Saulės elektrinės

Rodomi įrašai 1-35 iš 35.
Kiekvieną mėnesį už elektrą sumoku 60–75 Eur. Per metus – 725–870 Eur. Ar apsimokėtų įsirengti saulės baterijas ant nuosavo namo šlaitinio stogo? Šlaitas pasviręs 45 laipsnius pietų pusėje. Stogo saulės pusėje plotas – apie 50 kv. m. Kiek apytiksliai viskas – įrengimas, meistrų darbas ir medžiagos – kainuotų?
Norėčiau įsirengti mini salės elektrinė ant savo nuosavo namo stogo, gaminti elektros energija sau ir pardavimui. Namo plotas 140 kv.m. sildymas elektra. Kokia orientacinės 10kW saulės elektrinės kaina su įrengimu.
Metinis elektros suvartojimas 13050KWh. Moku už elektrą vid. 100 eur/mėn. Kiek sutaupyčiau, jeigu įrengčiau saulės elektrinę 3 kW? Nes yra 48 kv.m plokščio stogo pietų pusėje.
Norėjau paklausti ar saulės baterijos taip pat yra praktiškai neefektyvios žiemą, kaip ir saulės kolektoriai?
Ar saulės baterijos yra efektyvios ir ar verta į jas investuoti. Per kiek laiko atsipirktų investicijos į saulės baterijas šių dienų kainomis?
Planuojame įsirengti saulės baterijas savo 200 m2 name. Kokia būtų saulės baterijų kaina?
Planuoju statytis saulės baterijas ant ūkinio pastato stogo. Ar įmanoma statytis baterijų daugiau, negu sunaudosiu elektros energijos ir pagamintą perteklių parduoti į elektros tinklus? Jei taip, paaiškinkite, prašau, kaip visa tai vyksta. Planas statytis 10 - 12kW galingumo, gal ir daugiau, norėčiau, kad viskas atsipirktų per 25 - 30 metų.
Domiuosi saulės baterijomis ant stataus namo stogo, dienos elektrą naudojant buičiai. Kiek reikia ir kokio galingumo saulės baterijų? Ar pakaktų iki 1kw galingumo (2 plokštės su keitikliais).
Kokius saulės modulius rinktis? Į ką reikia atsižvelgti renkantis? Ką reikia žinoti?
Norėčiau pasidomėti dėl saulės baterijų privačiam namui. Norėčiau 20-30 kw, kiek tai man kainuotų? Ar tiesa, kad įsigijus saulės baterijas, reikia iš valstybės pirkti pusę elektros? Ir ar yra kažkokie mokesčiai?
Per metus suvartoju apie 3000 kW elektros. Ar apsimoka statyti saulės baterijos įvadą 5kW? Stogo pusė į rytus.
Laba diena, Šildome namą elektra,inverteriu.Sumokame už elektrą apie 100 Eurų per mėnesį. Norėtumėme sumažinti išlaidas už elektrą.Ką galėtumėte patarti?
Ar užtektų 1,5 kW fotovoltinės elektrinės, kad pašildytų vandenį 2 žmonėms akumulinėse talpose 2 po 500 litrų. Domina kaina su visais valdikliais ir laidais.
Norėčiau ant namo stogo (apie 50 kv.m.) įsirengti saulės baterijas. Įdomu kiek išgaučiau galingumo, t.y. kokius poreikius name galėčiau patenkint.
Ar saulės baterijų kaina atsiperka gaminant elektrą?
Ar galima taip padaryti, kad neturėti jokių kontaktų su Ignitis, kuris už nieką pasiima daugiau negu 50 proc. tavo pelno? Kiek tai kainuotų papildomai - akumuliatoriai ir t.t.?
Neturim stogo į pietų pusę, tačiau yra pietryčių ir pietvakarių stogo šlaitai ant kurių praktiškai mažai krenta šešėlis. Kokiu kampu į saulę turi žiūrėti saulės moduliai, ar būtinas 45 laipsnių šlaitas?
Kiek man kainuotų saulės elektrinė karštam vandeniui ruošti? Turiu elektrinį boilerį 120 litrų. Stogas skardinis šlaitinis.
Kokių saulės baterijų reiktų, karštam vandeniui ruošti, boileriui drazice OKC 160L 1m2. Kiek kainuotu saulės baterijų komplektas su montavimu ir be montavimo.
Domina dvipusės elektros energijos apskaitos principu saulės baterijų įrengimo kaštai. Namas virš 200kv.m, du vandens boileriai po 120 l.
Kokį variantą siūlytumėte rinktis saulės modulius stiklas-stiklas ar saulės modulius su optimizitoriais? Kokie argumentai?
Norėčiau įsirengti 7-8 kW saulės elektrinę. Stogas čerpinis ir manau pietinė pusė būtų per maža, bet šalia stovi garažas, kurio stogas taip pat čerpinis ir pietų pusė maža (stogai grybai). Ar būtų galima įrengti saulės elektrinę per du stogus ir kiek tai maždaug kainuotų su visais dokumentais ir pajungimu?
Turiu du 2 ha žemės ir norėčiau ją perspektyviai įdarbinti. Klausimas ar apsimokėtų saulės baterijų įrengimas? Kiek maždaug būtų visas investavimas ir ar tai apsimoka?
Sodo namas 90m2, stogas šlaitinis apie 40 m2. Namo apšildymui ar verta statyti saulės baterijas?
Domina 30kw elektrinė ant nuosavo namo stogo.
Kaip panaudoti saulės šviesos pagamintą elektros energiją?
Svarstau apie saulės jėgainę ant stogo. Stogo plotis apie 80-90 kv.m su parapetais 2-3 laipsnių nuolydis. Dengtas Mida iš OSB plokščių, sustiprintas HEB 24 dvitėjinėmis sijomis. Pasuktas į rytus. Galvoju apie 5-7 kW. Neturiu konstruktyvo. Kaip galiu sužinoti kokį svorį max galiu susikrauti ant stogo, kad nepadaryti žalos stogui ir neišlinktų niekas?
Noriu pirkti žemės sklypą, kuriame nėra elektros tinklų, ir jame pasistatyti poilsinį namelį. Ar galimas toks variantas, kad nesivesti elektros tinklų (atsivedimas kainuotų apie 7tūks), o ant pievos pasistatyti saulės elektrinę ir naudotis jos išgaunama elektra visus metus? Namukas būtų apie 40kv., šildymas taip pat elektros principu.
Kokių pažymėjimų reikia, kad aš pats sau galėčiau pasirašyti saulės elektrinės deklaraciją? Ar ją gali pasirašyti fizinis asmuo?
Tuoj tapsiu saulės elektrinės savininkė. Būsiu elektros gamintoja. Kaip pasirinkti, kas ją saugos ir ūkiui grąžins?
Turiu klausimą dėl saulės baterijų pajungimo, statysiu namą ir noriu iš anksto numatyti pravesti pajungimo laidus (galbūt su laiku sumontuosiu saulės baterijas). Baterijos stovės ant stogo ir kiek suprantu inverteris ir valdymas turės stovėti prie skydelio rūsyje. Noriu, kad vėliau nereiktų tiesti laido per viršų nuo stogo iki rūsio. Kokius laidus reiktų pratiesti nuo stogo iki inverterio (rūsyje)?
Ar saulės elektrinės pagaminta elektra gali būti panaudota tik tuo adresu, kur ji pagaminta, ar elektrinei pagaminus perteklių ji gali būti išskaičiuota iš kito NT?
Namo šlaitas yra į pietų pusę su 10-12 laipsnių nuolydžiu. Ar pakanka tokio nuolydžio saulės moduliams įsirengti?
Kokį inverterį naudoti saulės elektrinei 2,4kW galios, kad trūkstamą elektrą paimt iš tinklo, o perteklių nukreiptų į elektrinį boilerį vandens šildymui? Be akumuliatorių krovimo.
Laba diena. Norėjau paklausti kokios dar firmos, išskyrus SOLITEC, gamina A degumo klasės saulės modulius.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto