Mediniai sodo nameliai – Patarimai

Mediniai sodo nameliai. Ekspertų patarimai ir konsultacijos apie medinius sodo namelius ir vasarnamius. Parašykite paklausimą ir gausite atsakymą iš kvalifikuotų ekspertų.

Prieš 5 metus pastatėme medinį namą, tada buvo naujai nudažytos išorinės namo sienos. Dabar pastebejau, kad vietomis medis pažaliavęs? Kaip man reikėtų paruošti senas medines sienas dažymui, kad dažant neliktų tų dėmių?
Norime vasarnamį, kurio sienų storis 64 mm (sibiro mediena), naudoti kaip gyvenamąjį namą, gyventi ir žiemą ir vasarą. Ar jį pasistačius reikia apšiltinti sienas, ar tik įrengti radiatorius?
Mane domina medinis namukas. Kiek preliminariai toks kainuotų su langais ir betoninių čerpių stogu? Pamatus pasidarytume patys. Per kiek laiko jis galėtų būti pastatytas po sutarties pasirašymo?
Ant ko statomi mediniai nameliai? Ar jiems būtini pamatai?
Planuojame pasistatyti medinį sodo namelį iš tašų ir turėti jį kaip vasarnamį. Namelyje planuojame būti pavasarį, vasarą ir rudenį. Pasišildyti galvojame nebent krosnele. Iš kokios storio medinių tašų būtų geriausia statyti medinį sodo namelį. Ar užteks 30 mm storio tašų. Ar atlaikys apkrovas, ar nesideformuos sienos. Ar geriau statyti is storesnių.
Ar galima apšiltinti 44 mm storio medinį vasarnamį iš išorės?.Kokiomis medžiagomis ir kaip geriausiai tai padaryti?
Norėjau sužinoti, kuo skiriasi mediniai ir rąstiniai namai. Ar iš viso yra kokių nors skirtumų. Jei taip, kuo jie geresni?
Kokia rekomenduotina medinio namelio išorės ir vidaus apdaila?
Kokie yra medinių namų tipai? Kuo jie skiriasi?
Koks turi būti geras medinis namas, pagamintas iš medinio tašo? Į ką atkreipti dėmesį jį renkantis namelio gamintoją?
Mediniame name ant pamato iš vidaus pasirodo vanduo. Rąstinio namo galai yra išsikišę. Gal reikia užtaisyti atsiradusius tarpus sujungimuose, kurie atsirado sėdimo metu? Kokias medžiagas rekomenduotumėte naudoti?
Norėčiau sužinoti medinio grilio namelio kainą.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 388316 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3298
Iš viso buvo užduota 161603 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 86 specializuotų įmonių