Dvibučių gyvenamųjų namų projektavimo kaina

Klausimas:
Domimės dvibučiais gyvenamaisiais vieno aukšto namais. Norėjome sužinoti kainas. Nuo ko jos priklauso?
Komentarai:
Projektuojam vieno aukšto namus. Dvibučių gyvenamųjų namų projektų kainos kaip ir tipinių projektų internete apie 1000€
Lauras Paulauskas , Architektas Lauras Paulauskas
Projektuoju skirtingos stilistikos tačiau šiuolaikinius gyvenamuosius namus. Atlieku detalius TDP projektus nuo idėjos iki leidimo. Koks tai turėtų būti namas didžiąja dalimi priklauso tik nuo jūsų norų ir galimybių. Mano darbas juos išsiaiškinti ir paruošti individualų projektą būtent jums.

Sublokuotų dvibučių namų projektų kaina priklauso nuo paties namo sudėtingumo ir nuo projekto sudėties. Siūlau tik kokybiškus, detalius projektus, siekiant užtikrinti sklandų statybų procesą. Taip pat projektavimo metu atliekame pilną pastato energinio naudingumo vertinimą, užtikrinantį atitiktį A, A+, A++ klasėms.

Kaina priklauso nuo projekto sudėties. Galima rinktis tik privalomąsias projekto dalis, arba galima projektuoti taip, kad būtų gerai. Daugiau apie tai papasakočiau gyvai. Kviečiu susitikti, atsineškite turimus dokumentus (sklypo ribų planą, registracijos pažymą ir kt.), įvertinsime sklypą, pakalbėsime apie jūsų norus, apie paties namo išplanavimo ir architektūros sprendimus, apie projekto sudėtį ir detalumą. Kaip pavyzdys, skirtingų sprendinių namo konstrukcijų dalis gali kainuoti ir 800 ir 1800 Eur ir daugiau. Turėdamas daugiau informacijos galėsiu paruošti tikslų projektavimo darbų komercinį pasiūlymą. Suprantu, kad renkantis projektuotoją vis tiek norite sužinoti apytikslįą sumą, preliminariai projektų kainos prasideda nuo 3900 Eur (įskaitant mokesčius). Yra galimybių ir sutaupyti, bet daugiau apie tai susitikus.

Projektą sudaro privalomosios ir papildomos projekto dalys: Architektūros, Sklypo plano, Bendroji, Elektrotechnikos, Vandentiekio/Nuotekų dalys + Statinio konstrukcijų dalis + Šildymo vėdinimo dalis + Katilinės detalizacija + Detalūs pastato energinio naudingumo skaičiavimai. Privalomoji projekto sudėtis galėtų būti ir kuklesnė, tačiau be visų mano išvardintų dalių parengimo neįsivaizduoju kokybiško projekto ir atitikimo A ar aukštesnei energinei klasei. Kokį projektuotoją bepasirinktumėte, turėkite omenyje, kad taupydami projektavimo stadijoje, galite prarasti daug daugiau statybų stadijoje, kai yra keičiami sprendiniai, taisomi ar perdaromi iš anksto nenumatyti elementai ir pan. Projektas ir reikalingas tam, kad kuo tiksliau planuotumėte išlaidas ir kad statybų metu nebekiltų klausimų ir procesas įvyktų sklandžiai.

Į kainą neįeina papildomos išlaidos, kaip: topografinės nuotraukos rengimas, geologiniai grunto tyrimai ir savivaldybės mokestis už statybos leidimą.

Projektavimo metu užsakau reikalingas technines sąlygas, koordinuoju viso projekto rengimą bei teikiu derinimui, statybos leidimui gauti. Taip pat į projektavimo kainą įeiną 3D vizualizacijų rengimas, tiek eskizinėje (vizualizacija kaip tarpusavio bendravimo priemonė, padedanti išsirinkti ir apsispręsti), tiek galutinėje projekto stadijoje.

Projektavimas gali užtrukti nuo 4 mėnesių iki metų, tai priklauso nuo sklypo situacijos ir užsakovo. 4-6 mėnesiai yra optimalus terminas bendravimui su užsakovu, idėjos paieškom ir techniniam projekto atlikimui, bei derinimo procedūrom - leidimo gavimui.
Ekspertai.lt
Namų projektavimo kainos priklauso nuo daugelio faktorių - miesto ar kaimo (rajono) teritorija, sklypo situacijos (šlaitinis ar lygus), pastato bendrojo ploto, architektūrinės išraiškos ir t.t. Paprastai, dvibučio namo projektas yra 30-50 % brangesnis už vienbučio ir vidutiniškai techninis projektas su leidimu statybai kainuoja apie 1500-2000 EUR (be inžinerinių ir konstrukcinių projekto dalių).
Romas , G.R.A.P.A.
 
Sritis:
Sritis: