Rąstinio namo be apdailos m2 kaina

Klausimas:
Kokios rąstinių namų kainos? Ruošiuosi statyti 1,5 aukšto rąstinį namą, numatomas bendras plotas apie 120 m2. Ieškau rangovo, kuris pastatytų be lauko ir vidaus apdailos.
Komentarai:
Rąstinis namas jau bus iškart su apdaila, nes tai džiovintas ir obliuotas rąstas, kuris jau nugruntuojamas gamykloje. Iš lauko dar reikės padengti norima spalva. Namus tokio dydžio dabar reikia statyti šiltintus, A+ klase. Tai mes pasiekiame darydami dvigubas lauko sienas, su izoliacija tarp jų. Kaina priklauso nuo kliento pageidavimų ir nuo išpildymo.
Algirdas Pranckevičius, UAB Astreta
Gaminame, statome ir komplektuojame sausų tekintų rąstų, bei klijuoto tašo namus. Galime pastatyti gyvenamuosius ir poilsio namus, pirtis, kaimo turizmo sodybas ir kitokius statinius. Klijuoto tašo rastinių namų kaina su vidaus ir lauko apdaila – 465 Eur už kub. m medienos. Sienojų storis nuo 10 iki 20 cm. Tekintų rąstų namų kainos, jei sienos 18-26 cm storio, – 350 Eur už kub. m medienos. Surinkimo kaina nuo vietovės skiriasi. Suprojektuosime, pagaminsime ir pastatysime Jūsų svajonių namus iš sidabrinės pušies rąstų arba moderniausio - klijuoto tašo.
Gintaras, Namusta UAB
Norvegiško tipo rąstinių namų kainos už kv.m sienos - apie 115 Eur. Norvegiško tipo rąstiniai namai, tai namai statomi iš apipjauto rąsto, kurių kampo sukirtimas daromas kūgio formos, kitaip nei įprastiniai statūs kampai. Šita namo kaina paskaičiuota su surinkimu ir apdaila iš lauko pusės, rąstinės sienos statomos iš 20 cm storio džiovintų rąstų. Kadangi kiekvienas projektas individualus kainos derinamos pagal darbų kiekį ir kliento poreikius.
Žygimantas, Lomeras
Rąstinės dalies 20 cm. kv.m. kaina apie 60 Eur (be lauko ir vidaus apdailos). Tikslią rąstinio namo gamybos, pervežimo bei surinkimo ant Jūsų pamatų kainą galime paskaičiuoti turint projektą.
Mes rąstinius namus, vasarnamius, pirtis statome „nuo nulio iki rakto“. Gamyboje turime įdiegę kokybės ir standartą „Rąstiniai pastatai. Gamyba ir statyba“, todėl mūsų namų kokybė atitinka aukščiausius kriterijus. Statant namą patartume darbus reikalaujančius garantijų: pamatai, konstruktyvas (dežutė), stogas, langai bei lauko durys, impregnavimas atlikti įmonėse, kurios teiktų garantijas. Kitus darbus taupant lėšas galėtų atlikti ir privatūs meistrai išmanantys rąstinio namo specifiką, kaip įrengti rastinį namą. Vidutinė 1 kv.m. rąstinio namo kaina su pilna apdaila, į kurią įeina pamatai, konstruktyvas (dėžutė), stogo konstrukcija, apšiltintas stogas su stogo danga, lietaus nuvedimo sistema, grindys, perdanga, langai, durys, vidaus apdaila, pirminė elektros ir santechnikos instaliacija ir kt. sudaro 600-750 Eur už kv.m. grindų ploto, priklausomai nuo Jūsų pasirinktų medžiagų. Kaina atitinkamai gali keistis jeigu Jūs rinksitės brangesnes medžiagas arba pageidausite kai kuriuos darbus atlikti savo jėgomis.
Edmundas, Ekspertai.lt
Rąstinio namo kainą lemia namo projektas. Kokios apdailos medžiagos bus naudojamos, kokie langai: mediniai ar plastikiniai bus montuojami rąstiniame name. Kaina priklauso ir nuo to, kokia stogo danga bus. Rąstinio namo 1m2 kaina pagal grindų plotų prasideda nuo 435 Eur iki 1160 Eur + PVM.
Pavel Petrusevic, Ekspertai.lt
Rąstinio namo kainą visų pirma lemia, Jūsų pasirinktas rąstinio namo projektas, kiek jame yra įvarių kampų, vidinių pertvarų, koks rąstų sienos storis, kokie pasirinktos vidaus apdailos variantai ir t.t. Mūsų siūlomi rąstiniai namai kainuoja nuo 435 iki 870 Eur už kv.m.
Almantas Asipavičius, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: