Rodomi įrašai 1-25 iš 77.
Patarkite, kurią alyvą naudoti terasai. Medis-spygliuotis. Norėtųsi geros UV apsaugos ir kuo atsparesnės trinčiai. Renkuosi tarp "CIRANOVA" DECKING OIL, "PRO COLORE" 100% TUNGŲ ALIEJAUS ir "SAICOS" SPECIAL WOOD OIL. Alyva bespalvė. Kuri giliau įsigeria? Kokie privalumai vienos ar kitos alyvos? Kuri galbūt turi ar neturi antiseptinių priedų? O galbūt yra ir geresnių alyvų, mano nepaminėtų.
Rekomenduojame naudoti Rubio Monocoat alyvą ir rinktis kuo tamsesnę spalvą, kadangi kuo intensyvesnė spalva, tuo geresnė apsauga nuo UV. Jei rinksitės bespalvę, tai pakankamai greitai medis papilkės, tuo prarasdamas ir atsparumą nuo vandens. Rubio Monocoat alyva yra dengiama vienu sluoksniu, iškart su spalva. Šis produktas nesudaro plėvelės, todėl nesilupa, lengvai prižiūrimas paviršius, neturi lakiųjų organinių junginių, todėl nekenksmingas nei Jums, nei aplinkai.
Statome terasą (ne po stogu) iš giluminiu būdu impregnuotos Karėlijos pušies terasinių lentų. Norėsime terasai suteikti tamsią spalvą. Ką reikia papildomai padaryti (impregnuoti ar alyvuoti, ar abu), kad terasinės lentos būtų apsaugotos nuo lietaus ir kenkėjų?
Rekomenduojame apsaugai naudoti Rubio Monocoat alyvą terasoms "Hybrid Wood Protector". Ji dengiama vienu sluoksniu, iškart su spalva, nesudaro plėvelės, suteikia atsparumą nuo saulės ir vandens. Paviršiaus prieš alyvavimą nereikia impregnuoti, gal nebent su Rubio Monocoat cleaneriu nuplauti.
Patarkite prašau, ar virtuvės grindis (bus šlifuojamos nusidėvėję medinės pušinės grindys) geriau lakuoti ar alyvuoti? Kokius lakus ir kokias alyvas rinktis virtuvei? Taip pat reikalingas patarimas ar galima ir ar būtina naujai lakuotas medines grindis vidaus koridoriuje dar apsaugoti poliruokliu? Po lakavimo praėjo 1,5 mėn. Jei dar galima poliruoti, kaip paruošti paviršių poliravimui? Kokį poliruoklį rinktis. Medžiagos, pageidautina "įperkamos".
Vienareikšmiško atsakymo ar virtuvės grindis geriau lakuoti ar alyvuoti nėra, nes tai skirtingi medienos padengimo būdai ir labai svarbu žinoti, kokie yra Jūsų prioritetai renkantis dangą. Visi padengimo būdai yra geri, bet kiekvienas turi ir privalumus ir trūkumus. Mes rekomenduojame naudoti Rubio Monocoat alyvą, nes atnaujinant nereikia šlifuoti, šis produktas nesudaro plėvelės, todėl paviršius išlieka natūralus. Šis produktas dengiamas vienu sluoksniu, iškart su spalva, yra ekologiškas. Galima rinktis iš daugiau nei 40 spalvų paletės.
Ieškau kuo geriau padengti ąžuolinius lauko baldus, stovės pavėsinėje, gal galite kažką patarti?
Ąžuoliniams lauko baldams rekomenduojame Rubio Monocoat alyvą Hybrid Wood Protector. Ši alyva yra ekologiška, dengiama vienu sluoksniu iš kart su spalva, nesudaro plėvelės.
Kokią alyvą galite rekomenduoti terasai iš termo medienos (pušies)? Ar tikslinga būtų alyvuoti iš visų 4 pusių, ir ar tikslinga alyvuoti lages?
Termo pušies terasai rekomenduojame naudoti Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector alyvą. Alyvuoti iš visų pusių ir lages taip pat būtų idealu. Pastaba: Renkantis alyvos spalvą rekomenduojame naudoti kuo tamsesnes spalvas, jos atsparesnės atmosferos poveikiui ir trinčiai.
Norėjau paklausti kokio kiekio dažų reiktų lauko medinei terasai (pušis) 45 kv. ir kokių? Domintų, kad į dažus įeitų ir impregnantas ir apsauga nuo UV, vabzdžių ir pan.
Norint padengti 45m2 medinės terasos plotą reikės 2L Rubio Monocoat Exterior Wood Cleaner, kaina 40 Eur ir 1,5L Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector alyvos, kaina 167 Eur. Ši alyva saugo medieną nuo vandens, UV, taip pat turi antipelėsinių priedų.
Žadu įsirengti maumedžio terasą. Lygios lentos. Ar būtina impregnuoti ar aliejuoti? Reikia, kad būtų kuo mažiau vargo.
Rekomenduojame maumedžio terasą nuplauti Rubio Monocoat Exterior Wood cleaner ir padengti Rubio alyva Hybrid Wood Protector. Ši alyva dengiama vienu sluoksniu, iškart su spalva. Ši alyva apsaugos Jūsų medieną nuo blukimo ir vandens poveikio, paviršius mažiau šerpetos. Atnaujinimui naudojamas tas pats produktas. Tad vargo tikrai nedaug.
Pernai pastačiau nedidelį vasarnamį iš obliuotų rąstų, padengiau bespalve priemone su vašku, pietinė vakarinė pusė nubluko, o vietomis pamėlynavo. Nuo terasos nusilupo tamsinto ąžuolo padengimas. Gal galit patart kuo perdažyt?
Šiuo atveju rekomenduojame pilnai pašalinti senąją dangą, ją nušlifuojant iki gryno medžio, priešingu atveju yra labai didelė tikimybė, kad jokia danga nelaikys. Po to galite naudoti Rubio Monocoat alyvą, kuri yra dengiama vienu sluoksniu, iškart su spalva, nesudaro plėvelės, bet suteikia apsaugą nuo blukimo ir vandens poveikio ir leidžia medienai kvėpuoti.
Norėjau paklausti kokiais dažais rekomenduotumėte nudažyti rąstinio namo vidaus sienas (išlaikant natūralią medienos spalvą)? Ar būtinai reikia jas impregnuoti? Keli rąstai yra pamelynavę ar galima tai panaikinti ir kokiomis priemonėmis?
Rąstinio namo sienoms iš vidaus rekomenduojame naudoti Rubio Monocoat alyvą, nes ji natūrali, ekologiška, dengiama vienu sluoksniu, galima rinktis iš 40 standartinių atspalvių, kurie palieka ar netgi paryškina medžio tekstūrą. Ši alyva suteikia paviršiui atsparumą nuo vandens, tačiau leidžia medienai kvėpuoti. Pamėlynavimą galima pabandyti pašalinti Rubio Cleaner pagalba.
Turiu medžio masyvo vidines duris individualiame name. Medinės durys dengtos bespalviu medienai skirtu laku, tikriausiai pinotexsu. Dabar noriu dažyti pilka spalva. Kokius dažus pasirinkti?
Jei Jūsų medžio masyvo durys yra lakuotos, reikia nušlifuoti iki gryno medžio ir tik tada galėsite naudoti kitus produktus, pvz. Rubio Monocoat spalvotą alyvą.
Įsirenginėju terasą iš ką tik išpjautų pušinių 5cm storio lentų. Lentos yra natūralaus drėgnumo. Noriu paklausti, kuo impregnuoti drėgną, šlapią medieną, ar geriau džiovinti ir tada impregnuoti ar aliejuoti? Ar galima aliejuoti ką tik išpjautą medieną (pvz. linų sėmenų aliejumi) ir ją susukti, ar susukti neimpregnuotą ir palaukti kol išdžius ir tada aliejuoti? Ar šlapią medieną impregnuoti antiseptiku vandens pagrindu? Kokia tvarka reiktų viską daryti, kad kuo ilgiau laikytų terasa?
Naudojant Rubio Monocoat alyvą, alyvuoti drėgną medieną galima, tačiau tai gali turėti įtakos ilgaamžiškumui, todėl rekomenduotume po 6 mėn. dar kartą užalyvuoti ant viršaus.
Kokiomis priemonėmis plauti medines alyvuotas grindis, kad nepažeisti apsaugos?
Svarbu žinoti, kad alyvuotų grindų plovimui negalima naudoti rūgštinių arba stipriai šarminių valymo priemonių, nes jos per agresyvios natūralioms dangoms. Tiesiog po kelių plovimų grindų apsauga bus pažeista ir jos taps jautrios, bet kokiems skysčiams, greičiau susidėvės paviršius ir teks atnaujinti grindis. Jei laiku nebus atnaujintos grindys, gali atsirasti dėmės, kurias pašalinti gali būti sudėtinga. Geriausiai grindų plovimui tinka silpnai šarmines plovimo-valymo priemones, kurių PH ne aukštesnis nei 7.5PH. PVZ Rubio Moinocoat Soap muilas yra 7,5PH, jis ne tik plauna paviršių bet kadangi sudėtyje turi šiek tiek vaško ir alyvos, tai plaunant grindis jos net ir profilaktiškai prižiūrimos.
Pats įsirenginėju pirtį ir noriu sužinoti ar reikia pirties sienų ir lubų dailylenčių vidinę pusę impregnuoti prieš kalant ant sienos ir lubų, jeigu taip tai kuo? Teko girdėti, kad TUNGU aliejus tam labai gerai tinka, ir kuo nutepti dailylenčių gerąją pusę.
Vidines sienas nėra būtina apsaugoti, jei tai priešpirtis. Pačioje pirtyje rekomenduojame apsaugoti sienas, kad jos neįgertų vandens. Dėl dailylenčių tai tikrai nėra būtina ištepti vidines puses. Tungų aliejus ilgai kietėja, todėl jame primaišomos įvairios medžiagos, kurios paprastai skleidžia blogą kvapą ir gan dažnai yra kenksmingos. Mes siūlome naudoti Rubio Monocoat alyvą, kuri yra natūrali, greitai džiūna ir neturi jokių kenksmingų priedų, taip pat ji neskleidžia blogo kvapo.
Šviežiai sumontuota terasa. Pušinės lentos impregnuotos giluminiu būdu, ruda spalva. Ar galima po sumontavimo iš karto alyvuoti su spalva? Ar reikia palaukti kol medis "subręs" ar pan. Norisi prieš žiemą pasiruošti, bet vyrauja įvairios nuomonės.
Terasą būtina nualyvuoti iki žiemos, nes to nepadarius lentos drėks nuo vandens ir sniego, o tai idealios sąlygos atsirasti pelėsiui. Vanduo patekęs į medį išplaus giluminį impregnantą, todėl jis taps beprasmiu. Dėl minusinės temperatūros šlapios lentos sušąla ir ledui plečiantis lentos skilinėja ir šerpetoja. Yra ir daugiau priežasčių kodėl reikia apsaugoti medį. Nėra nė vienos priežasties palikti medį be apsaugos žiemai.
Kuo impregnuoti ąžuolines lentas, kuriomis bus apkalta lauko siena?
Rekomenduojame ąžuolines lentas impregnuoti Rubio Monocoat alyva Hybrid Wood Protector. Šis produktas ekologiškas, dengiamas vienu sluoksniu iškart su spalva, saugo medį nuo vandens, saulės UV, turi antipelėsinius priedus.
Norėjau pasitikslinti, ar Rubio Monocoat Oil alyva tiktų pušinėms vaikų kambario grindims. Maždaug kas kiek laiko reiktų atnaujinti vietas, kurios intensyviausiai dėvisi? Esant lakuotam paviršiui, jį pirmiausia reiktų nušlifuoti prieš dengiant šia alyva? Kokia produkto kaina?
Taip, Rubio Monocoat alyva tinka pušinėms vaikų kambario grindims. Atnaujinimo periodiškumas priklauso nuo grindų dėvėjimo intensyvumo ir spalvos, rekomenduojame atšviežinti grindis bent kas 2 metus. Prieš naudojant mūsų alyvą yra būtina pilnai pašalinti ankstesnę dangą. Kaina priklausomai nuo dengiamo ploto +- 3-4 Eur vienam kvadratiniam metrui.
Gruntą, dažus ar alyvą patariate maumedžio lentų terasai, 30kv.m?
Maumedžio terasai patariame maumedžiui nenaudoti dažų, nes tai nėra tinkama priemonė šiai medienai apsaugoti. Siūlome Rubio Monocoat alyvą Hybrid Wood Protector. Ši alyva apsaugo nuo vandens, blukimo, turi antipelėsinius priedus, dengiama vienu sluoksniu iškart su spalva ir yra ekologiška.
Noriu pasidomėti, kuo geriau padengti terasą? Terasa bus pietinėje namo pusėje, be stogo iš jau impregnuotos mirkymo būdu eglės lentų. Žinau vien tik, kad impregnuotos lentos, to neužtenka, tad kuo dar nutepti jau sumontavus terasą?
Lauko terasą alyvuokite su Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector. Vienas sluoksnis apsaugos ir nudažys jūsų terasą. Spalvą išsirinksit iš 25 spalvų paletės. Rekomenduočiau alyvuoti prieš susukant terasą ir iš visų keturių pusių. Taip pat nualyvuoti ar nudažyti ir gulekšnius. Impregnuota mediena apsaugota tik nuo kenkėjų, bet ne nuo vandens. O vanduo iš medienos išplauna ligniną - rišančią medžiagą tarp celiuliozės ir chemiceliuliozės molekulių - ko pasekoje mediena destruktuoja (lietuviškai - pūva).
Noriu paklausti, kokius pažangiausius rinkoje produktus Jūs siūlytumėte naudoti grindų išlyginamojo sluoksnio įrengimui ant naujai išlieto betono? Betono sluoksnyje jau yra įrengta šildomų grindų sistema. Išlyginimui reikalingas tik 3 mm sluoksnis?
Siūlome naudoti Rubio Monocoat išlyginamąjį mišinį.
Reikalingas impregnantas ar dažyvė spalvota, lauko baldams. Medis pušis. Reikėtų kad apsaugotų baldus bent 5 metus.
Lauko baldams siūlome naudoti terasinę alyvą Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector. Ji dengiama vienu sluoksniu, iškart su spalva. Galima rinktis iš 20 standartinių spalvų. Norime atkreipti dėmesį, kad jei baldai yra laikomi po atviru dangumi žiemą ir vasarą, juos reikia kartą per metus pertepti tuo pačiu produktu.
Kuo nudažyti naujas vidines duris (uosinės) baltai, kad išliktų matoma medžio tekstūra?
Vidinėms uosio durims siūlome naudoti Rubio Monocoat alyvą. Turime keletą šviesių spalvų, kurios yra skaidrios, palieka medienos tekstūrą. Šis produktas yra ekologiškas, dengiamas vienu sluoksniu.
Sukaliau pušinę lovą, norėjau paklausti ją geriau vaškuoti ar aliejuoti?
Galite padaryti ir viena ir kita - naudoti kieto vaško alyvą Rubio Monocoat. Spalvą išsirinksite iš 42 spalvų paletes. Vieną kartą nualyvuosit ir ramiai sau gyvensit. Produktas ekologiškas.
Renkuosi dažus pavėsinei bei lauko baldams. Dažoma bus pirmą kartą. Norimas rezultatas - kad matytųsi medžio raštas. Manau praktiška būtų pavėsinei suteikti šviesų atspalvį, grindims tamsų, o gal medieną nulakuoti - dar nesu apsisprendęs. Norėtųsi maksimalaus ilgaamžiškumo (nesinori dažnai perdažinėti).
Mediniam paviršiui padengti siūlome naudoti Rubio Monocoat alyvą Hybrid Wood Protector. Ši alyva dengiama vienu sluoksniu su spalva, nesudaro plėvelės, bet leidžia medienai kvėpuoti.
Šių metų balandžio mėn. pastačiau rastinį namą. Rastai buvo džiovinti apie 2 mėn., iki šiol namo sienoms niekas nedaryta. Norėčiau pasiteirauti, kokias priemones naudoti valant rastines sienas (po statybų kai kur liko purvo bei kitokie nešvarumai)? Ar reikia matuoti rastų drėgnumą prieš juos impregnuojant? Kokį impregnantą naudoti sienų išorei?
Rekomenduojame rąstų paviršių nuplauti Rubio Monocoat Exterior Wood Cleaner valikliu. Nuplovus medienos paviršių galima alyvuoti Rubio Monocoat alyva Hybrid Wood Protector, šis produktas yra ekologiškas, nesudaro plėvelės ant medienos paviršiaus, dengiamas vienu sluoksniu iškart su spalva. Kaina 3-4 Eur 1 m2.
Kiek reikia grunto ir dažų 1 kv. m medienos nudažyti?
Lauko medienai siūlome naudoti Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector alyvą. Ji dengiama vienu sluoksniu su spalva be grunto. Kaina 1 kv. m 3-4 Eur. Kaina labai priklauso nuo dengiamo ploto dydžio, nes nuo to priklauso kokiomis pakuotėmis bus perkama alyva.
picture-800.jpg
Žalgirio g. 131, 08217 Vilnius
1 atsiliepimai
ru
2019-08-27, Klaipėda