Kokia rąstinio namo m2 kaina

Klausimas:
Kiek kainuoja kvadratinis metras rąstinio namo, arba kiek kainuotų maždaug 80 kvadratinių metrų rąstinis namas? Kas įeina į kainą, kiek laiko trunka statyba?
Komentarai:
Vidutinė rąstinių namų kaina yra nuo 240 - 400 Eur/m2. Labai priklauso, kokio storio rąstai pasirenkami namo statybai. Į kainą įeina lauko ir vidaus sienos, grindų konstrukcija, perdangos konstrukcija, stogo konstrukcija be stogo dangos, langai ir lauko durys. Į kainą neįeina montažas, pamatai, elektra, santechnika, dažymas, lakavimas.
Vienas kvadratinis metras 18 cm storio sienos keturkampio arba apvalaus 25 cm kainuoja 90 Eur su pastatymu surikimu ir atvežimu Lietuvoje.
Jonas, Edvima UAB
Vidutinė 1 kv.m rąstinio namo kaina su pilna apdaila, į kurią įeina pamatai, konstruktyvas ("dėžutė"), stogo konstrukcija, apšiltintas stogas su stogo danga, lietaus nuvedimo sistema, grindys, perdanga, langai, durys, vidaus apdaila, pirmin el. ir santech. instaliacija ir kt. sudaro 600-650 Eur/kv.m priklausomai nuo Jūsų pasirinktų medžiagų. Atitinkamai kaina gali keistis jeigu Jūs pageidausite kai kuriuos darbus atlikti savo jėgomis. Kiekvieną Jus dominantį mūsų projektą galite koreguoti patys pagal savo norus, nuo to kaina gali sumažėti ar padidėti, arba pateikti savo projektą (projektas be statybų paslaugos neparduodamas, o statantis namą techninis projektas nemokamas).
Edmundas, Ekspertai.lt
Medinių namų statybos kaina prasideda nuo 87 Eur/m2. Dėl daugiau informacijos susisiekite asmeniškai. Pateiksime geriausią paslaugų ir kainos pasiūlymą.
 
Sritis:
Sritis: