klijuoto tašo rąstų namai su apšiltinimu

Planuojame statyti vieno aukšto namą iš klijuoto 200 mm storio pušies tašo. Ar reikėtų jį papildomai apšiltinti?

Klijuoto tašo namai

Kuo yra išskirtiniai klijuoto tašo namai?

Klijuoto ir natūralaus rąsto šiluminė varža

Kokio rąsto šiluminė varža didesnė – 20 cm klijuoto ar 20 cm natūralaus?

Ar būtina šiltinti rąstinį namą

Planuojame statyti rąstinį namą. Ar būtina šiltinti naują vieno aukšto rąstinį namą (klijuota 22 cm storio pušis), nes jei būtina, tai gaila prarasti eksterjerą.

Ar reikia šiltinti klijuoto tašo namą

Ar reikia naują suomišką rąstini namą (200 mm storio klijuoto tašo) šiltinti iš išorės? Ar pasiekiamas pakankamas šilumos varžos koeficientas?

Klijuoto tašo rąstų namo statybos kaina

Domina namo statyba iš klijuoto tašo rąstų. Kokia kaina už m2, storiai?

Rąstų galai klijavimo vietose gerokai išsiplėtę

Gyvenu klijuoto tašo name pastatytame prieš dešimt metų. Statė firma iš Širvintų EEVT. Šiuo metu kiek žinau pakeitė veiklą. Reikia specialisto konsultacijos. Rąstų galai, kurie atsukti į pietinę pusę klijavimo vietose gerokai išsiplėtė. Be abejo per tarpus pakliūna vanduo ir saulės spinduliai. Kaip galima būtų apsaugoti nuo tolimesnio medienos pažeidimo? Parekomenduokit kur kreiptis į kompetentingą specialistą.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366933 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3245
Iš viso buvo užduota 151166 klausimų